Šta je novo?

God of War III

Ja mislim da bi trebali jednu wish listu automobila i staza za GT5 :d

Rio, Havaji, Sejseli, a od automobila.. Hummer, Escalade, i naravno... Eleanour!11! :D (salu na stranu, mogla bi da se pocisti ta tema, ima novog zanimljivog materijala)..

screenshot_225560.jpg
 
Poslednja izmena:
Mene najvise impresioniraju proporcije (kratos:ceo titan) i cela ta prica kako se i titani pomeraju...

A i ova voda izgleda nenormalno. :)
 
Ne pomera se Kratos vec Gea u GoW 3.
Kratos (ako se bese tako zove, nema ga u mitologiji) se javlja u GoW 2.
Bas bi voleo da se dotaknu u nekom od sledecih GoW nastanka sveta i Titana, to bi bilo impresivno videti. Zamislite da igrate kao Zevs dok je mlad, u borbi protiv Titana. Ovo bi bilo za balavnjenje. :D
 
Mene samo zanima sta ova recenica znaci :d

Kako sta znaci ?
Cratos(titan) se pojavljuje u GoW 2, kad drzi onaj komad zemlje, ti trcis oko njega. Neka lava je u pozadini.
Cekaj ime od titana se pise Cratos, a antiheroja Kratos ?
Hmmm, cudno, nisam ni razmisljao o tome do sada.
 
Poslednja izmena:
Kako sta znaci ?
Cratos(titan) se pojavljuje u GoW 2, kad drzi onaj komad zemlje, ti trcis oko njega. Neka lava je u pozadini.
Cekaj ime od titana se pise Cratos, a antiheroja Kratos ?
Hmmm, cudno, nisam ni razmisljao o tome do sada.

Otkud ti to? Ne mogu da se setim kako se zove taj titan, ali ne mogu da nadjem nigde na netu da se pominje Cratos titan u GOW 2, ili Cratos titan uopste...
 
Pa zar to nije onaj titan sto drzi zemlju, pre ulaska u hram ?
 
Ma pomešao je Kratos i Kronos:p (ime titana)
 
Hvala, Cvejo, ja to znam, nego sam hteo Marlija da podsetim da Atlas drži zemlju, i da on izbaci Krejtosa pred hram ... a ne Cratos ...
 
Lose je objasnjen taj deo u ovoj knjizi. Zato sam i pitao zna li neko ima li knjiga koja se bavi grckom mitologijom. Mene najvise u GoW igrama fasciniraju Titani i price o njima.
P.S. Citam ja cirilicu (i slusam) svaki dan, samo je sporo pisem. :D
 
Ne mogu sad i PSP da kupujem, imam 2 konzole, trenutno obe skupljaju prasinu, pogotovo Xbox, nemam kad da igram.
Ovaj GoW2 moram da zavrsim bar dok ne izadje GoW3.
 
U, bre, Marli. to se uči u OŠ .... ne treba sad da te zbunjuje knjiga ...
 
Ovo neverovatno izgleda :) (i opet gledam slike iako sam rekao da necu vise.. )

M_3616_Chambers02 copy.jpg


M_3607_Garden05 copy.jpg


M_3606_UK_06 copy.jpg


M_3612_UK_02 copy.jpg


M_3601_UK_04 copy.jpg


3.jpg


4.jpg


6.jpg


7.jpg
 
Ne uci se o mitologiji, bar ne u mojoj bivsoj skoli.
 
4287853347_ab8076640e_o.jpg


4287768035_30f57b3f89_o.jpg
 
Danas odigrah Dante demo, znachi ne znam kako ih nije sramota. Mogu samo da zamislim forume kada se pojave obe igre pa kad krenu botovi :d
 
Ne uci se o mitologiji, bar ne u mojoj bivsoj skoli.


Ne uči se cela mitologija, ali taj deo koji tebe zbunjuje se pominje i u istoriji i u geografiji .... u istoriji si sigurno učio i o starom rimu, i o staroj grčkoj, a samim tim i o njihovim bogovima, jer su oni imali za sve po jedan .... pa su onda išla pitanja: kako se zvala boginja ljubavi u grčkoj a kako u rimskoj mitologiji .... kako se zvao bog rata tamo i ovamo ...

U geografiji se sigurno nekad negde spomenulo kako su nekad ljudi mislili da zemlja izgleda, te ravna ploča koju nose tri kornjače po ogromnom okeanu, te ovo , te ono, te nosi je Atlas na svojim plećima ....

E sad, ako je neko prespavao te časove ( a bilo je takvih i kod mene , ne brini ) ne možeš ga ubediti da je to tada obradjivano u redovnom gradivu ....
 
Nazad
Vrh Dno