Šta je novo?
sto posto si siguran da je virus? imam kaspersky internet security, dal je realno da je proslo pored njega, a ovih dana nisam ni isao nesto na net, samo cackao u inkscape i skidao vectore sa google kao slike kad idem u pretragama, cudno, jedino uz vector neki? idem na yt, fb i poneki film sa proverenog torenta gde vecina daje pozitivne kritike i puno seed-a
 
Jel normalno da Win7 HP zauzme 43 gb? Od APP imam samo Office 2010.

Sent from mTalk Lumia 640XL
 
Na jedno 2~3GB pagefile.sys....
Reče dejan87dex Windows 7 SP1 X64 12in1 OEM ESD en-US Jan 2017 {Gen2} i ja sidujem taj win a imam ga instaliranog. Problem ti pravi GPT particija koristi klasičnu MBR onda će ti raditi.
 
Poslednja izmena:
Ja gasim hibernaciju čim instaliram. Imam mali program specijalno za to ili pomoću scripta ili opcije powercfg -h off Pokreneš CMD kao administrator.
 
 
Capture.JPG

Radi bez problema, do tvog rutera je problem ili pretrazivaca, vidi sta kaze na IE11 ili sta vec drugo imas..
 
Evo gde je tvoj problem:

Pogledajte prilog 224439

Windows 7 sam pali hibernaciju i pagefile posle instalacije , ovako gasis http://techgage.com/article/disabling_windows_pagefile_hibernation_to_reclaim_ssd_space/ narucito ko ima 8-16GB i vise rama napuni mu samo tako SSD , narucito ko ima mali SSD 120GB i slicno.

A ima i folder Windows.old da se obrise, a on je još vece smece od ta dva oznacena fajla, hibernacija i virtualna memorija.
Virtualnu memoriju moze i da skroz iskljuci jer ima 8 GB rama
 
Ljudi jel zna neko zasto nudi ovaj update "Service pack 1" od 9 MB, a Windows je orig. sa msdn-a sa integrisanim SP1 ?

Capture.PNG
 
Da li je jos neko dobio ovakvo obavestenje posle najnovijeg update-a?
Koliko sam skontao ovo obavestenje je rezervisano za Kaby Lake i Ryzen procesore,ali se izgleda pojavljuje i na AMD APU E300 na Toshiba C655D.
Capture.JPG
 
Drugari kada uradim update - ATI Radeon HD 5450,posle restarta mi nestane explorer,nema nista na ekranu i ne mogu mu nista raditi.Zna li neko kako da to sredim?Vec treci put obaram sistem i opet isto
 
Drugari kada uradim update - ATI Radeon HD 5450,posle restarta mi nestane explorer,nema nista na ekranu i ne mogu mu nista raditi.Zna li neko kako da to sredim?Vec treci put obaram sistem i opet isto
Probaj neki stariji drajver, 5ica je odavno u penziji, sada treba "Legacy driver".
 
pa ne bi radio update ali sam pretpostavljao da mi zbog toga ne radi world of tenks :D
 
Pa u pravu si - ne radi ti "tenks" jer to nije graficka za igranje. Hoces igre - menjaj graficku.
 
..jedno pitanje da li ovaj DUAL-BOOT sistem zauzima vise mesta kada se instalira?
 
cini mi se da sazdrzi 32 i 64bita zajedno
 
Dual boot predstavlja dva sistema, a ne jedan sistem, a logično da dva sistema zauzimaju prostor za dva sistema, ako si na to mislio.
 
Koja je ono oznaka za W7 update koja nam je blikala i obavestavala nas da mozemo sa W7 besplatno preci na W10?
Da li se ona uopste jos javlja i da li je moguce sada preci?
U stvari ja bi da sprecim pojavlivanje te opcije jer ne zelim na W10 ... pa zato pitam da ne skidam i taj update.

Ajde kad pitam, koliko je bitno uraditi update zbog ovog "poslednjeg" virusa?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno