Šta je novo?
Kako da upgradujem sa 7137 na 7600...Imam opciju upgrade ali kad je pokrenem izbaci mi "You can’t upgrade this prerelease version of Windows 7. Go online to see how to install Windows 7 and keep your files and settings."....Radio sam pre upgrade sa xp-a i sa viste, ali evo sad pokusavam sa Win 7 i nece.
 
Poslednja izmena:
Ma ako ne moze upg necu nista ni da diram, cekacu da ga kupim na torrentu kad izadje zvanicno :)
 
Kako da upgradujem sa 7137 na 7600...Imam opciju upgrade ali kad je pokrenem izbaci mi "You can’t upgrade this prerelease version of Windows 7. Go online to see how to install Windows 7 and keep your files and settings."....Radio sam pre upgrade sa xp-a i sa viste, ali evo sad pokusavam sa Win 7 i nece.
odgovor dat na pre dve strane i sigurno na još pet mesta u toku ove teme, search bi ti odmah dao, al' ajd'
Ovo je ono što sam na brzinu našao, a ovaj postupak sam i ja koristio kada je bilo "nemoguće" sa bete upgradeovati win 7 na noviju verziju:

To force the upgrade simply follow the following steps.

1. Burn the Windows 7 RC1 DVD or mount the ISO image.
2. Copy the contents of the DVD or ISO to your hard drive in a folder (windowsdvd for example).
3. Browse to the sources directory in this folder and edit the file cversion.ini (in Windows 7 right click the file and click edit to open it in Notepad)
4. Change the line MinClient=70xx.0 to MinClient=7000.0
5. If you’d like, you can now burn the files back to a DVD to install from disk, or you can simply install by running setup from the folder on the hard drive


:wave:
:wall:
 
110 strana treba procitati, a za to nemam sad vremena.
A pretraga....pa ne znam sta da upisem. Probao sam guglovanjem ali mi nije islo.
 
upgrade 7600, npr.
ok, dobio si na tacni iako je bilo samo na dve strane iznad..
 
104mb lek
 
Oce meni neko reci jel ovo finalna verzija ili nije? Mislim jedni pricaju jednu pricu drugi drugu, kome verovati?
 
MICROSOFT WINDOWS 7 ULTIMATE RTM X64 OEM-YOMOFOSHEREISOEM --> 2.84 GB (3,048,384,876 bytes)
MICROSOFT WINDOWS 7 ULTIMATE RTM X86 OEM-YOMOFOSHEREISOEM --> 2.19 GB (2,351,494,067 bytes)
 
da to sam malopre i ja pronasao u obliznjoj prodavnici! e sada pitanje posto ja vec imam jednu verziju skinuto od pre nedelju dana a mozda i vise, jel sada ovo zvanicna verzija koju je izbacio microstoft ili sta? evo koja je kod mene oznaka Microsoft.Windows.7.RTM.FINAL.16385.x86.EN-iAPULA ako je to to isto da neskidam i sada ovo sto je gore izbaceno!
 
Poslednja izmena:
da to sam malopre i ja pronasao u obliznjoj prodavnici! e sada pitanje posto ja vec imam jednu verziju skinuto od pre nedelju dana a mozda i vise, jel sada ovo zvanicna verzija koju je izbacio microstoft ili sta? evo koja je kod mene oznaka Microsoft.Windows.7.RTM.FINAL.16385.x86.EN-iAPULA ako je to to isto da neskidam i sada ovo sto je gore izbaceno!

YOMOFOSHEREISOEM verzija se ne poklapa u velicini sa onim sto je MS objavio za W7 x86 i x64. Zuko verzija se poklapa u svemu.:eyebrows:

To sto si kupio pre nedelju dana je custom made iso (ako je 7600.16385 u pitanju) a Zuko je Microsoft made iso.:eyebrows:
 
Poslednja izmena:
evo tacno kako mi pise na iso fajl kada otvorim folder!

7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD

znaci da potrazim tu verziju koju si naveo?
 
proveri checksume pa ako su ok, nema razloga da brines

MICROSOFT.WINDOWS.7.ULTIMATE.RTM.X86.RETAIL.ENGLISH.DVD-WZT
BUILD: 7600.16385.090713-1255
7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso
SIZE: 2,501,894,144 byte
SHA1: 5395DC4B38F7BDB1E005FF414DEEDFDB16DBF610
MD5: D0B8B407E8A3D4B75EE9C10147266B89
CRC: C1C20F76
NOTE: this original M$ image.
 
evo tacno kako mi pise na iso fajl kada otvorim folder!

7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD

znaci da potrazim tu verziju koju si naveo?
Da to je taj!
9zlykh.jpg
 
a sta se desava sa aktivacijom ove zvanicne verzije jer ima neki toolkit ili kako već
 
proverio sam sa tim vasim programom ali mi se nepoklapa broj kao kod Wild Boy.

1zbxik5.jpg
 
Ovako koliko vidim nista od Final verzije jer ja na racunarskom Fakultetu dobijam informacije kada sta izadje od final ni pomene ne razumem odakle vama ideja da je ziasla final?!

Nasao sam satro ovo :RELEASE DATE: TODAY BEFORE MICROSOFT pa na koju foru je ovo final?! jel i dalje stji verzija kada se inztalira na Desku u cosku?! Ako stoji 99% je RC 7600 jer nema nista na Mic sajtu!
 
Poslednja izmena:
Onda si baš obavešten. Ajde, idi pitaj ponovo :d
Možda oni tamo final ne zovu RTM.. može biti svašta, xa,xa :p
 
Poslednja izmena:
Fakulteti dobijaju tek kasnije. Ako nemaš ništa pametno da kažeš - nemoj ni pisati. Lepo pročitaj prethodnih par stranica i to je to.
 
Fakulteti dobijaju 22.10. a takve informacije šta je final a šta nije final se dobijaju na sajtu i adresi proizvodjača softvera..

btw.dobrodašao na forum :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno