Šta je novo?
skinemo ga, instaliramo i šta onda, kako ga aktivirati ako već ne treba toolkit
 
30 dana ne činiš ništa, onda uradiš rearm i dobiješ ponovo 30dana i tako možeš produžiti agoniju na 120 dana
 
Pa naravno Ultimate.:smoke: Zato je i najskuplji:wall: ali moze i za dz.:p

Googlao sam malo i izgleda da nije neka razlika, najverovatnije necu instalirati ponovo jer za sada radi kako treba :) :



PS. Da li je neko uspeo da instalira WinFast TV2000 XP Expert na Win 7 (32 bit)?
 
Poslednja izmena:
Još kad bi Logitech izbacio drivere za Z Cinema za Win 7....ihhh... :(
 
Kako to da ne vazi? :trust::trust: Pre neki dan sam skinuo win7 i key radi bez problema..

neradi, svi oni sto su sa raznim budalastinama podmecali RC kljuc ili neke slicne radnje su najverovatnije unistili aktivacuju i za mesec dana ce morat raditi reinstall....
 
neradi, svi oni sto su sa raznim budalastinama podmecali RC kljuc ili neke slicne radnje su najverovatnije unistili aktivacuju i za mesec dana ce morat raditi reinstall....

tt to nisam proveravao , ali sam poslusao druga koji je rekao da ovaj key (koji se dobija) , trajace do marta , aprila sledece godine :S:
Moja greska :(
 
Pa naravno Ultimate.:smoke: Zato je i najskuplji:wall: ali moze i za dz.:p
Nisi ti to baš najbolje shvatio oko cena i redosleda verzija...
Enterprise je u suštini ista verzija, kao i Ultimate ali je namenjena "velikim korisnicima"... Sistem aktivacije je drugačiji (Volume Licence Key)
Enterprise verzija se čak ni ne pojavljuje na zvaničnoj uporednoj tabeli na MS sajtu pošto su tamo dali pregled samo za individualne korisnike.

Ali imaš o tome detaljno na: Wikipedia: Windows 7 editions

Windows 7 Enterprise
This edition targets the enterprise segment of the market and will be sold through volume licensing to companies which have Software Assurance contract with Microsoft.[14] Additional features include support for Multilingual User Interface (MUI) packages, BitLocker Drive Encryption, and UNIX application-support.[14] Not available through retail or OEM channels, this edition will be distributed through Microsoft Software Assurance (SA).[14] As a result it includes several SA-only benefits, including a license allowing the running of multiple virtual machines, and activation via VLK.[15]

Windows 7 Ultimate
Windows 7 Ultimate contains the same features as Windows 7 Enterprise, but unlike that edition it will be available to home users on an individual license basis.[16] Windows 7 Home Premium and Windows 7 Professional users will be able to upgrade to Windows 7 Ultimate for a fee using Windows Anytime Upgrade if they wish to do so.[8] Unlike Windows Vista Ultimate, the Windows 7 Ultimate edition will not include the Windows Ultimate Extras feature or any exclusive features.
 
Poslednja izmena:
jel radi premiere cs4 na windows 7?
 
Pojavio se jos jedan untouched iso fajl

Microsoft.Windows.7.Ultimate.Original.MS.ISO.x64-GRP
Microsoft.Windows.7.Ultimate.Original.MS.ISO.x86-GRP
 
Jesu li se pojavili Oem kljucevi nevredi nam nista orginal ako nema orginal key.
 
Jel se zna vec konacno koja je finalna verzija? laptop mi bez OS-a a ovo vec nikako da izadje koja je finalna verzija....
 
Priča se već nekoliko strana koja je final, ali nekoga izgleda mrzi da čita već hoće sve na tacnu.
 
Nikada nisam, a kako stoje stvari, i necu koristiti 64bit Os. Nije mi potreban.
 
Moze li neko ukratko da mi kaze koja je razlika izmedju 64-bit i 32-bit OS-a?
 
Priča se već nekoliko strana koja je final, ali nekoga izgleda mrzi da čita već hoće sve na tacnu.

Ma neeee....koliko sam ja oavesten juce je datum tacnog proglasenja finala! Mene zanima samo oznaka znaci verzija 760xxxxxxx (x-koja) da znam konkretno sta da bacim na download....a na prethodnim stranicama je sve ili ili....
 
ukratko, ako imaš više od 3GB rama, moraš ići na 64-bit ako hoćeš da koristiš tu memoriju.
 
:) To sam znao, mislio sam da li postoje neke razlike u brzini ili tako nesto?
 
Kupio sam W7 RTM Final x64 untouched i sve ukazuje da je untouched (MD5, CRC, SHA-1 i velicina) ali mi prilikom instalacije nije nudilo druge verzije za instalaciju vec odmah cepa na ultimate.:trust:

Da se nisam zezno ? :wall:
 
I kod mene je tako.
 
obrisi ei.cfg u sources folderu (otvoris ga u npr. ultraiso, obrises i snimis ga kao iso)
 
Nazad
Vrh Dno