Šta je novo?

God of War III

Ovlazio sam :)
 
ti ovlazhio ja .... ovaj.. hmm.. damn good!
*ebesh ovaj ispit shto imam sutra....*prikachuje ps2 za tv, i ubacuje gow1, a pored njega stoji gow2* till morning do us part....
 
Poslednja izmena:
Hahahahahaha:D jer koristiš boni suprajs sa čičak trakama ili bez:d

Sa krilcima, GOW style! :D

Nema sumnje da do izlaske igre moraju pasti Z-5500 i Full HD 37" minimum.. kad nisam KZ2 tako docekao, ovo moram..
 
Poslednja izmena:
Sa krilcima, GOW style! :D

Nema sumnje da do izlaske igre moraju pasti Z-5500 i Full HD 37" minimum.. kad nisam KZ2 tako docekao, ovo moram..

I meni bi to palo al jedino sa neba:D
Jedva sam sbudžio za ovaj crypton od 26'' a kamoli za 37'':)
Mislim treba da rmbačim po godine samo za tv:) neka dobar mi je cratos i na ovom samo da ga već jednom realizuju:D
 
ti ovlazhio ja .... ovaj.. hmm.. damn good!
*ebesh ovaj ispit shto imam sutra....*prikachuje ps2 za tv, i ubacuje gow1, a pored njega stoji gow2* till morning do us part....

Ti tek sad prelazič god of war za ps2:D (šalim se)
Dabome da se vredi potcetiti priče pre izlaska igre(mada ja više nebrojim kolko prelazim:D )
Ili da brojim kolko dnevno predjem:d
Usput evo koja slika čisto da neskrenem sa teme:d


Mislim da je ovo takozvani grčki bog sunca ako dobro vidim(ovaj zto mu se glava ubrzano smanjuje:D )
 

Prilozi

  • god-of-war-iii-20090213015327231.jpg
    god-of-war-iii-20090213015327231.jpg
    241.1 KB · Pregleda: 71
ima na ign-u tekst od par stranica.. igrali su igru pred novinarima.. ischitao sam i sledio sam se.. a tekst se zavrshava ovako: in the end, there might be only chaos, but it could also be one of the best games any system will ever have.
 
in the end, there might be only chaos, but it could also be one of the best games any system will ever have. [/I]

Znao sam da će da ga urade redovno:)
Sad još treba izdržati izlazak igrice:)Možda još bolje što neznam tačan datum izlaska jer bi to samo pogoršalo moje trenutno zdravstveno stanje:D
 
sad jos samo neko da nam nabavi review kopije igre :banana:
 
Biće, ali mesec dana pre izlasaka igre. Do tada će Boris da kači gifove. :)

Odgledah trailer... Da spremim lavor za krv ispod TVa.

Slike izgledaju nekako nedovršeno, dok je animacija fenomenalna. Tako pamtim i prva dva dela. Slike nan etu su mi bile bez veze, dok sam sito uživao u igri. Ovde je krvoproliće ispred grafike u svako doba dana.
 
Biće, ali mesec dana pre izlasaka igre. Do tada će Boris da kači gifove. :)

Odgledah trailer... Da spremim lavor za krv ispod TVa.

Slike izgledaju nekako nedovršeno, dok je animacija fenomenalna. Tako pamtim i prva dva dela. Slike nan etu su mi bile bez veze, dok sam sito uživao u igri. Ovde je krvoproliće ispred grafike u svako doba dana.

Sto bi neko rekao.... "Hleba, igara i krvi..." :d
 
Trailer je OH MAH GAWD...
 
Trejler je iz build-a iz jeseni 2008-e, ove fotke su dosta novije, a kako ce izgledati na kraju, only the gods of olympus can tell! :)
 
Poslednja izmena:
pa uvek mogu da naprave ono shta se desilo pre nego sto je kratos ushao u sluzhbu bogova. pa ona njegova silna osvajanja i tako to.. al kazhu da ce trojka zavrshiti ovu prichu! :) EPSKI! :D
 
al kazhu da ce trojka zavrshiti ovu prichu! :) EPSKI! :D

To da:)
Mada mislim da će biti nešto kao na psp'u što su odradili onako kako je služio zevsu i atini.Neznam al taj za psp mi se onako da kažem najmanje dopao,možda zato što je krataći od prethodna dva.Mada se i prvi može završiti brzo:D
 
ovo ne valja nishta, fizika je dno, kratos je depiliran i banjo kazui je zakon
 
na ircu?
 
Nazad
Vrh Dno