Šta je novo?
pozdrav drugari... imam par pitanjca za vas:

1) koja je poslednja verzija x64 W7-ce? trenutno koristim 7100

2) da li je moguce uraditi neki upgrade ili mora cista instalacija?

3) ukoliko mora cista , da li postoji neka mogucnost da uradim Ghostovanje C particije sa Acronisom? i da li je to Ghostovanje rizicno po fajlove?
 
pozdrav drugari... imam par pitanjca za vas:

1) koja je poslednja verzija x64 W7-ce? trenutno koristim 7100

2) da li je moguce uraditi neki upgrade ili mora cista instalacija?

3) ukoliko mora cista , da li postoji neka mogucnost da uradim Ghostovanje C particije sa Acronisom? i da li je to Ghostovanje rizicno po fajlove?


1. Samo par redova iznad imas odgovor na pitanje ;)
2. http://www.benchmark.rs/forum/showthread.php?t=204524
3. Imajuci u vidu da je odgovor pod stavkom dva pozitivan, ne bih isao dalje ;)
 
Ja cu ipak da sacekam MSDN verziju, nesto nisam siguran da je ova shatro finalna procurela verzija zaista finalna.
 
Poslednja izmena:
ne znam kako ti ne radi, meni (a verujem i svima ostalima) radi savrseno.
preuzeo sam ga sa oficijalne stranice.
 
ne znam kako ti ne radi, meni (a verujem i svima ostalima) radi savrseno.
preuzeo sam ga sa oficijalne stranice.

Ni meni ne radi... Mislim, radi, ali ne radi valjano. Radi lepo neko vreme nakon instalacije FFa i posle pocne da brljavi, i to v3.5.
Ali zato IE8 sljaka fenomenalno. Nemam reci :D
 
Ja sa FF-om apsolutno nisam imao ni najmanji problem od samog pocetka W7. Mozda nestabilnost lezi u nekim extenzijama?
 
Jel moze neko da mi preporuchi kombinaciju drivera i aplikacije za leadteck Winfast pvr2000 expert tv kartu i W7? chak i kada mi se pojavi slika, nema tona... birao sm sve moguce ulaze na Audigy-ji i nishta, samo na mic-u non-stop shushti?!

konf u potpisu i W7 build 7600..
To i mene zanima, ja ne prelazim na W7 ako ovo ne proradi. Svojevremeno kad sam na nekim beta buildovima probao osposobiti Leadtek 2000 Expert isto sam imao problem da nije bilo zvuka, ili tako nešto. Mislim da su neki kasnije pisali da su natjerali da im radi, valjda sa Vista drajverima sa Leadtek sajta (bilo bi lijepo da izbace drajvere i za W7 ako već nisu), mada sam ja probao ranije te Vista drajvere i to nije baš sjajno radilo, tada. Ne znam sada kako bi bilo, nemam W7 instaliran da probam.

Zbog ovakvih stvari ću W7 prvo morati instalirati na sekundarni hard disk da vidim da li bi radilo sve što mi treba, pa tek ako radi onda opet sve instalirati na primarni hard disk i koristiti W7 kao primarni OS.
 
Mod koji je potrebno odraditi je svakako dobar, svejedno o kom OS-u se radi, jeste da se na jedan kraj audio kablića nakalemi 3.5mm bananica i kao takva gurne sa spoljne strane u line-in i ne bi trebalo da bude ikakvih problema, naravno ako se u softveru namesti da zvuk ide na line-in
 
@voodoons
Ta TV karta vec poseduje izlaz u vidu kablica koji se prikljucuje na line-in zvucne karte, ne razumem sta mu savetujes?
 
Leadtek TV2000 Expert? (tamo je spominjan Expert)
Ne koliko ja znam i koliko gledam u moju i koliko znam šta sam ja radio kad je izašla Vista pa nisam mogao nikako da snimim neki program sa zvukom...
 
problem je u drajverima, ne u hw-u... uspeo sam konachno ali ne i kompletno :D
sada sa daljinskog ne radi volume... radi sve ostalo, slika savrshena, ali kad hocu da smanjim/pojacham, pomera se onaj indikator na ekranu ali volume isti..
malo smor, funkcionalnost 9/10.
 
Modovanje audio kablića je lek za svagda... a sad, softverski naravno da bi trebalo da se namesti nešto što je i projektovano tako da radi... danas, ako ne danas, sutra a ako ne sutra -prekosutra.. uglavnom, trebalo bi da se namesti
 
Leadtek TV2000 Expert? (tamo je spominjan Expert)
Ne koliko ja znam i koliko gledam u moju i koliko znam šta sam ja radio kad je izašla Vista pa nisam mogao nikako da snimim neki program sa zvukom...
Da Leadtek TV2000 Expert. Izgleda da postoji vise verzija, posto moja ima, pogledaj sliku.
 

Prilozi

  • kablic.jpg
    kablic.jpg
    91.7 KB · Pregleda: 50
Prilicno je brza, iako je on nasao vecinu drajvera ubacih ja i fabricke samo sto mi nije lepo prepoznao monitor i bluetoth ne radi.

Zasad je ok, ali videcemo kad ubacim programe.

Jel i Vasa verzija 7600 dosla "gola" tj bez onih klasicnih win addona msn itd?
 
Da Leadtek TV2000 Expert. Izgleda da postoji vise verzija, posto moja ima, pogledaj sliku.

Druže, audio kablić je onaj mali kablić kojim se povezuje TV kart i zvučna karta iznutra
Ovo:
110851-front.jpg
 
This is so deleted :). Nije mi mnogo pomoglo. Čekamo nešto jednostavnije :D Ili ćemo samo kupiti sedmicu i to je to.
Maxo, imas mogucnost sa Rearmom koja ce ti dati 120 dana koriscenja Windowsa

‘Rearm’ trick on Windows 7 is done using the similar commands and steps with Windows Vista. Follow these steps to reset and extend activation grace period from 30 days to 120 days in Windows 7:

1. Install Windows 7 without any product activation key.
2. After installation is completed, use the Windows 7 for 30 days and wait for the remaining days left to activate Windows counting down to 0, or almost zero.
3. When the activation grace period (or evaluation trial period) is almost expired or ended, log on to Windows 7 desktop, and open a Command Prompt window (i.e. type Cmd in Start Search and hit Enter).
4. Type any of the following commands into the command prompt, and then hit Enter:

sysprep /generalize

slmgr.vbs –rearm

rundll32 slc.dll,SLReArmWindows

slmgr /rearm

5. Reboot Windows 7 to enjoy another 30 days of free usage without worrying about activation nor even need to crack Windows 7.
6. When the activation grace period countdown timer almost running down to 0 again, repeat the ‘rearm’ trick to enjoy another 30 days of Windows 7 for free. User can run the rearm command for maximum of 3 times.

As rearm only works for 3 times, make sure the command is only been run when the 30 days countdown of evaluation period is almost expired.
 
Druže, audio kablić je onaj mali kablić kojim se povezuje TV kart i zvučna karta iznutra
Cekaj, spominjao si 3.5mm bananicu koju stavis u line in, neces valjda sada da mi kazes da je bolje "budziti" 3.5mm bananicu na taj kabl i povezivati delove unutar kucista na prikljucak izvan kucista nego uzeti ovaj kabl koji vec ima tu bananicu od 3.5mm?
 
^^
ne, nego na kartici postoji interni konektor sa kojeg se izvede ovaj kablić na interni konektor na ploči.
 
Nazad
Vrh Dno