Šta je novo?

God of War III

Izraz "je*e kevu" pomenut oko 15 puta na ovoj stranici, a euforija od cinjenice da igrac u ulozi "badass" junaka moze da proliva litre krvi iz nesrecnih piksela, probija plafon. :) Progovara li to srpski seljacki mentalitet iz napadno proevropejizovane (izmislio sam izraz i svidja mi se :d) Bench selekcije?... :p

BTW, da ne bude zabune, i meni se GoW kec svideo, igra zaista ima specifican smek, ali ovoliko odusevljenje i nostalgija oko milionitog ubijenog moba u jednoj H&S igri ostavlja bez teksta... :d

Sa koliko samo svrljanja po kompleksnim interfejsima u pametnim igrama si morao da se suocis da bi sad mogao tako mudro da zboris... Koliko stotina sati si u Svetu Vorkrafta morao da provedes..

I jos si tako lako provalio srpski seljacki mentalitet medu ljubiteljima God of War-a?
Posle svega sto si prosao kroz kompleksne situacije u ozibljnim igrama koje samo pravi, pametni kompjuterasi mogu da skapiraju, cast mi je da slusam kako nas kritikujes, o, Vuce Gejmeru...
 
Poslednja izmena:
Idi broj piksele, a pusti nas da se euforisemo.. moze? :) Znam da je cudno uci u neku temu i ne videti 90% postova o problemima i konfigurisanju iste.. ;)

Uf, uf, veciti problemi i konfigurisanje u gornjoj sobi. Od silne muke ne mozemo ni da se naigramo kako treba. :d Za to vreme, povlascena PS3 elita dostojanstveno vezba rucne zglobove, sakateci milionitog moba uz inspirativne izraze, tipa: "Je*o sam ti kevu!", "Crknite picki*e!" i predpostavljam jedno epsko "Arrrrrgghhhhh!!!" Zaista velicanstveno iskustvo, nema sta... :d

Sa koliko samo svrljanja po kompleksnim interfejsima u pametnim igrama si morao da se suocis da bi sad mogao tako mudro da zboris... Koliko stotina sati si u Svetu Vorkrafta morao da provedes..

I jos si tako lako provalio srpski seljacki mentalitet medu ljubiteljima God of War-a?
Posle svega sto si prosao kroz kompleksne situacije u ozibljnim igrama koje samo pravi kompjuterasi mogu da skapiraju, cast mi je da slusam kako nas kritikujes, o, Vuce Gejmeru...

Kritikovao sam ponasanje pojedinaca na prethodnoj strani, a ne samu igru. A to da se seljacki mentalitet u svim mogucim tonovima provlaci kroz isfrustrirane, samoproklamovano "pro-evropske" stavove izvesnih clanova, je cinjenica i vazi za ceo forum, ne samo za ovu sobu.
 
Zato se u WoWu ćutke ubija milioniti mob jer je isto interesantan kao i prvi put, samo su žuti brojevi veći za nijansu. :)
 
Kritikovao sam ponasanje pojedinaca na prethodnoj strani, a ne samu igru. A to da se seljacki mentalitet u svim mogucim tonovima provlaci kroz isfrustrirane, samoproklamovano "pro-evropske" stavove izvesnih clanova, je cinjenica i vazi za ceo forum, ne samo za ovu sobu.

Ne spustaj ton nego GAZI DALJE, sve nam reci, sve hocemo da znamo, uvedi nas u evropske tokove i kompleksne igrice, o, PC gejmeru prepametni...
 
Poslednja izmena:
Uf, uf, veciti problemi i konfigurisanje u gornjoj sobi. Od silne muke ne mozemo ni da se naigramo kako treba. :d Za to vreme, povlascena PS3 elita dostojanstveno vezba rucne zglobove, sakateci milionitog moba uz inspirativne izraze, tipa: "Je*o sam ti kevu!", "Crknite picki*e!" i predpostavljam jedno epsko "Arrrrrgghhhhh!!!" Zaista velicanstveno iskustvo, nema sta... :d

Ja kazem, bolje da citam psovke, nego snabdevanje lekovima, konfigurisanje i brojanje frejmova.. I ja se zezam, da imas smisao za humor shvatio bi da ja verovatno ne pricam tako u stvarnosti, i da sam malo obrazovaniji od toga... Pre cu da citam zesci offtopic, nego psovke sto Ivancic & Sinovi nisu napravili dobar lek za igru..
 
Poslednja izmena:
Zato se u WoWu ćutke ubija milioniti mob jer je isto interesantan kao i prvi put, samo su žuti brojevi veći za nijansu. :)

Pa i jedna i druga igra se svode na grind. :) Samo sto u WoW-u imas potpunu kontrolu nad characterom, tj moba mozes da ubijes na nacin koji ti hoces, dok se GoW svodi na klicktanje dugmeta "x", "o" i kocka, a Kratos izvodi piruete i plese sa macevima kako on hoce, dosuse, uz neuporedivo bolju koreografiju. Sta ko vise voli, nek izvoli. U svakom slucaju, gameplay mehanika ni jedne ni druge igre nije vredna nekog padanja u nesvest...

Ja kazem, bolje da citam psovke, nego snabdevanje lekovima, konfigurisanje i brojanje frejmova.. I ja se zezam, da imas smisao za humor shvatio bi da ja verovatno ne pricam tako u stvarnosti, i da sam malo obrazovaniji od toga... Pre cu da citam zesci offtopic, nego psovke sto Ivancic & Sinovi nisu napravili dobar lek za igru..

Da nisam mislio da se zezas, ne bih ni komentarisao, vec bih samo klicnuo na crveno dugmence. :) Ovako sam hteo da ti vidim reakciju, koja je, naravno, bila ultra defanzivna sa poprilicnom dozom agresivnosti, sto je uvek cool isprovocirati na Benchu. :d A humor vam je, btw, bio na nivou osnovaca, bas kao sto je i Ivanov sarkazam... :d
 
Pa ne, najbolje da niko ne odgovori na tvoj post pa da ispadne "kako si nam objasnio neke stvari".. Ja sam se zezao, a tvoji postovi vredjaju.. jelte, mi smo neobrazovani, agresivni konzolasi, a ti si advance gradjanin koji igra WoW.. Ako vec prozivas nek to bude kvalitetno i istinito.. uostalom s kim ja pricam..
 
Poslednja izmena:
Poenta je da čovek nije navikao da se neko oduševi nečim u samoj igri.

Zamisli kada bi svi ovde klicali "uspeo sam da pokrenem GOW3", "radi mi glatko na 60fps", "teram je u 1080P", "jel izašao lek".... :)
 
lol :d Kad mi stigne ima stvarno da napisem "uspeo sam da pokrenem GOW3!" :D :D
 
@ Vuk Gamer

Kad bi samo znao koliko deplasirano delujes sa ovim upadima i poredjenjem gameplay-a u WoW-u i God of War-u...
 
ok, ko nije razumeo sta znaci "gow2 je podigao gejmplej na sledeci nivo" nek procita ponovo borisov citat:

ali je gameplay raznovrsniji i bolji i duza je igra.. U kecu su ona dodatna oruzja bila bezveze i uvek sam koristio samo Blades of Chaos, dok sam u drugom dosta cesto prebacivao na ono koplje, sad sam zaboravio kako se zove.

i nije to samo koplje u pitanju, al da ne duzimo pricu :).. a sad koji je bolji, opet, ukusi su razliciti..

dok se GoW svodi na klicktanje dugmeta "x", "o" i kocka, a Kratos izvodi piruete i plese sa macevima kako on hoce

ok, vidim ja kolko si ti ustvari igrao gow..

Ne spustaj ton nego GAZI DALJE, sve nam reci, sve hocemo da znamo, uvedi nas u evropske tokove i kompleksne igrice, o, PC gejmeru prepametni...

ivan ne prica puno, al kad kaze.. :Klanjanje

lol :d Kad mi stigne ima stvarno da napisem "uspeo sam da pokrenem GOW3!" :D :D

:D .. +1 :)
 
Pa i jedna i druga igra se svode na grind. :) Samo sto u WoW-u imas potpunu kontrolu nad characterom, tj moba mozes da ubijes na nacin koji ti hoces, dok se GoW svodi na klicktanje dugmeta "x", "o" i kocka, a Kratos izvodi piruete i plese sa macevima kako on hoce, dosuse, uz neuporedivo bolju koreografiju. Sta ko vise voli, nek izvoli. U svakom slucaju, gameplay mehanika ni jedne ni druge igre nije vredna nekog padanja u nesvest...

BTW a sta koristis za ubijanje u WoW? Nesto se ne secam da sam tamo video visoke i niske udarce, levom ili desnom rukom ili nogom koje mozes da kontrolises? Pa sve to iz skoka ili cucnja? A znas zasto? Zato sto to nije tabacina... Nije ni ovo... Mehanika je uproscena zato sto je takav tip igre... Vezivanjem tastera u kombinaciji sa L1 dobijas dosta kombinacija, ali je bitna zabava... Ako hoces malo realniju borbu u H&S igri probaj Demon's Souls... Ali ne ocekuj milione pobijenih protivnika :)

Ovo mi deluje kao prilicno zabavna igra i narucicu je... Doduse, ne odmah posto cu prvo da zavrsim FFXIII... Taman ce do tada pasti cena i izbecicu da mi igra ostane neotvorena par meseci (kao u slucaju Mini Ninjas i Ninja Gaiden Sigma 2 koji su stigli kad i Demon's Souls)
 
@ Vuk Gamer

Kad bi samo znao koliko deplasirano delujes sa ovim upadima i poredjenjem gameplay-a u WoW-u i God of War-u...

Ako je sta deplasirano, onda su to prekarikirani pokusaji sarkazma na internetu...

