Šta je novo?
Ne važi serijski od RC verzije.
 
Tako mi je rečeno. ELMS portal faxa pristupa MSDN AA portalu softvera. 22.10 valjda svi dobijaju

budale sta reci nek se M$ goni... glupajderi...!, ako misle da ce studenti da cekaju pa oni prvi saznaju sa RTM i OEM kljuceve ... (mislim na one u insotranstvu ne na ove nase lelemude.. )
 
Help onda kako da reg moju verz win 7 mice? preko loadera uli neko ima bolje resenje ako moze pp?!
 
A jel vazi moj SN sa RC verzije ili kako ?!

Igore, ajd da ti ja kažem, kad su ovde svi fini.:d
Vidim da si nov ovde.:p
Koristi pretragu unutar teme. Pročitaj temu, ne moraš sve, velika je, ali prve 3-4 strane predji i zadnje 3-4 strane predji.
Pročitaj pravila foruma da se ne bi našao u problemu oko postovanja ovoga ili onoga..
Svako dobro..
:wave:
 
Nemojte da se palite na nekakve aktivatore i ostala sredstva za "pripitomljavanje".
Trenutno raspoloživim metodama jedino možete da postignete da vam RTM verzija bude unazađena u RC verziju sa istim vremenskim ograničenjem do juna 2010...

(... rano je još za efikasnija rešenja)
;)
 
Nemojte da se palite na nekakve aktivatore i ostala sredstva za "pripitomljavanje".
Trenutno raspoloživim metodama jedino možete da postignete da vam RTM verzija bude unazađena u RC verziju sa istim vremenskim ograničenjem do juna 2010...

(... rano je još za efikasnija rešenja)
;)
Pa nije bas tako :)
 
Ukucaj start> run/search > slmgr.vbs -dlv
Pa pogledaj dal je tako ili nije!

Jeste, tu pise drugi jun 2010 kao Evaluation End Date, mada mi nije jasno kako moze da ima toliko dugi evalution i zasto ga uopste ima ako je aktivirana, nigde drugde ne pise to, uostalom bitno je da nemas vise onih 30 dana.
Probacu da promenim datum na 3 jun 2010 da vidim sta ce se desiti, ali prvo da napravim image sa Akronisom danas ili sutra.
 
Ja sam aktiviro sa Toolkit-om kao OEM verziju.
 
ja neznam jel vama treba crtati!
svi koji se trenutno igrate sa RC kljucevima ili sadasnjim aktivatorima unistavate system i verovatno kad budu izasli "pravi" aktivatori oni vam nece raditi zbog toga i samo je pitanje vremena kad ce vam win7 otkazati...
 
Ajd jedno pitanje... Na laptopu ACER 5101 Sa Turion x64 na 2.0GHz i 2GB rama, x1100 grafikom itd. mi se desava nesto jako cudno, elem kada pustim stream tdi radija ili neki mp3 fajl otvorim u WM playeru ili VLC playeru, cpu Load ide od 50-75% a pre pustanja muzike je bio oko 2%... Video kad pustim, desi se da dodje do 90%...

Zar je ovaj turion toliko slab za sedmicu???

Imam klite kodeke instalirane itd. Jel ima neki patch, fix ili sta vec, greje mi se laptop ko lud zbog ovoga, bas smeta...
 
Ajd jedno pitanje... Na laptopu ACER 5101 Sa Turion x64 na 2.0GHz i 2GB rama, x1100 grafikom itd. mi se desava nesto jako cudno, elem kada pustim stream tdi radija ili neki mp3 fajl otvorim u WM playeru ili VLC playeru, cpu Load ide od 50-75% a pre pustanja muzike je bio oko 2%... Video kad pustim, desi se da dodje do 90%...

Zar je ovaj turion toliko slab za sedmicu???

Imam klite kodeke instalirane itd. Jel ima neki patch, fix ili sta vec, greje mi se laptop ko lud zbog ovoga, bas smeta...

vidi koji proces zauzima toliko CPU mora da je kriv neki codec ja za sad nisam nista od kodeka instalirao jer win7 ima skoro za sve kodeke svoje...
 
Zeleo bih da napomenem da je Leadtek bio vredan i da je osvezio drajvere za TV2000XP Expert koji su sada Windows 7 kompatibilni.:banana:

Windows 7/XP/Vista 32bit : ftp://ftp1.leadtek.com/tv_tuner/tv2000xp_expert/driver/081225/x86.zip

XP 64bit : ftp://ftp1.leadtek.com/tv_tuner/tv2000xp_expert/driver/081225/XP64.zip


Windows 7/Vista 64bit : ftp://ftp1.leadtek.com/tv_tuner/tv2000xp_expert/driver/081225/Vista64.zip

TV2000XP Global drajveri nisu vise potrebni.:smoke:

Da li ce sama 7ica da ih povuce ili mora rucno da se stave?
 
Sa kojim god programom skidam sa neta na Win 7,sam program ne pokazuje pravu brzinu downloada?Skidam dosta sa USDownloaderom,Free Dowload menagerom,i sa firefoxom.Na svakom programu-isto.Prijavljuje duplo manju brzinu,a u stvari skida pravom brzinom.Jel neko ima isti problem ili samo ja?
 
Druze ja taj problem zaista nisam imao a danas sam skidao sa IE evo probacu opet pa javljam da ne bude da sam ja pogresio ili nisam lepo zapazio!
 
Sa kojim god programom skidam sa neta na Win 7,sam program ne pokazuje pravu brzinu downloada?Skidam dosta sa USDownloaderom,Free Dowload menagerom,i sa firefoxom.Na svakom programu-isto.Prijavljuje duplo manju brzinu,a u stvari skida pravom brzinom.Jel neko ima isti problem ili samo ja?

da nemas mozda aviru premium sa web gaurd-om?
 
Uradio sam danas upgrade sa viste na win 7. I smorio sam se totalno i to samo zbog jedne stvari, a to je sto nema classic start menu. A ja ovo sa search boxom mrzim, ali mrzim. nemate pojma koliko me smara kucanje, a uvek znam gde mi se sta nalazi u start meniju.
 
Evo shot sve je ok 1 megabit i dw mi je 102 sto je ok jer sam i ucitavao klip sa jutuba!

Ja se izvinjavam sto je slika velika ako smeta recite za ubuduce?!
 

Prilozi

  • downloads.jpg
    downloads.jpg
    56.8 KB · Pregleda: 133
Poslednja izmena od urednika:
Meni radi sve extra sa clean installom...ne vraćam se na Vistu.... jedino... mrzim Logitech.. što ne pomišljaju da izdaju drivere za Windows 7...pa mi ne radi daljinac za Z Cinema.. :(
 
Nazad
Vrh Dno