Šta je novo?
Ja se osecam jos gluplje, jer ne provaljujem KAKO KMp pusta TV?:wall:
Neko pametniji koji koristi... kratko uputstvo !!!


:smoke:
 
E ljudi sta da koristim za "imidze" da instaliram igre, i koji antivirus za lek cu se snaci a moze i to na PM?

Hvala u napred
 
Ja se osecam jos gluplje, jer ne provaljujem KAKO KMp pusta TV?:wall:
Neko pametniji koji koristi... kratko uputstvo !!!


:smoke:

U KMPlayeru desni klik na prozor, open > set up WDM/BDA, pa tamo podesi karticu. Kada podesiš i startuješ WDM ideš ponovo desni klik, WDM Controls > Channel manager i tamo skeniraš kanale. :wave:
 
E ljudi sta da koristim za "imidze" da instaliram igre, i koji antivirus za lek cu se snaci a moze i to na PM?

Hvala u napred

Poslednji daemon tools, Alcohol 120%, Virtual Drive...

Za anti-virus: Nod32, Avira...
 
imam neku kartu staru...ne verujem da ima driver za win7 64bit "conexant k-world 878"...

ako neko mozda zna gde moze da se skine driver za doticnu kartu neka baci link na forum :D

ako nema dajte neki predlog za jeftiniju TV kartu koja ima podrsku za win7.

Poz
 
Poslednja izmena:
To bi trebalo da bude philips bt878 tuner. Guglaj te drajvere. A za pustanje koristi KMPlayer!
 
Zna li neko kakvo je stanje sa sedmicom i starijim TV karticama? Tacnije da li radi Asus 7134 kartica?
Ja sam probao sedmicu i jedini problem mi je bio da upogonim upravo Asus 7134TV/FM sa onim doobrim daljinskim sto radi kao misonja :smash:
Iako je win sam prepoznao kartu i instalirao drajvere nisam uspeo nikako da je nateram da radi, ni DScaler, ni Media Centar, ni ChrisTV (on je bio najbolji, kasnio je zvuk u odnosu na sliku:mad:). Doduse KM nisam probao, al sam poskidao kojekakve media centar aplikacije i N I S T A. Morao sam da se vratim na XP, al probacu ponovo posto sam bio jako zadovoljan kako 7 sljaka.
Sada ozbiljno razmisljam da uzmem Gigabyte GT-P8000, hibridna karta koja podrzava Vistu, pa bi trebalo lepo da radi i sa 7, a valjace kad dodje digitalna TV :banana:.
 
jel neko istestirao rezanje fajlova i imagea iz windowsa? nesto sad imam trip da imam sto manje programa instaliranih pa me zanima kako radi :D
 
Drugari. Imam problem. Windows 7 koristim i srpski word 2003. I, ako sam sve lepo video i proverio, ne radi provera spelovanja reči srpskog jezika. Šta bi mogao da bude problem?
 
evo proradi... ne znam šta sam uradio :D samo je proradilo...
 
Znaci, ako je Ultimate pre-RTm, znaci li to da je Win 7 professional uskoro RTM.
Sto se lozite na Ultimate, kada ce za tu verziju biti poseban nacin licenciranja. Moci ce da se krekuje, ali ce posle odredjenog perioda sam poceti da jede resource.
 
pa receno je da ce se RTM pojaviti 3-5 meseci nakom RC1..
 
Sto se lozite na Ultimate, kada ce za tu verziju biti poseban nacin licenciranja. Moci ce da se krekuje, ali ce posle odredjenog perioda sam poceti da jede resource.

Gde si ti video nekakvo "lozenje"? Samo sam preneo vest koju koju sam video.

A evo i malo detaljnije

Just barely a week after Microsoft officially made available Windows 7 RC download with the build version of 7100 publicly, a newer build of Windows 7 has been compiled by Microsoft and released to internal testers. And of course, the Windows 7 build 7127, which is post-Release Candidate build on the RTM-branch of Windows 7 operating system development tree has also been leaked to BitTorrent (BT) network, in the form of complete ISO files.

Microsoft has specified that there will only one and final release candidate available officially before the final RTM general availability release of Windows 7. Thus, unofficial leaked post-RC builds are the best shots Windows 7 enthusiasts can get a hand on the newer interim build of Windows 7. However, Windows 7 Build 7127 appears to not much different from Windows 7 RC build 7100 in term of user interface. However, there will be bug fixes and under the hood changes.
 
Drugari. Imam problem. Windows 7 koristim i srpski word 2003. I, ako sam sve lepo video i proverio, ne radi provera spelovanja reči srpskog jezika. Šta bi mogao da bude problem?

Pa... Nije se resilo samo, ili si restartovao sistem kao ja, ili si bunario oko regional and language settings!

jel neko istestirao rezanje fajlova i imagea iz windowsa? nesto sad imam trip da imam sto manje programa instaliranih pa me zanima kako radi :D


Rezao na vise nacina.

Mount u daemonu, pa On-The-Fly kopiranje image fajlova na DVD

Rezanje iz alcohola 120%. U oba slucaja nije bilo problema. Skini najnovije verzije programa, i sve ce biti ok!

Pojavio se Windows 7 Ultimate Build 7127.0.090507-1820 Pre-RTM

Skinuo ga sa 3 izvora i u oba slucaja je bila 7100 verzija... Tako da, ipak mislim da bi trebalo malko da se saceka, pre nego pocne da se juri po netu!
 
jel neko istestirao rezanje fajlova i imagea iz windowsa? nesto sad imam trip da imam sto manje programa instaliranih pa me zanima kako radi :D

Rezao sam ja dva-tri iso fajla na dvdrw disk preko integrisanog burnera, normalno sljaka a ima i verifikaciju podataka..
 
Ima puno strana i da sad ne bi listao,da li je istina da na x64 7100 verziji firefox ima bug i ne moze da se instalira flash player,ja probao i nece,a citam na nekim forumima da ima bug?
 
Pa jedino ako instaliraš x64 firefox, ne postoji flash za x64 arhitekturu.
 
IE 8 x64 se startuje brzo u p.m. i radi o.k. samo ja preferiram firefox.:)
 
Ja imam drugi problem.Na c mi win7,a na d xp i sad kad sam instalirao xp,ne mogu uci u 7-cu,ne da mi da biram koji cu win,nego ulazi u xp,kako to da sredim?
 
bootuj sa win7 DVD-a sigurno ima repair opcija za boot u opcijama... tako ces povratiti win7 boot manager.. nakon toga iz win7 (ako easyBCD podrzava win7) ubaci XP..
a moguce da ce win7 repair ubaciti i XP kao opciju boot-a (nisam probao)
 
imam problem sa THOMSON 420 kablovskim modemom, ne mogu da ka namestim. drajveri koje imam ne rade a ne mogu nove da skinem.

dali neko mozda moze pomoci.

instalirao sam W7 64bit 7100 koji je skinut sa MS sajta.
 
Ufff... zeznuto faco... Ako imas neki net (56k modem) win ce sam naci neke... A ako nemas... Idi kod nekog ko ima net, pa skini!
 
Zakači ga na LAN, za USB verovatno nema drajvera.
 
Nazad
Vrh Dno