Šta je novo?
Koliko ti zauzimaju Users, Program Files i Windows folderi na C:/? Ja imam onu verziju sa 80 GB, pa ću staviti manju prvu particiju, pa zbog toga pitam. :)

C:\Windows --- Size on disk - 11.9 GB (12,862,660,608 bytes)
C:\Program Files --- Size on disk - 1.00 GB (1,077,329,920 bytes)
C:\Program Files(x86) --- Size on disk - 33.9 GB (36,422,397,952 bytes) - 27GB igrice
C:\Users --- Size on disk - 942 MB (988,615,282 bytes)
 
C:\Windows --- Size on disk - 11.9 GB (12,862,660,608 bytes)
C:\Program Files --- Size on disk - 1.00 GB (1,077,329,920 bytes)
C:\Program Files(x86) --- Size on disk - 33.9 GB (36,422,397,952 bytes) - 27GB igrice
C:\Users --- Size on disk - 942 MB (988,615,282 bytes)


Hvala puno!
 
yep,radi,aktivirao sam ga......hm,ne znam jel bio bug,ali dok sam chatovao,komp mi se restartovao istog trenutka kada sam pritisnuo enter.
inace,za sada je sve ostalo ok,os klizi
 
Imam licencu od fakulteta. Instlal sam 7100 pre 1mes. Ako sada uzmem i reinstaliram i skinem 7600 jel ce mi raditi ta licenca?
 
Jel probao neko Microsoft Windows 7 RTM FINAL 16385 x86 EN-iAPULA ?
 
Evo vidim pojavio se famozni RTM FINAL 16385... Da li ima naznaka da bi to mogao biti final RTM i jel neko probao?
 
Skinuo sam i instalirao WIN7 RTM 7600 i mogu vam reci da je to jedna VELIKA KARABUDZEVINA !!!

Ispod haube se krije Build 7264 a,inace, poslednji zvanican Build koji je na M$ sajtu je 7100 pa vi kako hocete!!!

Svaki "haker" moze da napise proizvoljan broj Builda i da formira instalaciju i postinstalaciju kako hoce...

Znaci KARABUDZEVINA !!! ;)
 
Poslednja izmena:
6.1.7600.16385.win7_rtm.090713-1255 - very, very possible FINAL RTM build

P.S. we didnt got this as bootable iso. We've build the bootable iso but should be fine. Only the iso bootcode is from other versions
Njoy

Ovo pise u nfo fajlu u jednoj od verzija koje mogu da se skinu, ne znam da li si na to mislio?
 
Skinuo sam i instalirao WIN7 RTM 7600 i mogu vam reci da je to jedna VELIKA KARABUDZEVINA !!!

Ispod haube se krije Build 7264 a,inace, poslednji zvanican Build koji je na M$ sajtu je 7100 pa vi kako hocete!!!

Svaki "haker" moze da napise proizvoljan broj Builda i da formira instalaciju i postinstalaciju kako hoce...

Znaci KARABUDZEVINA !!! ;)

kako si dosao do tog zakljucka...?
 
Pa normalno da je poslednja verzija na microsoft sajtu 7100, kada samo ona ima da se skine, ne očekuješ da će ti dati RTM da skineš za đaba? :)
 
Pa normalno da je poslednja verzija na microsoft sajtu 7100, kada samo ona ima da se skine, ne očekuješ da će ti dati RTM da skineš za đaba? :)

Naravno da ne ocekujem ali hocu da notiram da je jedina i prava varijanta 7100 a da su sve druge naprosto karabudzevine i da ih, u stvari, uopste nije izdao M$...
 
