Šta je novo?
Ovaj, ima li sanse da mi neko zavrsi preko veze resenje za win 7 koji nece da nadje update-ove? Da ne kopam po temi, mal' nisam trenutno u situaciji? :D
 
Poslednja izmena:
Probao sam da instaliram ispravke za win update nisam uspeo, kada pokrenem te ispravke on ih traži na kompu ali nikako da instalira taj paket? Pustio sam nekih 10ak minuta ali nikako da ih instalira, i dalje ne funkcioniše win apdejt.

Soilent Green is People
 
Poslednja izmena:
Gde mogu videti kada je izasao poslednji KB za Vistu? Ne radi mi Wu uopste, kako da dodjem do onih mrtvih security azuriranja bar za defender.
Skinuo sam WSUS Offline ali ne kapiram kako se koristi, cekiram vistu X86 i tako te stvari, koje su povezane, skinuo je oko 2Gb ali kao da nisata nije instalirao.

Ovo ok?

Capture.JPG
 
Poslednja izmena:
Šta ti se desilo s update?

Probaj ovo ako nisi.
Dole je za Vistu.
 
Dark probao baš sa tom ispravkom ali nisam mogao da instaliram tu ispravku iz nekog razloga jer samo proverava da li ima instalirane ispravke i ništa se dalje ne dešava, da kažem instalacija stoji u mestu, sačekaću još, a ako ništa drugo za koju nedelju ću ponovo podići 10 i videti da li je problem sa usage idalje prisutan.

Soilent Green is People
 
Poslednja izmena:
Ne razumem sto Microsoft za Windows 7 ne napravi neku veliku zakrpu nego 6 godina pravi sitne zakrpe , moze to da se sredi u zakrpu od par GB recimo a ne da se moduje ISO fajl i slicne gluposti , to na Windows 10 nije tako zakrpe se spajaju i kada izadje nova obrise se stara nema 100 zakrpa na listi.
 
Promenjen je nacin updatea, to si lepo primetio. A kako im je cilj da svi predju na 10-ku, sigurno sedmicu nece uciniti udobnijom.
 
I Windows 8/8.1 isti sistem za zakrpe ima kao Windows 7 i on ce sigurno 2020 godine da zabada kao Windows 7 na "Checking for updates". kada se nakupe zakrpe.
 
Neće, sad od utorka 7 i 8 dobijaju kulmulativni sistem kao 10-ka.

dex ne znam šta da ti dalje savetujem.

Tosa, sačekaj sad utorak za ovaj drugi sistem, ako ne probaj desetku opet. Verovatno je rešeno do sada.
 
Poslednja izmena:

Poskidao sam te KB-ove za 32-bitnu Vistu i samo ovo vrti nikada da nesto uradi, cak sam u Services stopirao WU restartovao pc i probao ponovo, nece da instalira te KB-ove i to ti je...
Ko sto rece neko iznad, ima li neki tool koji ce da skine sve KB-ove koje nemam trenutno na visti, spakuje u jedan MSI ili EXE i odradim offline instalaciju pa restart ili sta vec???
Ovo na Visti je ultra mucenje, namestiti WU... :crash:
Odavno bi ja ovde stavio W10 ali ovaj komp koristi i druga osoba, koja nema bas zivaca da se navikava na nesto novo... Stare generacije ..
 
Mislim da se oporavio WU, cim sam dobio definicije za defender :D
Capture.JPG
valjda one idu preko WU ?!
Ostavicu ludi WU da cekira dok se ne opasulji :D

Hvala svima :)
 
kakav si lik, nećeš da staviš 7icu na taj računar da ne bi povećavao market share iste :D
 
kakav si lik, nećeš da staviš 7icu na taj računar da ne bi povećavao market share iste :D
Od kad se pojavila Vista a posle 7mica zamrzeo sam MS, zato sto mi se Vista kao Vista jako dopala, bila je pravo osvezenje u odnosu na XP, MS je blago ispeglao Vistu i pao je rename u 7.
Trebali su samo da naprave SP3 za Vistu.

No veci fail im je bio W8, boze me sacuvaj, volim ja metro dizajn al ono je bilo osakaceno, samo tako.
 
Osim sto je vista bila gola fekalija, sedmica je pocela sa developmentom negde u slicno vreme kada i vista, i neko su vreme isli paralelno, a zatim se prilicno razisli.
7 je sve samo ne nasminkana vista, 7 je sistem koji je kvalitetno odradjen, za razliku od zbudzenog prethodnika
 
On barem ima misljenje, koje je pogresno, bilo zbog utiska bilo zbog pogresnih informacija. Za razliku od tebe koji izmisljas cinjenice samo da bi pljuvao desetku, ni malo diskretno, niti osnovano.
 
Dexu se svidi prva ideja a ne posle toga neko ludilo koje neko predstavi i misli da je napravljena revolucija.

Meni je zao sto su Zune ugasili, podsetimo se, Kin i Zune su otvorili put ka Metro interfejsu :)
Tako smo videli da MS sam sebe unistava zato sto ne plasira na vreme svoje ideje, nego ih vecito odlaze za neke buduce projekte.
 
Poslednja izmena:
Ja se slazem mozda i gresim, ali naveo sam zasto Vista, zato sto se pojavila kao prva drugacija verzija za mase u odnosu na XP.
Drzao sam Vistu onda jos godinu dana od objave w7 i kada sam presao na W7 nisam dobio onaj utisak WoooW ovo je prava stvar. Znaci to je moje misljenje, tako sam ja doziveo tu pricu Vista-W7.

W10 je konacno sistem kome nece trebati takav zamenski sistem, koji ce popraviti utisak... Zato je i W10 uspeo tako brzo toliko korisnika da pridobije, naravno i free upgrade je bitan faktor.
 
Da nije bilo free upgradea i nasilnih upgradea ne bi nikad prešao 10 %. Toliko je dobar da svaki drugi dan pitaš u FAQ temi za pomoć oko nekog problema.
 
Nazad
Vrh Dno