Šta je novo?
ni na PCBERZI ni na ITSVETU ne piste da li neka externa ili interna tv karta podrzava win7 64-bit a meni je usustini to najbitnije...

U Srbiji je samo RTS1 digitalan...al na njemu nema nista...tako da analog mi treba

Znaci do 30e, win7 64 da radi, a daljinac moze i ne mora

očito svi ovde imaju neke probleme sa tv kartama.. nadjes neki model do cene koja ti odgovara i onda google... ne znam kako drugacije da ti pomognem....
 
Nikakav problem nisam imao sa ovom Leadtek Expert... Radi iz prve i sto je najbolje, u treju kada kliknete na TV ikonicu desnim klikom ponudice vam opciju Live Update koja radi apdejt sa Taiwan servera koji se kud i kamo pre azurira nego svi drugi...
Ma sve radi kao podmazano. :)
 
Jedino ako Expert-a može da uklopi u 30€ :d
 
Pa da zavrsimo.. kineska izreka kaze "slika vredi 10.000 reci"
Pogledajte prilog 49347

:zgran::zgran::zgran::zgran::zgran:

Mislim, sta reeeeciii...

Ako ne prestanes da lupas gluposti, prijavicu te Moderatorima. Nemoj siriti neznanje i dezinformacije po forumu.

Evo, covek ti lepo kaze:
Dečko, razumi da ne postoji flash za x64 arhitekturu i to je to.
i ti opet teras isto...
Samo da pojasnim: NE POSTOJI FLASH PLAJER ZA x64bit BROWSERE (IE8, FF i dr.). To sto ti imas je Flash10 koji radi na x64bit sistemu ali sa x86 browserom, o tome diskutujemo sve vreme !!!

:smoke:
 
Poslednja izmena:
Ne vredi, ljudi, ne može se nekome ko je zadrt objasniti.

Znači kao što je zorz rekao, ti koristiš x86 FF na x64 sistemu i naravno x86 flash. Je l' sada jasnije?
 
koji seriski broj da stavim na 7100, jel pase sa ranijih verzija, 7057....

rec je o 32bit.
 
hvala na odgovoru, nema na tor ser broj za 7100 (odakle sam ja skidao), a imam stari.

sad obaram sistem i dizem 7100.
 
Nikakav problem nisam imao sa ovom Leadtek Expert... Radi iz prve i sto je najbolje, u treju kada kliknete na TV ikonicu desnim klikom ponudice vam opciju Live Update koja radi apdejt sa Taiwan servera koji se kud i kamo pre azurira nego svi drugi...
Ma sve radi kao podmazano. :)

http://itsvet.com/proizvod/leadtek-winfast-tv2000-xp-expert/comp_comp_tuner/87/1

druze da li je to ova karta :D ako nije ajde mi daj link sa itsveta ili pcberze od tvoje

P.S. Prodaj mi tu kartu :d
 
Samo da javim da je meni Windows sam prepoznao ASUS P7131 tv karticu, i x86 i x64 verzija.
 
Sta donosi novi build 7127? Jel x64 verzija podrzava upgrade sa 7100 ili mora jovo na novo?
 
7127 ne postoji. To su razne budzevine od ovog 7100... ;)

Ahaaaaaaaaaaaaa..... :d

http://windows7news.com/2009/05/15/windows-7-build-7127-leak-confirmed/
windows_7_build_7127.jpg
 
Sta donosi novi build 7127? Jel x64 verzija podrzava upgrade sa 7100 ili mora jovo na novo?

Ok.. nadjoh odgovor samo jos ne znam jel moze up 7100->7127 mrzi me sve opet da instaliram ali... videcemo skida se :d

"No obvious changes to the release candidate build of Windows 7 have been discovered yet. The leak is confirmed for both the 32-bit and 64-bit edition of Windows 7...."
 
Poslednja izmena:
Kako ti kazes. You Are The Boss. :)
 
Samsung SCX 4100 multifunction laser printer and skener

nemam drajver za win 7 64bit-a?!

pomagajte ljudi :(
 
Vrati se na XP, ili na Vistu ako je radio pod njom.... :S:
Slaba vajda od starih uredjaja za stampu i novih operativnih sistema nazalost, sve prati jedno drugo, HP kao najveci proizvodjac racunara i uredjaja za stampu nije za gomilu starijih stampaca izbacio drajvere, to govori samo jednu stvar....
 
Ako nema 6,8 ili koliko god memorije(čisto zbog gubljenja memorije, sa 4GB ima gubitak 1GB, što nije strašno), nek predje na 32-bitni W7, radiće sve kao podmazano
 
mislis da cepnem win7 32bit i da ce mi raditi stampac?

A to sto imam 4gb rama nema veze...krastavac
 
nije ovo neki uredjaj od pre 5god...noviji je relativno...

Video sam da imaju drajveri za vistu...
 
Nazad
Vrh Dno