Šta je novo?
naime, hard koji koristim za skladistenje 7 ne vidi. samo iz menadzera.
Meni ovo deluje kao klasičan problem sa dodeljenim slovom tom uređaju.
Promeni ti njemu "slovo" kroz disk management, napr. stavi mu X: - trebao bi onda da se pojavi.
 
Poslednja izmena:
Kod mene svi računari vide i pristupaju sa full access Win7x64 (build 7000) deljenom folderu (Public). ... Takođe sa Win7 x64 se vide svi ovi računari i pristupa se njihovim deljenim resursima.
... uključio sharing i isključio password protected sharing ...
Da ali da li možeš da pristupiš C: disku na Win.7 mašini (sa XP mašine) ... ne samo tom default folderu već celom C: disku (znači da ga vidiš baš kao što ga vidiš u exploreru same 7-ce).
A pošto ti vidiš ostale mašine na mreži ... rekao bih da ovaj 7057 ima bag koji nije postojao u 7000. Nažalost ja sam bacio disk sa 7000-kom.
 
kod mene je problem sto mi ne vidi obicnu particiju na kojoj nije sistem sto na ostalim verzijama nije bio slucaj
 
To si već objasnio u svom prvom postu.
A ja ti garantujem sa 99% da je rešenje u onome što sam ti rekao da uradiš.
 
Poslednja izmena:
Izvini, nisam vidio da si odgovorio jer sam napisao poruku a nisam je odmah poslao.
Hvala na rijesenju, sad radi.
 
Jedna jako dobra stvar u win7 je to shto kopiranje velikih fajlova radi mnogo bolje nego u visti.
 
^jel to sastavni deo SE PC Suite-a ili neki externi program?
 
Meni ne radi Skype. Na verziji 7000 nisam mogao ni da instaliram, na 7057 sam instalirao, ali mi se ne vide slova?! Nema ih ni u meniju, ni u naslovu, ni na listi prijatelja... Neko rešenje?
 
Provereno radi poslednja verzija Skype-a i na 7000 i na 7057. Ne znam u cemu je kod tebe, @tdejo86 problem.
Skype Gadget meni ne radi na 7057, radio je na 7000. Prikazuje da sam offline mada nisam.
Dok Skype Contacts Gadget radi na 7057.
 
Kaze se cela 1-2 frejma, a ovi sto su radili taj test ocigledno si nemaju pojma ljudi, pogotovu ako nisu pomenuli da je framerate stabilniji...

sta znaci "frame rate stabilniji" ? da su manje min. i max. vrednosti FPS u toku testa... ??
 
Znaci da ne osciluje puno, npr. umesto 20-100 bude 30-60 itd.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Kaze se cela 1-2 frejma, a ovi sto su radili taj test ocigledno si nemaju pojma ljudi, pogotovu ako nisu pomenuli da je framerate stabilniji...
Izadji napolje opikaj basket, bas je lepo vreme.

ps Za stabilniji fps cu ti poverovati kad budes okacio logove iz frapsa.
 
Poslednja izmena:

Da, bice teshko ubediti ljude da predju na Win7, pogotovo one koji su vec kupili Vistu... To ce se desiti tek posle nekoliko godina. A ovo shto prichaju u MS-u da je bolje prelaziti sa Viste na Win7, a ne direktno sa XP na Win7 je malo smeshno. Kao neko ko je krenuo da koristi Vistu u oktobru 2008, a Win7 u januaru, mogu da kazem da je veoma lako preci sa XP na bilo koji od ova dva OS-a.
 
Izadji napolje opikaj basket, bas je lepo vreme.

ps Za stabilniji fps cu ti poverovati kad budes okacio logove iz frapsa.

Jel' znas da o basketu razmisljam ceo dan, ali nemam s kim da igram, ili su zauzeti ljudi ili su antisportisti, ispizdeh! A inace ne igram sa bilo kim pa da tek tako banem na igraliste...

A, da se maltretiram sa Frapsom necu, jer sam to do sada radio za graficke kartice, pa posle ispadne ne valja ni to, tipa nije tacno, 8800GT je najaca kartica na svetu svih vremena i slicno, mislim ko instalira Win 7 videce razliku ko ne instalira, nece i toliko, nemam razloga ni volje da bilo koga ubedjujem i da bilo sta dokazujem, kazem ti samo da su ti likovi tupsoni koji su radili taj test, vezare...
 
Poslednja izmena:
Pise se je l', takodje i najjaca....

Na osnovu cega tvrdis da su vezare? Pa oni su na osnovu tih par frejmova bas pohvalili sedmicu u zakljucku....
 
koja je bolja verzija W7 7000 32 ili 64, skinuo sam obe verzije pa me zanima koja je upotrebljivija sto se tice programa i drajvera.internet i mreza, i dali E 8 ima podrsku za e-banking?
 
koja je bolja verzija W7 7000 32 ili 64, skinuo sam obe verzije pa me zanima koja je upotrebljivija sto se tice programa i drajvera.internet i mreza, i dali E 8 ima podrsku za e-banking?

Ja koristim Intesa On-Line na IE8 bez problema..
 
Ja sam stavio Intesa On-Line stranicu u Trusted Sites i opet me svaki put pita kad mu pristupim da instaliram taj ActiveX i instaliram ga i ulogujem se. Ostalo je sve najnormalnije i ok je..
Ostavlja mi na hardu u C pariciji xml fajlove, sto je i pre radio..
 
Pise se je l', takodje i najjaca....

Na osnovu cega tvrdis da su vezare? Pa oni su na osnovu tih par frejmova bas pohvalili sedmicu u zakljucku....

Hehehe, hvala na ispravci, samo za to je l' moracu da konsultujem neku literaturu mislim da se sastavlja kada se skracuje. Za najjace znam, lapsus u pisaniju sam napravio.

Ma svaka cast tim ljudima nisam ni procitao taj test :)
 
Windows 7 build 7068 x86 i x64 verzije leakovane, trenutno skidam x64 :)
Nisam radio upgrade i jos mi stoji 7000, nadam se da cu se prijatno iznenaditi prelaskom na najverovatnije RC1 verziju.
 
Nazad
Vrh Dno