Šta je novo?

God of War III

Nema sanse da ce to biti co-op za celu igru. Verovatno samo za challange.
Co-op upropasti igru ? Odigraj Demone pa cu te pitati opet. :)
Gruja ce biti dezurni fantom u svetu GOW. :d
 
Poslednja izmena:
Koji ste hardcore pacenici ! :p
 
Zna li se kad izlazi Gow Collection za US tržište?
Imam preorder na 2 sajta (axelmusic :) i playasia) i na oba nema nikakvih nagoveštaja...
 
Hm...ja sam mislio da je izasla! Kada sam zadnji put gledao pisalo je 17. novembar...
Ali sada vidim da na videogamesplus.ca jos nije u stock-u...Tako da nije jos izasao!
 
Yebiga "američka";) igra bolja:d
 
Na axelmusic stoji November 17th 18:20 (CEST) Backordered with supplier. Awaiting stock arrival dok se play-asia nije iscimala ni datum da promene za preorder.

Nekako ne volim hijeroglife na omotu, sačekaću koji dan.
 
Nema hijeroglifa na azijskoj verziji;)
Imam oko 5 igara koje sam porucio sa playasia kao azijske verzije i sve su na engleskom.
Normalno mislim i na knjizicu i sve ostalo.
Jedino na disku pise MADE IN JAPAN a to je jos mocnije :)
 
Poredjenje GOW II sa PS2, i GOW II iz GOW collection.. jako primetna razlika, jer izgleda nisu samo povecali rezoluciju i AA, vec su stavili i neke nekompresovane teksture koje su morale da budu kompresovane za PS2 izdanje..

IMG_9347.jpg

IMG_9359-1.jpg

IMG_9352.jpg

IMG_9361-1.jpg

IMG_9357-1.jpg

IMG_9362-1.jpg

IMG_9358-1.jpg

IMG_9363.jpg
 
Poslednja izmena:
Meti ovako izgleda i PS 2 verzija na PS3. Cista laz da su ista uradili sem trofeja.
 
Ogromna je razlika izmedju 480p i 720p sa 2xMSAA... Sto je najjace portovali su igru za 6 nedelja, ako se dobro secam. :)
 
Pa ti mozes u PS2 emulatoru da ukljucis 4xAA, stavis da radi u 1080p za manje od 6 minuta :).
 
Nisam rekao da ne moze, ali na PS-u 3 nema emulacije PS-a 2, tako da mozemo samo portovima da se nadamo.
 
ma daj Bobe ne izgleda ovako detaljno nema sanse!
 
Pa i ne izgleda. Ja sam prešao oba dela na PS3 (na LCD TVu) i izgledao kao na slikama (one PS2 slike). Pikseli su kao LEGO kockice.
 
E krastavac bas cu da uporedim PS 2 verzije i HD verziju kad mi stigne. Ovako prema slikama izgleda mi isto, pogotvo GoW 2 za koji sam vec pricao da mi izgleda ko PS 3 igra, tj bolje i od nekih PS 3 igara.
 
Nazad
Vrh Dno