Šta je novo?

God of War III

Only possible on teh PS3!111! :p

"The developers have worked hard to use the power of the PS3 to make GOW3 look amazing and have added features that are only possible with PS3."

"The dynamic lighting solution employed in GOW III is only feasible through the computing power provided by the Cell SPUs. "

"For example, using the High Dynamic Range Lighting (HDRL) technology, the camera - when using Krato's sightline - will emulate the human retina, causing players to feel a sharp brightness when Kratos exits a dark area and enters a sunlit area, similar to how the human eye would need to adjust."

http://www.computerandvideogames.com/article.php?id=230832&site=cvg
 
hahaha, kratosov najbolji ortak :)

3elektro2010.png


i grujina radna verzija kratosa

07012010334.jpg
 
Trebao je da stavi sliku sa dugom kosom. :D
 
Gad demit sto je dobro! :) Ako su slucajno izbacili meduze koje zamrzavaju, uplaticu im nekih 100, 200 dolara dodatnih na racun.. izgleda da cu verovatno biti prinudjen na kraju GOW 2 da stisnem "do you want to switch to easy mode, only combat will be affected"... YES!
 
Gad demit sto je dobro! :) Ako su slucajno izbacili meduze koje zamrzavaju, uplaticu im nekih 100, 200 dolara dodatnih na racun.. izgleda da cu verovatno biti prinudjen na kraju GOW 2 da stisnem "do you want to switch to easy mode, only combat will be affected"... YES!

Kako si ti presao Ares-a u GOW 1 na normal....
Osim cheap deaths nema nista toliko iritirajuce u GoW 2.
Najtezi boss fight mi je bio taj sa Aresom, nisam mogao na normal da ga ubije. Najtezi boss meni ikada.
 
Ares je malo dete... Samo treba provaliti foru...
Jesam polomio gamepad zbog njega, ali sam ga posle saseko da mi nije ni prišao.

Ako nekom treba rezervna baterija za DS3 ili Sixaxis nek se javi.
 
Bilo je davno (2005-a) ali ubi me ako sam ikad tri puta restartovao neki checkpoint, a pogotovo se ne secam da me je Ares mucio.. Vise me iznerviraju i namuce meduze nego boss, za*ebi se jednom i skoci, gotovo, 'you are dead'. Ubih jednu Fatinu sestru (onu sa ogledalima, i gde borba traje 40 minuta), a bice ih jos dve koliko cujem :( (ovo je retoricko pitanje, ne spojluj te).
Nekako mi se cini da su malo preterali, mada mozda nisam u istom gejmerskom fazonu kao 2005-e, ne znam... ali cu definitivno prebaciti na easy ako postane previse frustrirajuce, bolje nego da uopste ne zavrsim igru, ili da sixaxis zavrsi u zidu..
 
Zato je najbolja fora u Demons Souls, ima deo gde mozes da upadnes drugom igracu i da mu ti budess boss :d, a sto je nacrnje ti mu ostavis sign da kao za pomoc, al neki ne znaju pa se zaebu. :D
 
Zavrsen GOW II, brutalno dobro! :) Zalio sam se na tezinu ali ipak kad razmislim ne bi trebalo da bude lakse od ovoga na normal, to sto su nove igre limunadice je druga stvar.. jezim se samo od pomisli koliko ce biti dobar treci deo.. :)
 
Naravno.. mislio sam na ove sto sam ja igrao :) Mada generalno su nove igre lakse, retko kad uleti nesto kao NG2, Demon's Souls..
 
Bas sada igram Bayonettu i cesto ginem cak i na normal, ali to je nista u odnosu na NG2/DMC3.
Te igre su samo za nindze :).
 
Naravno.. mislio sam na ove sto sam ja igrao :) Mada generalno su nove igre lakse, retko kad uleti nesto kao NG2, Demon's Souls..

Veruj mi da je GoW decija igra, ti kad bi igrao Demons Soul plakao bi kao mala beba ! :p
 
Koliko su nenormalni mozda poslednji boss bude Isus :D Ovo ce biti skandalozno dobro..
 
Zasto su skenovi redovno kao da su sa skenera iz 82. godine :) Isto kao CAM snimci filmova :)
 
US boxart:

m351z.jpg


Evo i neke zezancije. :D

vinylfigurekratos2.jpg
 
u j8te kako ce ovo da bude dobro :zgran:
 

Prilozi

  • god-of-war-iii-20100114113517443.jpg
    god-of-war-iii-20100114113517443.jpg
    183.1 KB · Pregleda: 83
Ustvari da se ispravim, to je izgleda neobradjena slika, jer se nalazi tamo sa ostalim screen-ovima, ucinilo mi se da su ovi lesevi u pozadini odradjeni nekim filterom u PS-u, ali izgleda da gresim.. U svakom slucaju, bogovi... NAJE*ACHETE, SVI CHETE NA*EBATI! :D
 
Ja sam upravo dobio knjigu "Grcka mitologija", izgleda kao pun pogodak za ljubitelje GoW serijala.
 
Pa, igra nema bas toliko veze sa pravom grckom mitologijom :) Inace, ti bi mogao da predjes drugi deo.. sta mislis o tome :)
 
Ostalo mi je samo malo, dosao sam na ulazu u hram, nervira me onaj deo sa bodljama iz poda!
Ko da Grcka mitologija ima veze sa necim pravim, ne bi se zvala mitologija da je stvarna.
 
Nazad
Vrh Dno