Poslednja izmena:
Naravno da ne ocekujem ali hocu da notiram da je jedina i prava varijanta 7100 a da su sve druge naprosto karabudzevine i da ih, u stvari, uopste nije izdao M$...

izvini ali digitalni potpis fajla od strane M$ se nemoze krivotvoriti...!
sve te distribucije su validne, jedino kod 7600 builda kod novije verzije je koriscen boot loader od starije jer M$ nije napravio ISO vec samo WDK... sve to mozes procitat zasto/kako na www.wzor.net
mislim ti verujes aktivatoru od nekog pere koji cak nije previdjen za RTM??

i meni samo nije jasno sta su se ljudi zabunili da uniste svoje sistema sa nekim aktivatorima ako imaju 120 dan trial period do kad ce sigurno izaci OEM/SLP licenca koja ce biti prilagodjena bas i kao i na Visti....!
 
Poslednja izmena:
izvini ali digitalni potpis fajla od strane M$ se nemoze krivotvoriti...!
sve te distribucije su validne, jedino kod 7600 builda kod novije verzije je koriscen boot loader od starije jer M$ nije napravio ISO vec samo WDK... sve to mozes procitat zasto/kako na www.wzor.net
mislim ti verujes aktivatoru od nekog pere koji cak nije previdjen za RTM??

i meni samo nije jasno sta su se ljudi zabunili da uniste svoje sistema sa nekim aktivatorima ako imaju 120 dan trial period do kad ce sigurno izaci OEM/SLP licenca koja ce biti prilagodjena bas i kao i na Visti....!

Oni sto skidaju te ....budzevine, zele Win 7 sada.
Ne treba im za 10 dana ili 22.10 (ko ce docekati taj datum).
Znas kako rekose oni na Fox-u:" Ili si nindza ili ono drugo". Kraj citata.
 
Ja sam snimio x64 verziju(poslednju koja se pojavila) i kada dodje do starting windows zavrsi to i onda ekran stoji crn i nista. Lampica na ekranu radi ali nece dalje ekran je crn. :S:
 
Znas kako rekose oni na Fox-u:" Ili si nindza ili ono drugo". Kraj citata.

Hej, to kaže Klajin telehranitelj, Žika, Komi, kada provali da je on Disco Ninja :d
A ninja ratnici i ostala boranija, neka čeka RTM :)
 
Ja sam snimio x64 verziju(poslednju koja se pojavila) i kada dodje do starting windows zavrsi to i onda ekran stoji crn i nista. Lampica na ekranu radi ali nece dalje ekran je crn. :S:

Problem resen!
Ukljucen mi je na video kartu pored monitora bio i LCD TV i zbog toga nije radilo.:S:
Na Visti i na XP nisam imao ovih problema ali evo ovde da,pa ako neko ima problem sada zna kako da ga resi. ;)
 
Ukljucen mi je na video kartu pored monitora bio i LCD TV i zbog toga nije radilo.
Na Visti i na XP nisam imao ovih problema ali evo ovde da,pa ako neko ima problem sada zna kako da ga resi.

Znaci ko ima pored monitora plazmu ili lcd ne moze da instalira Win 7 :zgran:
 
Znaci ko ima pored monitora plazmu ili lcd ne moze da instalira Win 7 :zgran:

jok nije problem do win7, sve zavisi na grafickoj kartici koji se konektor tretira kao primarni... meni na XP-u cim sam zakacio LCD TV ne pali primarni monitor dok se ne digne windows
 
Na wz0ru kažu da je onaj 16385 gold sign-off RTM. :)
 
Jos samo neko da ga proba pa da javi utiske.

EDIT: Sad sam procitao na nekom sajtu da ce Final RTM biti 16386, ne znam koliko je to tacno.
 
Poslednja izmena:
stivbalmer_rtm.jpg


Toliko o zvanicno stavu M$-a :test::p
 
Jos samo neko da ga proba pa da javi utiske.

EDIT: Sad sam procitao na nekom sajtu da ce Final RTM biti 16386, ne znam koliko je to tacno.

lupetaju verovatno... final je 16385 sa tim sto jos nema original ISO fila od M$ vec jedino napravljen ISO file od strane wzor-a i ostalih
 
Nazad
Vrh Dno