Šta je novo?
I ImgBurn bi trebalo da radi na sedmici.
 
ovaj...koji burning software? Ne radi nero....Moze li iz win-a da se przi iso? Tj treba iz win 7 da narezem novi build na dvd i installiram :D

Kako bre ne radi Nero?!? Kod mene Nero micro 8.2.8.0 radi bez problema.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko uspeo na Win 7 da potera ruter Sagem F@st 1201 preko USB-a?
 
i Power Archiver Pro moze da nareze iso a radi odlicno u sedmici x64
 
Windows 7 ima implementiranu detekciju hejtera i likova sa negativnim stavovima, pa kod takvih radi jako loše :d
 
Evo ja sam taj drugar i win7 radi kao sat, sve super. Posle XP i malo Viste progledo sam, jos samo da nadjem drajver za TV karticu ili da kupim novu i bice ekstra. Svi programi i igrice koje sam probao rade bez problema.
 
Kod mene je build 7057 x64 na masini iz potpisa kao osnovni sistem 2 dana koriscen bez ikakvih problema win7 & vista64 driveri.
Vratio sam se na xp64 jer aj da kazemo lep je win 7 ali nema classic start panel za sta sam se bas vezao i dok god ga ne bude imao nema instala vise.
 
Batalite brda i doline, tema je Windows 7
 
Kod mene je build 7057 x64 na masini iz potpisa kao osnovni sistem 2 dana koriscen bez ikakvih problema win7 & vista64 driveri.
Vratio sam se na xp64 jer aj da kazemo lep je win 7 ali nema classic start panel za sta sam se bas vezao i dok god ga ne bude imao nema instala vise.

Mislim da si malo prevideo nesto, itekako ima Windows Classic ;)
 
Ali nije bilo ovako barem meni.
 

Prilozi

  • xp.JPG
    xp.JPG
    41 KB · Pregleda: 121
Classic start panel je mnogo primitivan u poredjenju sa ovim iz win 7 imas lepo search opciju i kucas prva dva ili tri slova i pojavi ti se program koji ti treba, ako te mrzi da trazis po spisku programa, a i u spisku programa pokazuje ti se i spisak zadnjih otvorenih fajlova pored svakog programa.
Meni su novine koje dolaze uz novi windows mnogo prakticnije resenje, narocito novi taskbar.
Sve radi super i ne vracam se ni na Vistu ni na XP, jedino cekam da se pojavi nova verzija da bi instalirao windows 7 (32) jer za 64 bit nemam driver za skener da bi mi radio kako treba.
 

Prilozi

  • Clip_2.jpg
    Clip_2.jpg
    75.8 KB · Pregleda: 108
Poslednja izmena:
probaj da koristis novi i posle par sati da vidis kako ti nece pasti na pamet da se vratis na stari
 
zasto jednostavno, kada moze komplikovano ;)

Ne znam koliko ti imas instaliranih programa ali ja sam se mnogo puta nervirao jer ne mogu da pronadjem neki program na spisku.
Meni je taj search jako zgodna stvar, narocito sto trazi svugde, cak i u control panelu... od kada njega koristim ne trazim nista pe tim menijima, a programe koje najcesce koristim pojavljuju se prvi na spisku pa za njih ni ne moram da kucam nista...
 
Da li postoji mogucnost da se ovaj krsh od novog taskbara vrati na stari standardni? Ovo je katastrofa nefunkcionalno i ruzno.
 
Da li postoji mogucnost da se ovaj krsh od novog taskbara vrati na stari standardni? Ovo je katastrofa nefunkcionalno i ruzno.

Moze :)

5e7h39.png
 
Pa meni je classik jednostavniji
sve sto mi treba je gore pod graf/igre/muzik/shit
ispod run & srch i to je to + ne zauzima pola ekrana.
 

Prilozi

  • xp2.jpg
    xp2.jpg
    55.8 KB · Pregleda: 139
mozda .. ustvari ne mozda, nego sigurno je manje funcionalno, ali po meni je lepsi.

generalno, nije los ovaj macos-look-alike taskbar :)
Zasto je manje funkcijonalno?
Meni je ovo bolje nego stari taskbar, monogo bolje organizovan prostor, sada mnogo vise programa mozes da pokrenes a da ne napunis ceo task bar, i sve je na dohvat ruke sa lepim animacijama.
Ja sam se veoma brzo navikao na ovaj novi task bar i veoma mi se svidja, a nije kao kod mac-a.
U svakom slucaju prava je uzivancija (bar za mene) raditi u win7.
 
Poslednja izmena:
Koji program umesto Daemon tools-a, s obzirom da nesto ne zeli da ga instalira win 7?
 
U ovoj temi je ubdljivo najvise puta pitano koji program umesto dimon tulsa :D
 
Zato sto niko ne cita i ne koristi search.
 
Nazad
Vrh Dno