BTW, nisam doslovno poredio dve igre, koje prakticno nemaju nista zajednicko, samo sam pomenuo jednu, zajednicku im osobinu - grind. A to doslovno moze da se prevede kao - progres kroz igru klanjem mobova. Dve potpuno razlicite igre, od zanra, preko gameplaya, settinga, dizajna, svega... ali eto, dele jednu similar stavku. Cak, usudjujem se da kazem da bi i WoW bez razvijene RPG mehanike i sa real time borbom, u neku ruku bio H&S... :)

Eh da, otkud vama ideja da se ja davim u WoW-u? Zbog avatara?... :d Hmmm, a recimo da mi se mnogo svidja karikaturalni dizajn doticne igre, te je zato pala zavrsio ispod nicka?... :)

mi smo neobrazovani, agresivni konzolasi

da sam malo obrazovaniji od toga...

Matori, obrazovanje i inteligencija nemaju veze jedno sa drugim... :d
 
E sad si mi ga zabiberio..

Btw, Gameinformer review (10/10)

picture052bu.jpg


picture053wr.jpg
 
Poslednja izmena:
Porediti WoW i GOW...

U WoWu imaš na papiru 100 načina da rokneš moba ali svi izgledaju i zvuče isto isto. 2 godine sam igrao WoW i za sve to vreme moj karakter je imao 2 poteza, da raširi i ispruži ruke (Warlock). A što se uprošćavanja tiče, WoW je tu rekorder. Svojevremeno je trebalo krv propišati da se epic mount za warlocka dobije, a sada se isti kupuje kod trenera.
U GOW, ima razlike i audio i vizuelno kada Kratos kida mobovima glave i kada im glavu razbija o tlo.

Eto, biću iskren, osvajanje 2 platinuma u GOWC su meni pružili više zabave i predstavljali veći izazov nego 2 godine igranja WoWa.

No dobro, da se vratimo na temu...

Čudi me da nisu 11/10 dali. :)
 
Poslednja izmena:
Molim moderatore da zabrane ovom Vuku Draskovicu Gameru da ulazi u konzolnu sobu. Pljuvati GoW igre je svetogrdje ! Da se ne bojim banna svasta bi ti "lepo" rekao.
Idi tamo u sobu broji pixele i ostavi nas da igramo najbolje igre danasnjice!
 
Čovek dao mišljenje o igri, a vi počeli o lekovima, pikselima, mislim stvarno :d
 
Aj procitaj ponovo pa mi reci da je samo dao misljenje :)
 
Aj procitaj ponovo pa mi reci da je samo dao misljenje :)

A ste ste se onda svi toliko uzbudili?
Reko covek sta misli i gotovo,mozda je ispravno mozda i nije ali ima pravo da kaze.
Cudi me da niko ne reaguje na Driverove,Filipenkove,Marley-eve... slicne izjave koje cine 90% njihovih postova u zadnju godinu dana i uglavnom su 5 X gore od ovih.
Bas me cudi kako mene nije pogodilo a odigrao sam God of War oba dela jos na ps2-ci,za razliku od 90% ljudi koji se objasnjava sa Vuk-om.
Ne razumem samo zasto jedan jedini post moze da poremeti sezonu "drkanja" na GOW.Ignore i nastavimo gde smo stali.:D
 
BTW, nisam doslovno poredio dve igre, koje prakticno nemaju nista zajednicko, samo sam pomenuo jednu, zajednicku im osobinu - grind. A to doslovno moze da se prevede kao - progres kroz igru klanjem mobova.

To nije grind... Grind je stalno ponavljanje istih delova igre da bi se skupili neki resursi... A to da je napredak uslovljen ubijanjem mobova opisuje oko 90% igara... (tj sve sem sportskih, logickih i pravih avantura)
 
Psihoyu, pa ti nisi u stanju jednu prosto-prosirenu recenicu da sastavis kako treba, a kamoli nekog posteno da izvredjas... :d

Ti si sramota za ovaj forum i gaming zajednicu. Molim te udalji se iz teme. :whip::smackbum:
Nije prvi put da dodjes u konzolnu sobu i se*es!
Nece ti niko precutati sto pljujes po najboljoj igri danasnjice!
 
Poslednja izmena:
Izgleda da mu goty zavisi od jutarnjeg raspoloženja. Jedno jutro je kz2, drugo U2 a jutros je verovatno gow3 u najavi:d
 
Sram vas bilo, kako mozete da zaboravite Demon's Souls!?!?! :d
 
Kako bi vas ja doveo u red da sam jedan dan moderator. :-devil-:
Jok Halo ce biti GOTY. :laugh:
 
Odlican je GoW, evo ja pikam na PC-u i ne mogu da stanem :D a uopste ne volim H&S, npr. DMC ne mogu da smislim, ali ovo je vrh. A poceo sam onako bezveze, zaintrigiran pricom o emulaciji.
 
Nazad
Vrh Dno