Šta je novo?
^^
ne, nego na kartici postoji interni konektor sa kojeg se izvede ovaj kablić na interni konektor na ploči.
Pa jel na njemu postoji 3.5mm bananica? Koliko znam ne i ne vidim zbog cega je onda bolje resenje koje je predlozio voodoons nego fabricki upakovan kabl koji dolazi uz tv karticu sa tom bananicom.
 
Pa jel na njemu postoji 3.5mm bananica? Koliko znam ne i ne vidim zbog cega je onda bolje resenje koje je predlozio voodoons nego fabricki upakovan kabl koji dolazi uz tv karticu sa tom bananicom.

ma što si toliko zapeo za tu bananicu :). I na kartici i na ploči postoje konektori koji se spajaju preko takvog kablića. Normalno može i preko vanjskog ulaza, jedino ako mu treba vanjski line-in slobodan.
 
Poslednja izmena:
A sto si ti zapeo za taj kablic kad on uopste nije sporan? :) Ja zapeo za bananicu jer je covek predlozio modifikovanje tog internog kabla tako da dodaje bananicu...
 
a ovo ima veze sa Windows 7 .... kako?!?
 
Neće da ima radi TV karta u W7, eto veza.
ˇIgorHW, da ti ne bi visili oni slini kablovi, pored te 3.5mm bananice, modifikujes interni audio kablic.
Uopste, ni ne znam hoćeš dobiti zvuk kad natakneš taj spoljni u line-in, nikad nisam ni probavao, verovatno ti jesi pa nemaš sad zvuk.
Modifikacija internog kablića traje 2 min a ako ti zafali taj audio kablić, odeš i kupiš novi, košta možda čitavih 200din.
Ja sam predložio tu modifikaciju, tebi ako se ne svidja, ne moraš da sviraš tu po forumu, ti koristi onako kako se tebi svidja.
E, da, ja na mom Leadteku ni nemam tu spoljnu 3.5mm bananicu, samo činčeve
 
Poslednja izmena:
Nista ja ne sviram, kulturno sam te pitao zbog cega mu savetujes da modifikuje jedan kabl ako vec dolazi kabl sa potrebnim konektorom uz samu kartu (ne znajuci da postoji vise revizija tv karte i da nije svako dobio takav kabl). Naravno da zvuk radi ako ga povezes, nisam se ja ni zalio da nemam zvuk.
 
Ugusili ste vise sa tim kablicima, cela strana teme samo o tome.
 
Rusi spominju da za nekih sat i po treba da se pojavi na connectu iso a odma zatim i na svi share sajtovima..... neznam sto su kinezi zatajili njihovi OEM-u su prvi dobili ISO file.. ili ih je M$ zapostavio, ko zna :)
 
Ne znam o cemu se radi ali imam kod sebe u kompu Leadtek 2000XP Expert i WIN7 7600 i redosled instaliranja je sledeci:

1. win7 7600
2. Leadtek drajveri za x64 vistu za 2000XP Expert i pokrenite njihovu instalaciju preko .exe fajla sasvim normalno... nakon instaliranja istih, nemojte restartovati komp vec samo izadjite iz instalera bez restarta.
3. skinite drajver za Leadtek Global x64 Vista i raspakujte ga u folder
4. nakon svega odradjenog odite na Device Mannager, nadjite tamo vasu Leadtek TV karticu i videcete da uredjaj nije instaliran na odgovarajuci nacin... Kliknite na apdejt drajvera za taj uredjaj i predjute na rucni mod tako sto cete dovesti putanju do Global foldera i izvrsite apdejt.
5. kada sve to odradite, pozatvarajte prozorcice i restartujte racunar
6. Skinite i instalirajte poslednju verziju PVR2 aplikacije koja postoji na Leadtek sajtu. Instalirajte je i dovedite strelicu na njenu Tray ikonicu pa desni klik i odaberite Live Update za aplikaciju. Odradite njen update preko TAIWAN servera i ETO REEESEEENJAAAAAA.

Posle ovoga pokrenite normalno aplikaciju, nadjite kanale, ali OBAVEZNO namestite u podesavanjima da se slika ne renderuje u VMR9 vec u obicnom VMR modu (ili tako nekako). Tako cete smanjiti zauzece CPUa sa nekih 80% na 2-3% i dobiti na ostrini slike ;).

Nadam se da ce Vam ovo pomoci kada zapnete...

pozz
 
Koliko vidim vec se pojavila finalna verzija za download.
 
Ovo su CRC, MD5 i SHA-1 od originalnih Windows 7 MS iso fajlova.:smoke: Ako se to pojavi za nekoliko sati onda busi...ha...ha...ha...:-devil-:

Windows 7 Ultimate Retail English (x86)

Name: 7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD.iso
Size: 2501894144 bytes
Date Modified: Tuesday, July 14, 2009, 17:32:44 PM
CRC: C1C20F76
MD5: D0B8B407E8A3D4B75EE9C10147266B89
SHA-1: 5395DC4B38F7BDB1E005FF414DEEDFDB16DBF610

Windows 7 Ultimate Retail English (x64)

Name: 7600.16385.090713-1255_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD.iso
Size: 3224686592 bytes
Date Modified: Tuesday, July 14, 2009, 17:40:25 PM
CRC: 1F1257CA
MD5: F43D22E4FB07BF617D573ACD8785C028
SHA-1: 326327CC2FF9F05379F5058C41BE6BC5E004BAA7

http://www.mydigitallife.info/2009/...hash-for-original-msdntechnet-dvd-iso-images/
 
Posle ovoga pokrenite normalno aplikaciju, nadjite kanale, ali OBAVEZNO namestite u podesavanjima da se slika ne renderuje u VMR9 vec u obicnom VMR modu (ili tako nekako). Tako cete smanjiti zauzece CPUa sa nekih 80% na 2-3% i dobiti na ostrini slike ;).

Nadam se da ce Vam ovo pomoci kada zapnete...

pozz

Vrlo koristan info George, vrlo koristan! Ja sam resio to samo apdejtom preko pvr ikonice, ali verujem da ovako jos bolje radi TV kartica, a definitivno cu prebaciti na obican VMR! :wave:
 
Poslednja izmena:
evo ga izasao RTM ISO:
MICROSOFT.WINDOWS.7.ULTIMATE.7600.16385.RTM.X64.RE TAIL.ENGLISH.DVD-ZUKO

nepitajte me gde jer ga za sad samo rusi dele po torrentima i kad neko resharuje bivce ga svugde, tako da ni ja nemam pristup njemu...
 
Ima ga već dosta po torentima, mada me interesuje jedna stvar. Skapirao sam da toolkit koji skinete sa njim služi za aktivaciju, ali me interesuje šta je sa brojem jer mora se upisati serial prilikom instalacije a ni jedna verzija koja ima da se skine ne pominje broj, Any ideas ?
 
broj upises od bete, tj.RC
 
ma kakv bre tool kit to je sve budalastina, dok ne izadju oem licence zaboravite crackove!!!

pa Vista nikad nije crackovana a win7 koristi istu zastitu, svi loaderi za Vistu koji rade su bazirani na simulaciji oem licence...
 
Ima ga već dosta po torentima, mada me interesuje jedna stvar. Skapirao sam da toolkit koji skinete sa njim služi za aktivaciju, ali me interesuje šta je sa brojem jer mora se upisati serial prilikom instalacije a ni jedna verzija koja ima da se skine ne pominje broj, Any ideas ?

`Skip`, odnosno `next`, bez ukucanog broja...
 
evo ga izasao RTM ISO:
MICROSOFT.WINDOWS.7.ULTIMATE.7600.16385.RTM.X64.RE TAIL.ENGLISH.DVD-ZUKO
ovo je samo ultimate? da li ce microsoft (zvanicno) da izbaci all-in-one ISO koji ce da sadrzi ultimate, professional, home premium, home basic i starter verziju?
 
ovo je samo ultimate? da li ce microsoft (zvanicno) da izbaci all-in-one ISO koji ce da sadrzi ultimate, professional, home premium, home basic i starter verziju?

pa sadrzi sve verzije u sebi, ti biras koju ces .. i cekas OEM sertifikat da procuri

inace hash je potrdjen tako da je ovo RTM FINAL
 
x86 nicu ko pecurke
dok je x64 na 95% i za 5 minuta ce se i on rasiriti
 
Ja sam krenuo sa kupovanjem ovoga: 7600.16385.090713-1255_x64fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULXFRER_EN_DVD
 
Koja je razlika i koji je bolji Ultimate ili Enterprise?
Ja sam instalirao Enterprise 7600 (x86)...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno