Šta je novo?

God of War III

Ja cu ga dobiti sa GOW collection, ali sumnjam da cu igrati :)

Ne znam koja ce verzija demoa biti, verovatno E3, a evo poredjenja izmedju E3 i TGS verzija..

18kp5g.jpg

b4vw4k.jpg

Nema razlike u grafici u sceni koju si pokazao, radi se o razlici u koloritu izmedju frame buffer capturea i off screen capturea...
 
To nije serijski broj. To je kod za PSN store. I ne, ne može više puta. Instant kodovi za prepaid kartice su istom obliku i ni one se ne mogu više puta upotrebiti. Jednom ga ukucaš i to je to.
 
Prešao sam demo.

E sad, neću da spojlujem ali su blago uprostili neke stvari (mini game), što mi se ne sviđa preterano.
Izgleda WOOOOW, zvuči dobro (DTS nije default :( ), animacije i sve što ih prati su odlične, dostojan naslednih prethodnih delova.
 
Nema razlike u grafici u sceni koju si pokazao, radi se o razlici u koloritu izmedju frame buffer capturea i off screen capturea...

Najbolje da nema, jeste ova druga slika malo posvetljenja u photoshopu verovatno, ali se jasno vide unapredjenja na Kratosovoj faci, znaci nebo i zemlja, takodje i krv izgleda dosta detaljno i upecatljivo, krvi nema uopste na Kratosu na prvoj slici.
 
Poslednja izmena:
Ima li u igri nesto novo u odnosu na prva 2 dela, ili je sve isto, samo u HD ?
 
Avaj, nemoj da kakite, ja odigrao tu scenu upravo i ne da nisam imao načina da obratim na detalje, nego svako ko ovde traži dlaku u jajetu zaslužuje YLOD dan kad mu stigne igra.

A šta mislite kakve su šanse da bledilo na drugoj slici nije odradio Photoshop nego munja? :D
I nije ista scena u pitanju. Iz različitih etapa otkidanja glave su. :D

Ima novih fora, novih poteza.
Sada možeš da se hvataš za one ptičurine i da ih kolješ dok su u vazduhu dok te ne prevezu, pa onda ih raskomadaš i skočiš na sledću i tako... :D
 
Poslednja izmena:
Najbolje da nema, jeste ova druga slika malo posvetljenja u photoshopu verovatno, ali se jasno vide unapredjenja na Kratosovoj faci, znaci nebo i zemlja, takodje i krv izgleda dosta detaljno i upecatljivo, krvi nema uopste na Kratosu na prvoj slici.

Bez krvi nista :D
Elem, ja nisam stigao da vidim igru, drugar je probao i kaze da mu je Uncharted 2 bolja igra. Naravno, subjektivno misljenje. Sta vi mislite? Ipak je ovo samo demo.
 
Ima li u igri nesto novo u odnosu na prva 2 dela, ili je sve isto, samo u HD ?

Jel bi nesto falilo tome? :) Meni ne, ali sigurno da ce tu biti jos dodatnih unapredjenja, pored grafickih naravno.. ma bice je*eno epic i necu da pipnem demo pre full verzije :)
 
dao mi drug kod sa kog je on skinuo demo,nije hteo da ga prihvati sony..
 
Alo ima li neko kod ili oce da share-uje ?
 
Nabavio sam.
 
Aj je l ima neko da podeli kod ili šta li već da bih došao do demoa :).
 
Je*ote koliko dobro izgleda Kratos i krv :)

a14dg4.jpg

10ruzcp.jpg
 
Poslednja izmena:
Sad odigrah demo i moram priznati da sam odusevljen igrom ! Nisam verovao da GoW moze biti jos nasilniji i krvaviji! Covece ove creva na sve strane, krvi u izobilju, stvarno tesko izivljavanje.
Igra izgleda stvarno odlicno, malo je ebe FPS sada, ali toga sigurno nece biti u full verziji. Zvuk je fantastican, konacno se lacni cuju kako bi trebali da se cuju.
Sto se tice samoog gameplay-a, dosta je slican, ali ima novih poteza, oruzja, quick eventa, zanimljivo u svakom slucaju.
Ovo novo oruzje mi se mnogo svidja, ona 2 cuda na pesnicama, konacno neko upotrebljivo oruzje sem Blades of Atina/Ares.
Bice ovo jedna od boljih igara sledece godine sigurno samo ako prica bude onako max epic, u sta ne sumnjam. :)
 
kad vec svi govorite da je gameplay skoro isti, samo cu vam reci sto popravljati nesto sto nije pokvareno ;)
 
Lik sa kojim sam vec share-ovao mi je dao da skinem demo od njega. Fenomenalan demo, jedva cekam.
Novi zahvati su brutalniji i koristiti neprijatelja kao stit dok se zaleces u rulju je odlicna ideja.
Cestus (lavlje pesnice) su odlicno osmisljeni i bice mi tesko da odlucim sa cime cu vise tuci u celoj igri. Quick time eventovi su bolji, pre svega zbog mesta u kom se pojavljaju, samim tim je lakse da brzo reagujes. Sve u svemu, Kratos i dalje razbija.
Ceka nas prava poslastica u Martu.
 
While pre-ordering just the game will still net you the early demo and the Apollo skin, the Ultimate Edition looks to be full of amazing swag:

Sculpted “Pandora’s Box”
High-quality God of War art book
Exclusive DLC Combat Arena mode
Exclusive “Dominus” skin
Full length movie documentary called “God of War: Unearthing the Legend”, narrated by Peter Weller
God of War Trilogy soundtrack CD–all music from God of War I, II, and III
God of War “Blood and Metal” EP, featuring exlusive God of War-inspired tracks from Killswitch Engage, Dream Theater, Opeth, Trivium, and Taking Dawn
 
Nazad
Vrh Dno