Šta je novo?
Ako sam Win7 instalirao na drugi hard disk tako što sam prvi fizički otkačio (da mi ne bi napravio dualboot sa XP) i sad hoću da uradim samo upgrade sa 7048 na 7057 a ne clean install da li će mi napraviti dualboot ako je prvi hard disk prikačen pa da opet moram da ga otkačim?
 
Ako sam Win7 instalirao na drugi hard disk tako što sam prvi fizički otkačio (da mi ne bi napravio dualboot sa XP) i sad hoću da uradim samo upgrade sa 7048 na 7057 a ne clean install da li će mi napraviti dualboot ako je prvi hard disk prikačen pa da opet moram da ga otkačim?

Moras da ga otkacis jer iako je upgrade ponovo ce ti prepoznati particije i napravice ti dual boot
 
Cekam ja tu istinsku finalnu verziju, Vistu sam sutnuo sa kompa, pa mi treba 64bita DX10 OS, ali mi se ne zuri nek srede tu sedmicu, da ja kao dezurni pljuvac ne bih gubio zivce :D pa cu lako da je instaliram, nema razloga da isprobavam beta verziju jer kao sto rekoh nije mi hitno...

@Lammasu

Od koliko Gb bi mi trebala USB fleshka? Imam od samo 1 GB? :)
 
Hvala lukkka.

Jel' radi Riva Tuner u Win7 x64?
 
Ne mora, neka skine EVGA_Precision_1.40.exe sa njihovog sajta i moci ce da klokuje kartu i kontrolise ventilator na njoj (radi sa bilo kojom nV karticom, ne samo sa EVGA).
 
Poslednja izmena:
Jedno pitanje. Koje drajvere instalirate za graficke kartice, konkretno za Radeon? One za Vistu?
 
Kad izadje final onda cemo imati misljenje :)
 
Od koliko Gb bi mi trebala USB fleshka? Imam od samo 1 GB? :)

Od 128mb ti je dosta:D Usb ili cd ti sluzi za dizanje acronisa pri ukljucivanju kompa (naravno u biosu izaberes da dize sistem sa usb/cd-a) a onda ti lepo napravis backup cele particije na kojoj ti je xp na neku drugu particiju. Ne brini, kada izaberes malo jacu kompresiju ne zauzima mnogo mesta. E kad hoces da vratis Xp ponovis sve samo sto ovog puta uradis restore na tu particiju i to ti je to.
Mozda sam malo konfuzan ali snacices se, prosto je zaista:)
 
Od 128mb ti je dosta:D Usb ili cd ti sluzi za dizanje acronisa pri ukljucivanju kompa (naravno u biosu izaberes da dize sistem sa usb/cd-a) a onda ti lepo napravis backup cele particije na kojoj ti je xp na neku drugu particiju. Ne brini, kada izaberes malo jacu kompresiju ne zauzima mnogo mesta. E kad hoces da vratis Xp ponovis sve samo sto ovog puta uradis restore na tu particiju i to ti je to.
Mozda sam malo konfuzan ali snacices se, prosto je zaista:)

Hvala na uputstvu, da li mora da mi bude ukljucen System restore???
 
Poslednja izmena:
Imaju da se skinu i driveri za Nvidia VGA 181.71 preko Windows Update-a od pre dan-dva..
 
Koji firewall koristite za win7 (64)?
Ja sam probao look'n'stop i comodo, nijedan ne radi.
 
već je bilo reči o tome. samo pokreni instalaciju u vista compatibility mode-u i radiće.
 
Poslednja izmena:
Mogu da ga pokrenem bilo kako, posle restarta dobijam ovu poruku:

Koji firewall koristite vi?

Ni scanner "canon lide 100" ne mogu nikako da instaliram, instalira se drajver ali nemam nikakav Twain drajver kako bi radio sa nekim programom, a njegov MP Navigator EX 2.0 ne radi nikako, isto sam probao i sa copatibility za vistu....
 
Poslednja izmena:
izvini, trebalo je da naglasim da ja koristim comodo IS. looknstop ne znam da li radi.
 
Mogu da ga pokrenem bilo kako, posle restarta dobijam ovu poruku:

Koji firewall koristite vi?

Ni scanner "canon lide 100" ne mogu nikako da instaliram, instalira se drajver ali nemam nikakav Twain drajver kako bi radio sa nekim programom, a njegov MP Navigator EX 2.0 ne radi nikako, isto sam probao i sa copatibility za vistu....

Ja upravo taj skener bez problema koristim na W7.
 
@DariusIII
Akoo ti nije problem reci sta si instalirao od drajver i daj mi neki link.
Da li imas W7 64 ili 32?
 
Imam 32-bit W7 i instalirao sam drajvere sa cd-a koji je došao uz skener.
 
moguce da je to problem, ja imam 64-bit, skinuo sam i sa njihovog sajta drivere za vistu 64 i probao i ove sa CD-a, ali nece.
 

Koliko znam nece biti Windows 7 bussines.
Ista ce se zvati Windows 7 professional.


* Windows 7 Starter Edition (for emerging market and netbook users)
* Windows 7 Home Basic (for emerging market customers only)
* Windows 7 Home Premium (the main “Media Center” equivalent)
* Windows 7 Professional (the business SKU for home users and non-enterprise licensees)
* Windows 7 Enterprise (for volume licensees)
* Windows 7 Ultimate (for consumers who want/need business features)
 
Opet totalni mess. Najjace je objasnjenje za Starter Edition, netbook users...jel oni misle da smo mi budale ili sta?
 
Pa ako krenu sa cenom od 30e za Starter, moze biti sasvim lepo resenje za netbook korisnike..
 
I sa 3 procesa? Daj ne budite smesni :) sto bi IKO stavio Starter kada bilo koji XP radi u "fulu fulova" na svakom netbooku?

Jesu bre oni duvali nesto?
 
Poslednja izmena:
I sa 3 procesa? Daj ne budite smesni :) sto bi IKO stavio Starter kada bilo koji XP radi u "fulu fulova" na svakom netbooku?

Jesu bre oni duvali nesto?

pa neznam ali meni taj starter lici kao na iskustvo sa OSX-om za koji sam jedva nasao 3 korisne aplikacije tako da je to to :p
 
Nazad
Vrh Dno