Šta je novo?

God of War III

Nema dovoljno sto se mene tice :).
 
Jesam jedinicu presao... ma malo mnogo...inace superzanimljivo, odlican gameplay stvarno...i kapiram da je fazon igre to ali ne moze da se batali one ptice koja ga nosi no mora napola da je razbuca...stalno je ljut:)
 
^Bitan je Platinum! :d
 
Ja nemam reci posle ovoga sto sam video (ne pricam o nasilju itd, naravno). Stvarno je neverovatno koliko su dobre ideje, dizajn i uopste, kompletan utisak koji igra ostavlja. Predobri su. Pogledao sam na brzinu, iako sve to pomalo spoiluje, ali nije mi zao, igra UBIJA :)

Stvarno da se zapitas sta su sledeci koraci, sta ce oni da rade u blizoj ili daljoj buducnosti i da se ismejes svakoj prici o dizajnu kroz teksture 10000X10000, 5000X3000 rezoluciji itd.

Ovo je domaci svima na svim bitnim pojlima (bar iz mog ugla).

Mnogo mi je dobro i sto su svi SONY-evi studiji poceli blize da saradjuju, pa cemo u svim njihovim igrama videti pozitivne pomake i pozajmljivanje bar nekih fora od Santa Monice i obrnuto...

Iako je tema GoW 3, naterase me da razmisljam na sve strane :)
 
Poslednja izmena:
Jesam jedinicu presao... ma malo mnogo...inace superzanimljivo, odlican gameplay stvarno...i kapiram da je fazon igre to ali ne moze da se batali one ptice koja ga nosi no mora napola da je razbuca...stalno je ljut:)

Kako ne bi bio ljut?
Treb odigrati sve delove (jurim onaj za mobilne telefon, čisto da mi savest bude mirna) da vidiš koliko i zašto je Kratos kivan na sve oko sebe.
 
Ovo sto sam video je neverovatno !!! Covece ova igra ce da otkine sve druge!
Ej bre rat izmedju bogova i titana, pa dal ima bolje teme za GoW igru !!! Koliki je onaj titan, ne mogu da verujem!
Za ovu igru se treba psihicki pripremiti. :)
 
Bas me interesuje sa se to desilo pa se Kratos okrenuo protiv titana.
 
Protivno svim novim internet pravilima, nisam, demo mi treba za MP igre, fudbal i slicno, ne za proverene fransize.... :)
 
Protivno svim novim internet pravilima, nisam, demo mi treba za MP igre, fudbal i slicno, ne za proverene fransize.... :)

Ja uvodim slicna pravila za stvari koje su mi bitne, jer je ovo sto se danas desava opasno smorilo, ali ovo samo pogledao, sta da radim :)
 
Protivno svim novim internet pravilima, nisam, demo mi treba za MP igre, fudbal i slicno, ne za proverene fransize.... :)

Odigraj ovaj demo, samo će doprineti tome da ćeš sa još većom željom čekati igru :)
 
Pa ja sam se samo jos vise izlozio na igru gledajuci Gametrailers TV emisiju.
Nema sta da ti pokvari uzitak, ko da ima nesto u vezi price. Uh jedva cekam fight sa Kronosom, ne treba mi vise ona PS2 igra! :D
 
Ja sam trenutno pred kraj GoWII i imajuci u vidu da je ps2 port u pitanju dizajn u nekim delovima ume da impresionira ali videvsi ovo.....ovo je nesto sasvim drugo...
Interesantno je da dok sam gledao klip par puta mi se cinilo da gledam Diablo III u GoW perspektivi :)
 
bolesno izgleda ovaj kratos.. mozes mlatis i u prazno uopste ne dosadi (;
 
ma da.... sve je bezveze. i ana beatriz baros je skroz bzvz

i m3 bmw.... glupost cista.... i GOW III
 
Da obradujem one koji se planiraju da skupljaju trofeje u GOW3, za platinum će biti potrebno igru na titan težini obrnuti i sve izazove preći. :D
 
Da obradujem one koji se planiraju da skupljaju trofeje u GOW3, za platinum će biti potrebno igru na titan težini obrnuti i sve izazove preći. :D

To ce biti trofej samo za Gruju. Mislim da sam vec video spisak trofeja, ali cini mi se kao da nije bio potpun pa nisam hteo da kacim ovde.
 
Stavih ga i ja na preorder na ShopTo ... iako još nemam konzolu, ali biće uskoro, nadam se ....
 
Nazad
Vrh Dno