Šta je novo?

neverovatne igrice

PotaGlava

Čuven
Učlanjen(a)
11.02.2003
Poruke
6
Poena
601
Da li neko zna za neki sajt ili ima neku igricu gde komp izbaci ono sto si zamislio. Bila je ranije neka igrica mislim da se zvala BRAIN.
Gledas u jednu od sest karata i on ti izbaci koju si gledao!!! Taj neki trip, ako ima neko ili zna gde mogu da se nadju takve igrice javi te!!!
 
PotaGlava je napisao(la):
Da li neko zna za neki sajt ili ima neku igricu gde komp izbaci ono sto si zamislio. Bila je ranije neka igrica mislim da se zvala BRAIN.
Gledas u jednu od sest karata i on ti izbaci koju si gledao!!! Taj neki trip, ako ima neko ili zna gde mogu da se nadju takve igrice javi te!!!

He he...des poto, tacno sam znao da ces doci ovde... :D ...daj mail da ti posaljem ovu flash igricu koja pogadja znak koji si zamislio...
 
Pa naravno. Ovo je stari fazon. Jos udavno to je valjda bio trik Davida Coperfilda.
Stos je u tome sto se u drugom prikazu karata- menjaju znaci odnosno boje prvog spila kada birate karte. Znaci primer- tref prelazi u herc itd. Kapis?
Zabelezite sve karte i videcete da vam nece izbaciti nijednu istu!!!
 
STIV je napisao(la):
Pa naravno. Ovo je stari fazon. Jos udavno to je valjda bio trik Davida Coperfilda.
Stos je u tome sto se u drugom prikazu karata- menjaju znaci odnosno boje prvog spila kada birate karte. Znaci primer- tref prelazi u herc itd. Kapis?
Zabelezite sve karte i videcete da vam nece izbaciti nijednu istu!!!

ma provalio sam to josh odavno... nego pitam
 
Lucas je napisao(la):
ma provalio sam to josh odavno... nego pitam
Da, a zato onda i pitas :D :D
Ajde, nemoj da se vadis. Nije nista lose ako nisi znao :D :D

btw. Dobar je fazon!!!
 
Ova fora sa kuglom je odlicna.Dao sam jednom prijatelju i covek nije mogao da veruje da je ono moguce.:)
 
Cineman je napisao(la):
Da, a zato onda i pitas :D :D
Ajde, nemoj da se vadis. Nije nista lose ako nisi znao :D :D

btw. Dobar je fazon!!!

nego sto je dobra ova nova reklama, jel da (skrecem sa teme :))

ne, ozbiljno - znao sam - provalio josh odavno, drug me pitao kako to, a imao sam neki power point file, tako da mogu da ga otvorim da vidim shta je...
doduse nisam ga otvorio - jednostavno - to je jedino logicno resenje, znajuci da slajdovi idu nekim redom...
 
pa simpaticno je ako ga probas samo jedanput inace se provaljuju obe fore u 2-3 pokusaja. prema tome samo za decu.

U prvom slucaju su sve karte razlicite pa i nije neka fora sto je vec neko rekao,
a u drugom svi brojevi koji se mogu dobiti racunicom imaju isti znak, brojevi 9,...,63,72,..... brojevi ratu za 1 a i zbir njihovih cifara raste za 1 pa je razlika konstantna i tako dok ne pocne sledeca desetica :D

Ali za prvi utisak nije lose
 
Pa evo jednog problema za razmisljanje :D
Da vidim vasa objasnjenja za ovo :d. Odmah da kazem da ja znam resenje ali mi je trebalo brate dobrih 10ak minuta :(
 
Meni je trebalo oko 2-3sec...
da se setim ove slike od pre koji mesec.
Medjutim, caka sa 2 tro"ugla" :) zaista nije losa.
 
ZAP je napisao(la):
Pa evo jednog problema za razmisljanje :D
Da vidim vasa objasnjenja za ovo :d. Odmah da kazem da ja znam resenje ali mi je trebalo brate dobrih 10ak minuta :(

Čini mi se da je to problem iz one knjige što je bila na CDu sa programima, čin mi se da se zvala 'euclid's elements' ili tako nešto?
 
ZAP je napisao(la):
Pa evo jednog problema za razmisljanje :D
Da vidim vasa objasnjenja za ovo :d. Odmah da kazem da ja znam resenje ali mi je trebalo brate dobrih 10ak minuta :(

Bilo je to svojemvremeno u PC Pressu... Jednom profanu na ETF-u je trebalo tri sana da provali u chemu je fora, dok su drugom sa PMF-a studenti posle pet dana rekli u chemu je fora.

Bane
 
Ma vidim ja da mi niko ne veruje da sam ovaj problem prvi put video na internetu :D i da je odmah u meni pobudio potrebu da vidim u cemu je zvrcka jer je jos davno neki cova rekao da dva tela ne mogu biti na istom mestu u isto vreme. I dok sam bacio na papir da ispisem sve to u matematickom obliku prodje deset minuta.

de de ni ti profesori nisu sto su nekad bili :p

Za Lukasa
da u tome je problem i sam sam odmah posumnjao na to ali sam morao da bacim na papir da proverim sebe jer je problem dosta uverljiv.

PS Bane ne znam da li si primetio ali ukrali ti ikonicu :d
 
Nazad
Vrh Dno