Šta je novo?

God of War III

Dante's Inferno nema bolju grafiku od gow3.
Gow colection radi u 60 frejmova a i trojka ce da radi u 60.
Ti sebe smatras hardcore igracem :) ?
Hardcore igrac nebroji frejmove,nego igra na hardcore nivou;)

Ma bio je sarkastican ali mu ne ide nesto :)
 
Na PSPu je tako neka kombinacija... i nije najsrećnije rešenje. Mnogo je bolje ne misliti o kameri već dati 101% u klanju. :)

Zašto kontrolisati kameru u GOW3? Plašite se da ćete da propustite nešto? :D
 
Ok, jasno mi je da autorima to vise odgovara, jer mogu dosta toga da prikriju, ali nekako igra deluje da nije "pravi" 3d.
 
Zato sam i stavio pod navodnike :).
 
Za 20min prestaje NDA za GoW3 preview-ove na netu. :) Bice novih materijala svuda.

Nazalost trailer je odlozen [trebao je izaci danas isto].
 
Kako nije?
Možeš ići napred-nazad, levo-desno i gore-dole.
3 dimenzije. :)
Od kada to pomeranje kamere definiše 3D?

Mogao si i u Doom pa nije bila prava 3D (o Wolfenstein da i ne govorimo)
Ili npr The Longest Journey (3d likovi sa nacrtanom pozadinom)

U svakom slucaju, slobodna kamera je dobra, ali je najbolje kad je ona iza lika i ignorise sve prepreke iza sebe (tipa MDK) Ne znam kome je to prvo palo na pamet da kamera mora da bude objekat?! Tako samo dobijas gluposti u uzanim prostorima i probleme (npr skakanje sa jednog mesta na drugo moze da bude veoma nezgodno ako se kamera odjednom okrene)
 
3911.jpg

3910.jpg

3909.jpg

3908.jpg

3907.jpg

2dgt1jk.jpg
 
Covece, bolesno dobro ! :D
De su sad box fanovi ?! :p
 
Znam :) Drugi deo je prva igra koja je imala i slobodan pogled... Naravno, ni u jednoj nema kamere posto je iz prvog lica...

BTW u nekim tabacinama (tipa onih iz fliperana kada ides s leva na desno i bijes sve sto vidis) si imao kretanje u 3 ose (blize-dalje od ekrana, gore-dole i levo-desno) ali nisu bile 3D (posto je kretanje bilo ograniceno)

Pogledaj Mortal Kombat i pozadine... Postoje (mislim) 3 nivoa koji skroluju razlicitom brzinom i time ti daju privid 3D :) iako je sve nacrtano (uh, sad moram malo da igram MK2) :)
 
God Of War HD, ako cemo da budemo precizni :).
 
Pa ne, mislio sam da je ovaj podforum prerastao te decije gluposti, jesi juce uzeo konzolu? :) Ajde da se okaci i lista PS3 ekskluziva za ovu i sledecu godinu, to dugo nismo radili :D
 
Poslednja izmena:
Jeste, ja igram samo ekskluzive i prvo sto pogledam na pakovanju jeste da li pise "Only on Playstation"...

Znas koliko me zanima da li je igru pravila Santa Monica ili Irrational ako je dobra? :)

A ako cemo vec o tome, meni su omiljeni studiji oduvek bili mp. ;)

There were some unexpected consequences from my short time with the demo. Dante's Inferno, which was demoed at the same event, didn't look uninteresting -- it looked downright "last gen," resembling God of War Collection more than Kratos' upcoming adventure. PS3 owners would be wise to wait a month, exclusive collector's edition be damned. Kratos is back.

http://www.joystiq.com/2010/01/18/this-is-god-of-war-iii/

January 18, 2010 - If the two minutes I just played of God of War III are any indication, this game is going to be a visual spectacle. There are sweeping camera angles, constant action, the orientation of levels changes on a whim, and some truly jaw dropping graphics.

http://ps3.ign.com/articles/106/1061530p1.html
 
Poslednja izmena:
Ja mislim da bi trebali jednu wish listu automobila i staza za GT5 :d
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno