Šta je novo?

God of War III

da li je uopste moguce u drugom delu, da podignem neprijatelje u vis sa blades of chaos, pa da ih cimam od pod gore dole, to sam obozavao da radim u prvom delu :)

Zna neko? :)

Takodje, zasto nekad na kocku se onako priblizi kamera i krene da ih bode par puta, a nekad ih samo razbije od pod brzo. Mogu li ja da biram sta ce biti od ta dva, ili je to nasumicno? Cesto mi treba to brzo ubijanje, jer ona animacija dok ih probada traje dosta duze..
 
Da, možeš da ih bacaš u vis i nabadaš u vazduhu. (kasnije u igri)

Ako ih uhvatiš () tasterom, onda imaš više opcija šta da im radiš.
[] baca žrtvu na nekog od okolnih neprijaterlja
/\ razlomi na par delova
() brutalno ubijanje
X nisam siguran da li ima i četvrti način. :)

U početku imaš relativno siromašan izbor poteza.
Kasnije kad nasviraš Blades of Athena i tako dalje, imaćeš skroz bolesnih poteza.
Imaš spisak svih kombinacija, |> (start) pa skroluj levo/desno sa L1/R1 i za svako oružje (imaćeš ih više) i magije imaš spisak poteza.
 
Nice :) Za sada nisam primetio da mogu da biram sta da im radim, hvatanje na krug krene da ih probada, ili da ih lomi od pod, za sada nasumicno koliko sam primetio..
 
Ako stisneš jednom onda ih uhvati imaš oko sekund-dva da odlučiš šta ćeš da im radiš. Ako slučajno stisneš krug dva ili više puta onda ih baci na pod i iznabada.

Većinu njih ne možeš uhvatiti.
 
Tako je bilo u prvom, da ih na podu nabada, u drugom ih uhvati i probada dok ih drzi. Probacu da li ima neke veze sta pritisnem posle kruga, nisam primetio tu pauzu da mi da da odlucim sta cu..
 
I u prvom delu ih baca, kida i nabada. :)

Najbolje je to da vežbaš na onim smradovima sa strelama. Njih možeš uvek da uhvatiš sa (). Ako stisneš [] on ga nabode mačem i krene da vrti na lancu a obeleži (plavičasta svetlost) nekog okolnog kog ćeš pogoditi kada ga baci.
 
Odigrah demo...Hm...ako je ovakav demo onda sta li ce biti kada izadje full?!
Jedva cekam full verziju jer ova igra ce definitivno obeleziti sledecu godinu!

Trenutno dve igre su neprikosnovene po mom misljenju na PS3-ci a mozda i sire, to su MGS i Uncharted, toj listi ce se prikljuciti i GoW III. :)
 
Poslednja izmena:
Odigrah demo...Hm...ako je ovakav demo onda sta li ce biti kada izadje full?!
Jedva cekam full verziju jer ova igra ce definitivno obeleziti sledecu godinu!

Trenutno dve igre su neprikosnovene po mom misljenju na PS3-ci a mozda i sire, to su MGS i Uncharted, toj listi ce se prikljuciti i GoW III. :)

Ok te tri, ali dodaj tu i Demons Souls i GT5, Heavy Rain. :wave:
 
Press and hold :party: (/\)

Jeste :) Pa onda na X (ili kocku) ih lupa od zemlju, predobar potez. Ali nije tako od pocetka bilo, sada mogu i da biram sta da im radim kad ih uhvatim itd. Quick time events ce mi doci glave, svaki put se zbunim i promasim dugme.
 
Jeste :) Pa onda na X (ili kocku) ih lupa od zemlju, predobar potez. Ali nije tako od pocetka bilo, sada mogu i da biram sta da im radim kad ih uhvatim itd. Quick time events ce mi doci glave, svaki put se zbunim i promasim dugme.

Zato te je u mucio Kolos.
Fora je da drzis desni palac malo vislje iznad dugmica tako da me mozes nepromisljeno da stiskas.
U GOW 3 je to bolje reseno.
 
Nisi mogao ranije jer si verovatno do sad nadogradio blades of xxxxx.

Inače, zbog tebe i tebi sličnih su u trećem delu QTE olakšali pa se X nalazi na dnu, () levo, [] desno i /\ gore. :)
 
Inače, zbog tebe i tebi sličnih su u trećem delu QTE olakšali pa se X nalazi na dnu, () levo, [] desno i /\ gore. :)

Ha, they know it makes sense :)

Mislim nije tesko, ali je glupo da zbog promasenog dugmeta moram ponovo da se cimam dok mu se opet ne pojavi krug iznad glave, sa naravno vec odvaljenom energijom.
 
da, to je baš poenta. :)

Valjda će da vrate na stare u trećem delu. Olakšali su do te mere da gledaš u kom delu ekrana se pojavi dugme i to stisneš. Kad se samo setim kako sam hteo da izludim kod poslednje tuče u drugom delu. A joj. Videćeš, manje su pauze između tastera i ima ih 4 ili 5.:)
 
Otkud znam, nisam cuo nikad za ovaj film. Ovako izgleda odlicno, fore iz GoW, Kratos, Zevs, slicno preneseno, tako bar za sad deluje.
 
GOW II je brutalno tezak, ili su me razmazile ove nove limunada igre.. :( Cimam se sa bosom (onaj sto cuva ona vrata) i jednostavno ne vidim kako bi ga presao. Samo fali da se isfrustriram i ne zavrsim igru uopste.. :(
 
Koji ti je to boss ?
 
Onaj bradonja visoki, sto izbacuje iz zemlje one siljke, gadja te necim sto ne mozes da izblokiras, i napadaju te velike zivotinje u isto vreme... neizvodljivo :(
 
Ma to je laganica, samo bezis od tih stena i gadjas ga strelama. Oce GoW da muci kad igras ostale igre na normal. :p
 
Eto Borise sta se desava kada duze vreme igras MW2 :D
 
Ha, u MW2 imam losiji KD nego u KZ2, pa zakljuci sta hoces od toga.. :)
 
Jos si losiji? Uzas... :D
 
Ladno neko igra MW2 posle KZ2 :)
 
Neko voli frajlicu, neko voli frajlu...
 
Nazad
Vrh Dno