Šta je novo?
meni kablovski modem ne radi pod W7 64bit, a pod 32bit radi, najverovatnije na dosta starijih uredjaja nema drajvera za 64bit.
 
Mala info... upgrade 7100->7127 prosao bez problema sto znaci da moz' ;)
 
Ja trenutno koristim XP 32bit.Hteo bih da instaliram Windows 7 64bit pa me interesuje dali ce igre raditi normalno ,i dali cu uopste moci neki stari program da koristim ili ce sve biti gomila smaca za brisanje.
 
Jel vam radi vuze i jdownloader na win7?
 
meni na desktopu radi 7068 x64 koji radi ok, nema problema u radu, a prethodni 7022 je bio katastrofalan po pitanju mreže. 7100 sam stavio na netbook i imam sitne probleme sa wirelessom, posle oko dan korišćenja odbija da se konektuje na mrežu i onda sleduje restart i sve radi normalno... :trust: gremlini
 
meni na desktopu radi 7068 x64 koji radi ok, nema problema u radu, a prethodni 7022 je bio katastrofalan po pitanju mreže. 7100 sam stavio na netbook i imam sitne probleme sa wirelessom, posle oko dan korišćenja odbija da se konektuje na mrežu i onda sleduje restart i sve radi normalno... :trust: gremlini

Nisam primetio te probleme na 7100. Instalirao drugarici na HP laptop, i sve sljaka!
 
Meni na msi windu,7100 ne radi sleep i gasenje monitora.Da li je neko od ljudi sa laptopovima imao problema sa tim?
 
@netbook useri: Koliko RAM-a imate instalirano i kako vam win7 radi u odnosu na xp?
 
Ja na windu imam 1gb ali planiram da ovih dana ubacim jos 1gb ali i ovako radi odlichno.Ne zauzima mnogo ni procesorskog vremena ni mnogo rama(650-700 max sa popaljenih programa i programa).Jedini problem je sa sleep-om mada i kada pogledas spoecifikacije winda i uzmes u obzir sta moze,ja sam izuzetno zadovoljan za sada i vise nego sa xp-om..

Poz
 
Poslednja izmena:
Ja na windu imam 1gb ali planiram da ovih dana ubacim jos 1gb ali i ovako radi odlichno.Ne zauzima mnogo ni procesorskog vremena ni mnogo rama(650-700 max sa popaljenih programa i programa).Jedini problem je sa sleep-om mada i kada pogledas spoecifikacije winda i uzmes u obzir sta moze,ja sam izuzetno zadovoljan za sada i vise nego sa xp-om..

Poz

Hvala za informaciju :)

Sad samo da sacekam wind u200 i milina :)
 
Ja imam U100 NL21 cini mi se da je to oznaka da ne gledam sada a na U200 ce jako lepo da radi..

Poz
 
@netbook useri: Koliko RAM-a imate instalirano i kako vam win7 radi u odnosu na xp?

Asus A6R, mašina stara već 2,5 godine, procesor Intel Mobile 1.7, 1.4 GB RAM-a, aktivnih procesa u W7 39, trenutna potrošnja RAM oko 450 MB.
Sve u svemu prezadovoljan sam!
 
i ja planiram da ubacim još 1gb (čim istekne garancija :D)
trenutno radi WMP, 3 taba u Mozilli i Live Messenger 2009 i zauzima 770mb rama...
kako kod vas zauzima manje?

EDIT: na externom monitoru je na rezoluciji od 1680x1050 i aero je uključen bez transparencije
 
Poslednja izmena:
^ ti na 4gb planiras da ubacis jos 1GB?
Što imaš više rama, tako i w7 vise rama zauzima, tj.kesira u ram vise stvari. probaj da ga pokrenes sa 1gb pa vidi zauzece..
 
^ ti na 4gb planiras da ubacis jos 1GB?
Što imaš više rama, tako i w7 vise rama zauzima, tj.kesira u ram vise stvari. probaj da ga pokrenes sa 1gb pa vidi zauzece..

khm, pričam o MSI Wind U90 Netbooku koji je nakačen na monitor, komp sam izneo iz sobe...

EDIT: evo ubacio sam i laptop i stari komp da ne bi došlo do zabune ;)
 
Poslednja izmena:
Jel vam radi vuze i jdownloader na win7?

Jdowloder radi. isti kao i na visti sa 4mb/s sidfa i do 480KB/s.

mada sa utorentom zajedno me sinoc zezao skidao je samo 20tak KB/s. sigurno mu je on pojeo brzinu, ma da kad se sve sabere ispadne oko 100KB/s.
neznam da otvaram te portove.
 
Sta vam je bre sa JDownloaderom?
On radi pod JAVOM tako da ga boli uvo dal' je XP, VIST ili WIN7.
 
Sad sam snimio WIN 7 pa bi sto brzi odgovor bio cenjen:

Da li treba da snimim INTEL INF drajvere (najnoviji su iz 2008.god. a na intelovom sajtu se ne pominje nista oko neke posebne verzije za win7) ili ih je win sam snimio?
 
Ljudi treba mi pomoc...

naime uradio sam upgrade sa 7077 na 7100 i sad kad stavim neki program u start menu on ima (2) iza naziva programa... ukoliko hocu da ga preimenujem on stavi (3) itd :(

jel zna neko kako ovo da resim?

verovatno postoji neki folder koji vec ima start menu shortcuts pa je napravio duplikate...
 
Sad sam snimio WIN 7 pa bi sto brzi odgovor bio cenjen:

Da li treba da snimim INTEL INF drajvere (najnoviji su iz 2008.god. a na intelovom sajtu se ne pominje nista oko neke posebne verzije za win7) ili ih je win sam snimio?

Nema potrebe ;)
 
Ja ih snimio za svaki slucaj:d

Inace utisci su mi za sada vise nego pozitivni!!! ...Heh...ovako je trebalo da izgleda prelazak sa XP-a na Vistu, a ne da cekamo 8 godina na sedmicu...
 
Nazad
Vrh Dno