Šta je novo?

God of War III

I sta ste se digli odmah,samo sam rekao da sam na nekoliko mesta procitao a i neko je vec pokazivao neke slike(poredjenje jedne i druge verzije) da KZ2 ne izgleda bas onako kako su kazivali prethodni traileri ali i dalje izgleda vrhunski sto je cinjenica.
Tačno. Killzone 2 izgleda bolje od bilo kakvih trejlera, od onog famoznog CGIja sve do beta build trejlera.
 
Smarate vise, ti Marko si rekao da valjda nece biti spama i flame-ovanja, a sada i sam ucestvujes. Ae zaboravite i KZ2 i Crysis.

Ne ucestvujem, samo sam pitao jel bilo tako...Ako je uopste spominjan kao neki "killer" onda mislim da je to bilo vezano za Halo, Crysis tu nije spominjan barem sam ja tako cuo.

Sto se tice GoW III ocekujem da ce grafika biti na nivou kao sto je bilo i sa GoW I i II koji su inace izvukli tada iz PS2 maksimum!
Ko zna, mozda i GoW III iz PS3 izvuce maksimum...:D
 
Igre koji izvlace najvise iz platforme za koju su napravljene obicno izlaze pred kraj zivotnog veka.
God of War 3 ce, najverovatnije, izaci pocetkom 2010. sto znaci da ona izlazi negde na polovini.
Ja mislim da Sony planira izdavanje Killzonea 3 za sredinu-kraj 2011. i da ce ta igra, najverovatnije, obeleziti kraj zivotnog veka Playstationa 3 i dolazak njegovog naslednika. Nesto slicno kao sto je Halo 2 uradio za prvi Xbox.
 
Showman, tamanim demo vise od 10 puta, samo da bi pobio sve i divio se onom skladistu natenane, prelamanju svetlosti, prelamanju iste preko mog pistolja i puske, igranju sa plinskim bocama i gledati ih kako svaki put drugacije eksplodiraju u zavisnosti gde ih pogodis.. igra izgleda i igra se perverzno i jedva cekam da vidim ostale nivoe..

A GOW, ne preterujte, pogledajte neke skrinove iz GOW1/2, izgleda da ste zaboravili kako je izgledao (sjajno za PS2!), ali ove fotke iz GOW 3 su vec u ovoj fazi bolje 5 puta, obrati paznju na podlogu, svetlosne efekte, krv (krv za KZ2 je radila Santa Monica koliko cujem, ili barem su im objasnili kako), tako da treba ocekivati barem nivo Uncharteda, sa dosta vecim nivoima i 50 neprijatelja na ekranu... ja samo znam da ce ubiti volju svim drugim programerima koji budu hteli da rade Hack & Slash igru posle njega.. :)

EDIT: pa vi ladno gledate te low quality skenove, evo ovde ima u boljem kvalitetu u PDF fajlu:

http://www.megaupload.com/?d=YTP54HZO
 
Poslednja izmena:
Sony planira izdavanje Killzonea 3 za sredinu-kraj 2011. i da ce ta igra, najverovatnije, obeleziti kraj zivotnog veka Playstationa 3 i dolazak njegovog naslednika.

Mislim da Sony nece izbaciti PS4 pre 2015.
 
Poslednja izmena:

FFS what's wr0ng with U OMFG BRBQ!112111! :D

Evo jedno malo poredjenje, ma skoro da nema razlike.. ;)

god-of-war-ii-20060509114148989.jpg

gbbgo9.jpg
 
Kakvi su ovo gremlini? Šta je ovo?
 
Sta bulaznis, sta ti nije jasno :)
 
Ma ništa, simpatičan mi je ovaj tetovirani™ kako secka ove živuljke. Ekstra igrica, preporuka.
 
Ej gospodine "svr*avam na lisce u Crysis-u i FC-u i imaju najbolju pricu i gameplay ikada" , necemo da se "svadjamo" :p
Ako nisi iskusio GOW nemoj pricati bezveze :) KZ2 ti je samo jos jedan shooter za ubijanje vremena jer nema nista bolje trenutno, a GOW je njesra.. Znam da ti je ukus za igre vise nego diskutabilan, ali ne diraj mi Kratosa ;)
 
Čemu sad sve ovo?

Videli ste jedan trejler i kao sad sve znate o igri?

VIdeli smo trailer 2005. godine za Killzone2 pa na šta liči sada...
 
Miroslave, ti kao od juce Bench da pratis. Ovde ti se misljenja zasnivaju iskljucivo na analizama pre alpha buildova igara.
 
Kakva si ti paljevina :). Jbt, ti stvarno ne znaš da čitaš između redova:S:.

Ma bre i ja se zezam ;) A i priznaj da imas malo poremeceno culo ukusa :D ;)

Nego, malo veca rezolucija gremlina

gow35aaks0.jpg
 
Ma, idite bre. Odoh odavde. :wall:
 
Ma ništa, simpatičan mi je ovaj tetovirani™ kako secka ove živuljke. Ekstra igrica, preporuka.

Ti kao da te je filipenko pravio:d (šalim se)
Pa kako preporuka kad ti nisi ni video kako izgleda god of war za ps2 a kamo li za ps3:)
Mislim i ja mogu da komentarišem na taj način nešto što nisam video(iako to nikada neradim:D )
Inače grafika je na vrhunskom nivou!Bar iz ovih slika što ste okačili pre mene:)
 
S'up bitches!?

PressAnnc11.jpg

Danas ocekujte jos dosta novog materijala i infoa..
 
Sto nisi ostatak postovao?

PressAnnc10.jpg

2uzqh3b.jpg

2easyva.jpg

12319ba.jpg

20t4590.jpg

25g74wn.jpg

Dvojka u HD-u. AM I DOING THIS RITE?

God of War 3...Cannot Freaking Wait
Posted: Fri, 13 Feb 2009 07:59:36 PST

So as I'm writing this we're only an hour or so away from the big reveal of God of War 3, and I absolutely can't wait. I've spoken to several different journalists who saw it earlier this week and they all couldn't stop raving about the game. I mean, I haven't seen people so unanimously awed by a game in a while -- I wonder if that's going to be reflected in their previews.

From what I've been told, even the stuff we see today -- which will be quite a lot -- doesn't even begin to do it justice. The game even looks better in motion than the trailer they're releasing, which apparently is amazing. I've been out of the office checking out another upcoming game, so I haven't been able to see any of this stuff -- I'll be refreshing the site like a madman just like everyone else come 9:00 am PST.

http://www.1up.com/do/blogEntry?bId=...UserId=4561231
 
Poslednja izmena:
Id u qrac, te ostale nisam video :zgran:

FAK koliko je dobro!! :)
 
Poslednja izmena:
Jbt kratos kao da će da izadje iz televizora:zgran:
Grafika je na vrhunskom nivou!Nadam se da je na tom nivou i gemplej!Mada nesumnjam:)
Ovakvu igricu sigurno nemože ni najjaći kompijuter da pogura!Ovo je stvarno ekstra,nemam reči!
Kad se samo pogleda kolko je detaljno uradjen sam kratos a kamoli efekti i protivnici!Zaista je ova igrica nešto posebno što ni ja nebih znao potpuno da opišem:D
 
Kapiram koliko ce da otkida gameplay sa ovakvom grafikom @ 60FPS.
 
Kapiram koliko ce da otkida gameplay sa ovakvom grafikom @ 60FPS.

Ma jbš grafiku!Mada treba i da liči na nešto :)
Ahhhhhhhhhh mama:D pa ovo će biti melem za dušu:)
Pogledaj samo kako je uradjena krv i ona legija mrtvih što ga napada!Pa bilo bi šteta da neko neodigra gow3 a ima ps3!(gorana.a neračunam svakako)
Nararno uzimajuči u obzir da je i prešao 1 i 2 deo jer se priča direktno nadovezuje na 2 deo(kao što se 2 nadovezuje na 1 deo)jer ako nepredje i prethodna dva dela neće mu ništa biti jasno:)Osim ako on to želi:)
 
Grujo priznaj da go sedis za stolicom i da se polivas vodom! :D :D
 
Mrzecete me , ali ja znam da ovo moze i mora jos daleko bolje! :D
Mozda jesam lud, ali navikao sam na nemoguce stvari od Santa Monica-e! :D
 
Poslednja izmena:
TRAILER mozete naci ovde.
Naravno, ovo je 30 FPS-a.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno