Šta je novo?
^^^ Jeste,Quick launch :)

@voodoons : menjanje tema hoce,ali slike su sve cekirane i ni jedna se ne vidi...Kad kliknem na "Clear all" pa "save changes" i vratim se opet na isto mesto sve slike su opet cekirane :wall: Da nije drajver za grafiku mozda???
 
Posle 3 dana uspeo da namestim wall :wall: - prima wallpaper na desktop jedino kad ga zalepim preko FF-a,cim u podesavanjima (desktop background) probam da izvidim win7 default wall-s odmah crnilo :S:
 
Radi li nekome Windows Update?

Kada kliknem na Check for updates, izbaci mi Windows could not search for new updates. I izbaci error code 8000FFFF
 
Poslednja izmena:
Meni sve radi ok osim jedne stvari:
Ne prepoznaje zvucnike :S:
Meni nije bilo zvuka na zvučnicima ali je bilo kada na front panel priključim slušalice, onda sam vidio da iz nekog razloga Win7 za default zvuk stavi headset a ne speakers, kada sam za default stavio speakers proradili su zvučnici :)
 
Realtek HD Audio Manager po def.postavi zvucnike na mute kada se ustekaju sluske ali ima i da se namesti da budu dva odvojena signala..
Al, reci: Ne prepoznaje zvucnike - zvuci sasavo :p
 
Meni se ovo desavalo samo kad postavim svoju temu koju sam napravio. Tema je sadrzavala preko 600 slika koje su se menjale na 10sec pa sam kontao da je to problem. Posle restarta, vrati mi se pozadina ali samo jedna slika od onih 600 slika. Morao sam da promenim na drugu temu pa vratim tu svoju da bih aktivirao menjanje pozadina dok opet ne dobijem crni ekran.
Inace kad stavim neku od predefinisanih tema sa staticnim pozadinom ili njih par koji se menjaju, nisam imao ovaj bug.

Meni se isto desilo ali sa original temama..Iz cistog mira (!!??) .. Nista nisam ni podesavao niti radio nesto specijalno, jedan dan sam ukljucio komp i nije se videla pozadina niti jedan preview thumbnail-a u exploreru..Pokusao sam sve i svasta i na kraju odustao od Win7 Beta-e..Na trenutke me M$ ubedio da imaju dobar beta proizvod,ali M$ je i dalje M$..To je velik bug i ne moze se nikako resiti, izgleda, sem reinstalacijom ..Na kraju sam se vratio dobrom (losem) starom WinXP SP3 ..

Goodbye M$ beta products .. :wall:
 
hahaha sta ljudi ocekuju od bete :)
niste vi nikad probali neki desktop linux final build... pa jos kad se ukljuci kopiz pa to je tek gore i od alfa verzije win7-ce :p
 
..Na kraju sam se vratio dobrom (losem) starom WinXP SP3 ..
Goodbye M$ beta products .. :wall:
XP ... XP ... zvuči mi poznato al ne mogu da se setim :d

Win7-64 beta, šljaka bez i jedne jedine greške ;)

P.S.
A, setio sam se: to je ono što preskačem u boot meniju :p
 
Poslednja izmena:
Ja osim pomenutog stvarno nisam imao nikakvih problema. Mnogo mi se svidja i brze radi. Samo malo da se naviknem na novo okruzenje.
 
Zasad meni jedina aplikacija koja je zadavala glavobolje je virtualbox koji hoce da zabaguje i onda pomaze jedino da ga ubijem kao proces inache sve ostalo radi kao sat za sad :)
 
Nedavno su se pojavili nekakvi testni updati za Windows_7.

Poslije automatskog preuzimanja svakodnevno mi traži restart poslije čega ide standardna procedura instaliranja updata ali ovog puta, kod mene, se dešava da se ne mogu instalirati pa dalje piše nešto kao reverting changes.

Zato sam isključio automatic update.
 
Dobar je OS nema greske, ja koristim build 7048

Svaka cast na entuzijazmu ali mi ne pada napamet da stavljam BETA verziju neke aplikacije a kamoli operativnog sistema.

Dok ne izadje i SP1 za Windows 7 ja nemam nameru da ga instaliram.

Uzivajte. Pozdrav!
 
Poslednja izmena:
Kad je izasla verzija 7000 skinem, uradim install i bup ... error neke vrste ... prekinem i reko skinucu neku noviju ... izadje 7048 skinem , krenem install ucini mi se OK kad nece da boot-uje :S: e bem ti ... batalim i cekam RC :)
 
Svaka cast na entuzijazmu ali mi ne pada napamet da stavljam BETA verziju neke aplikacije a kamoli operativnog sistema.

Dok ne izadje i SP1 za Windows 7 ja nemam nameru da ga instaliram.

Uzivajte. Pozdrav!

Ha ha ha, koliko puta sam ovo samo čuo/pročitao.Era XP-a:"Dok ne izađe SP1 ne instaliram, Win 98 je super sistem".Era Viste: "Dok ne izađe SP1 ne instaliram, XP je zakon".Sledeća je era Win 7: "Ne instaliram dok ne izađe SP1, XP je zakon".
Mi koji smo koristili Vistu sa zadovoljstvom, na Win7 ćemo preći sa još većim, dok će zakerala koja koriste XP i dalje ostati na istom. :wave:
 
Svi ce preci na sedmicu :)
 
Ha ha ha, koliko puta sam ovo samo čuo/pročitao.Era XP-a:"Dok ne izađe SP1 ne instaliram, Win 98 je super sistem".Era Viste: "Dok ne izađe SP1 ne instaliram, XP je zakon".Sledeća je era Win 7: "Ne instaliram dok ne izađe SP1, XP je zakon".
Mi koji smo koristili Vistu sa zadovoljstvom, na Win7 ćemo preći sa još većim, dok će zakerala koja koriste XP i dalje ostati na istom. :wave:

Vista je za neki ozbiljniji rad njesra (ja podrazumevam da OS ne brlja ako kazemo za nesto da radi besprekorno), ali ja cu da instaliram Win 7 ovaj build 7048, jer mi je potreban sistem koji podrzava DX10, kazite mi samo da li ste isprobavali rad igara i kako rade igre u Win 7?
 
haha...priceless...pa da je bez greske ti bi koristio build 7000, a ne 7084...u prevodu, gresaka koliko hoces :D

Nema nikakvih gresaka ako koristis uredne drivere i sveziji softver inace naslusao sam se svakakvih prica i za vreme kad je vista izasla, ti slobodno furaj XP ili 98 za mene je ovaj OS oodlican kao i vista sto je bila, inace koristio sam i build 7000 i pre njega 6800 (valjda) nikakvih "gresaka" nema, mozda bih i ostao na build 7000 da ovih dana nisam imao slobodnog vremena za upgrade...
 
Vista je za neki ozbiljniji rad njesra (ja podrazumevam da OS ne brlja ako kazemo za nesto da radi besprekorno), ali ja cu da instaliram Win 7 ovaj build 7048, jer mi je potreban sistem koji podrzava DX10, kazite mi samo da li ste isprobavali rad igara i kako rade igre u Win 7?



crysis, NFS, warcraft, cryostatic, Stalker, half life 2, max pain odlicno rade, za druge neznam
 
evo sto se tice igara..
Sto se 7-ice tice, koristim je kao primarni sistem, sve mi super sljaka. Takodje sam i Vistu koristio i bio zadovoljan...
A kao sto je neko rekao, svi ce preci na 7, neki pre, neki kasnije
 
Poslednja izmena:
evo sto se tice igara..
Sto se 7-ice tice, koristim je kao primarni sistem, sve mi super sljaka. Takodje sam i Vistu koristio i bio zadovoljan...
A kao sto je neko rekao, svi ce preci na 7, neki pre, neki kasnije

Da li neko zna kakva je situacija sa ATI drajverima u Win 7?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno