Šta je novo?
connection name ime tvoje konekcije login ti je username a password ti je tvoj password i na kraju snimis kao txt i u totall comanderu promenis .txt u .bat
:smash:

Znam da sam dosadan ali samo jos jedno pitanje-KAKO u total comanderu da promenim u .bat?Vec sat vremena se patim sa tim.
 
shift + F6 i promeniš ekstenziju?
 
Obišeš txt i umesto toga upišeš bat, šta ti nije tu jasno?
 
Mozda koristi Win explorer i nije iskljucio "...hide extensions" pa ga zato buni.
 
Obišeš txt i umesto toga upišeš bat, šta ti nije tu jasno?

Gde da obrisem txt?Na desktopu imam fajlic -New text document-tako pise,bez ekstenzije,tek kad kliknem desni klik na njega pa properties,vidim da je .txt ali ni tu nemogu da promenim u .bat!Sta da radim?
 
Gde da obrisem txt?Na desktopu imam fajlic -New text document-tako pise,bez ekstenzije,tek kad kliknem desni klik na njega pa properties,vidim da je .txt ali ni tu nemogu da promenim u .bat!Sta da radim?

Svi ti objašnjavaju kako da promeniš ekstenziju koristeći Total Commander.
Pošto ga ti očigledno nemaš, uradi to koristeći Windows Explorer.Prvo u opcijama moraš da isključiš opciju "hide extension for known file types", koja se nalazi, ako se ne varam, u tools-->options-->view (ne koristim windows explorer pa sam malo zarđao) i tada ćeš moći desnim klikom na taj fajl da promeniš ekstenziju u bat.
 
Gde da obrisem txt?Na desktopu imam fajlic -New text document-tako pise,bez ekstenzije,tek kad kliknem desni klik na njega pa properties,vidim da je .txt ali ni tu nemogu da promenim u .bat!Sta da radim?

He.. pa znao sam. Otvori "windows explorer" ili "my computer" u "menu bar-u" (ako nemas menu bar ukljucujes ga na organize->layout->menu bar) odes na "tools" pa "folder options", kartica "view" pa iskljuci "Hide extensions for known file types". Sad ce ti se u fajlovima pojavljivati extenzije pa ces moci da ih menjas
 
Fala vam braco,prijatelji,mojim mukama je dosao kraj!!!:banana:Uspeo sam!:)
 
Izvinjavam se ako je slicno pitanje vec bilo.
Drugar ima LiteOn SATA dvd rezac i stalno mu pucaju diskovi prilikom rezanja u W7 RC. Korisceni su Nero 9.2.6.0, Alcohol i ImgBurn. U Visti sve radi besprekorno. Stavljen je zadnji firmware. U cemu bi mogao da bude problem?
 
Poslednja izmena:
Izvinjavam se ako je slicno pitanje vec bilo.
Drugar ima LiteOn SATA dvd rezac i stalno mu pucaju diskovi prilikom rezanja u W7 RC. Korisceni su Nero 9.2.6.0, Alcohol i ImgBurn. U Visti sve radi besprekorno. Stavljen je zadnji firmware. U cemu bi mogao da bude problem?

Zemljace-prezimenjace koja ploca je u pitanju tj. koji chipset?
 
Poslednja izmena:
Jel se i vamadesava da nekad ne ocisti ram posle nekoliko programa??
Moj slucaj:

Uglavnom radi jdownloader, msn, vmware(za ram je podeseno 384 mb jer se koristi linux);

e sad, popalimpar puta vm ili firefox i od 1,75GB rama kolkoje dostupno za win bude mi zauzeto 1,7GB mozda nesto preko; i to sa svim programima ugasenim.

Kada se kom restartuje sve bude ok(600MB).

Release je 7100, nije nista bog zna budzeno sem iskljucivanja par servisa koje stvarno nikad ne koristim.

Jos par pitanja za korisnike nvidia sistema:
Koji su najbolji drajveri za 8xxx i nforce sisteme??
 
Evo sada sam isao i nema za NF520 za W7.

E krastavac... vise srece sledeci put ... hehe salim se. Pa probajte sa Vistinim drajverima u dosta slucaja 7-ca prima vistine drajvere.

Mozda ovo malo pomogne:
"You might try it first; if it does not work on your computer, I'd suggest you installing the previous driver in Compatibility mode. Remove and rescan that hardware device in Device Manager, right-click on the driver executable/installer file -> Properties and select the Compatibility tab; click the checkbox before Run this program in Compatibility mode for option and select Windows Vista in the list-down box; then try installing the device driver. In addition, you can use the Windows XP driver for testing..."
 
Poslednja izmena:
Da li je neko uspeo da zaobidje interne codece za avi? uspeo sam da aktiviram ffdshow za .mkv ali za .avi nikako sta god probao... 32-bit verzija...
 
Probao i sa Sharkom a i pojedinacno pa Win7DSFilterTweaker_0.7 i MDCU-om da promenim primarni codec. Preko graph-a mi prijavljuje ffdshow u nizu ali ga nikako ne ukljucuje kad pustim .avi u MCE-u dok je .mkv proradio iz prve.
 
Jel se i vamadesava da nekad ne ocisti ram posle nekoliko programa??
Moj slucaj:

Uglavnom radi jdownloader, msn, vmware(za ram je podeseno 384 mb jer se koristi linux);

e sad, popalimpar puta vm ili firefox i od 1,75GB rama kolkoje dostupno za win bude mi zauzeto 1,7GB mozda nesto preko; i to sa svim programima ugasenim.

Kada se kom restartuje sve bude ok(600MB).

Release je 7100, nije nista bog zna budzeno sem iskljucivanja par servisa koje stvarno nikad ne koristim.

Jos par pitanja za korisnike nvidia sistema:
Koji su najbolji drajveri za 8xxx i nforce sisteme??

Skinuo sam w7 64-bit verziju juce i instalisao. Gura na prazno 1.4 gb rama(mozda sam startovao jedino IE, pa ugasio)! A shatro pricaju radi efikasnije sa memorijom od starih verzija windosa? WTF? Sta se desava?
 
Veceras ce pasti Win 7 RC Build 7201 x64 :D:D:D

;)
 
Izvinjavam se, a jel mogu da updejtujem taj windows direkt iz vec postojeceg win7+iso fajla (bez dizanja sa DVD)? Sa daemon toolsima mi nije htelo iz win 2003 -> win7.
 
Jbm li ga. Tako mi stigla obavijest early in the morning i ja pogledam, stvarno ima...
 
zna li neko zasto pise da je product activated,a na desktopu ispod verzije pise evuluation copy,zar ne bi trebalo da tamo gde pise da je activated pisu preostali dani? i koliko je evaluation days ova verzija ?
 
Skinuo sam w7 64-bit verziju juce i instalisao. Gura na prazno 1.4 gb rama(mozda sam startovao jedino IE, pa ugasio)! A shatro pricaju radi efikasnije sa memorijom od starih verzija windosa? WTF? Sta se desava?

Ja imam 32-bit, sada npr radi sve ok, ugasim firefox i sve ostalo i vrati se na 500-600MB, probacu kasnije da upalim vm posto sada zurim.
 
Nazad
Vrh Dno