Šta je novo?
ova aplikacija "never 10" da li je bezbedno da se instalira?
 
Da li ima negde da se skine legalno iso? (Win7 64 bit)

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Ne mogu tako. Moj aktiviram telefonski. Skinuo sam bio ali deutsche verzija... Ne mogu nikako, kao što ne mogu ni na srpskom... Navika je navika

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Pa i ovde je legalno nek vidi na msdn sha1 i nek vidi na MDL sha1 da je to to

Sent from my SM-N910F using Tapatalk
 
Tako je, nema nigde. Raspitacu se da li neka dobra duša u okolini ima disk.
Ali posle instalacije čovek može da naidje na toliki problem sa update - om. Naravno, update ne radi, svchost vuce do nekih 2 gb rama i svaki download sa ms sajta puca

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Mada šta ima veze ako nije legalno, instaliraj kakav takav, i onda ako hoćeš legalno samo uneseš svoj kod. I da kod ne prihvate, meni bi bila čista savest. :)
 
Problem je što bi me navatali jos prilikom skidanja. Kao onomad kad sam platio 500e za 2 sekunde the big bang theory. Uzeo sam VPN, pa sam skinuo neki od jula. Key radi a i win

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
poz. treba mi neki dobar recovery disk, tipa hirens.

da sadrzi dijagnosticke alate, instalaciju win ( ako ne svoju, da mogu ja da ubacim .iso u njega npr ) , menadzment , antivirus i sl. nzaci komplet show program.

sta preporucujete. hvala
 
ako je neki malo matoriji hardver,drzi se verzije sa win8,na tom jos nisam naisao na hardver koji nece da podrzi.
 
ako je neki malo matoriji hardver,drzi se verzije sa win8,na tom jos nisam naisao na hardver koji nece da podrzi.
Nema potrebe za starijim verzijama.
Poslednja english verzija Streleca u istom isou sadrži win8 x86 (i native x86), i win10 x64.
 
moze biti,ja na usb-u imam verziju mislim iz novembra prosle godine (8.1) koja radi kao sat na svemu,tada win10 verzija nije nalazila drajvere za wlan na dosta matorijih laptopa.
 
ja ne pronalazim instalaciju windowsa, a i malo mi je 1.5 gb da ima i celu instalaciju.. jel moze to nekako da se doda ??
 
Malo li je odličan dijagnostički/servisni disk...?
Multiboot flešić na koji ćeš nabaciti instalacije windowsa, strelec (i još mnogo toga drugog što poželiš) možeš da napraviš sa Easy2Boot.
Ali ne očekuj ni tu da bude sve savršeno, ne postoji savršen ni alat sa kojim se može sve što poželiš.
 
kako da stavim naslov u boji u windows exploreru (tačnije hteo bih da u google drive-u obojim ono što je skenirano od dokumenata)?

tražim nešto slično kao što ima finder ua os x-u ;)

https://www.google.rs/search?q=find...hXBwBQKHe-uAjAQ_AUIBigB#imgrc=MDzkd2epjHc-lM:

edit: našao sam sada nešto, mislio sam da windows ima taj dodatak integrisan: http://superuser.com/questions/2459...ag-files-in-windows-7-like-in-finder-on-a-mac

edit 2: ipak nije ovaj link to što meni treba. meni treba i folder i naslov (ili samo naslov) da je u istoj boji, a ne samo folder
 
Poslednja izmena:
Zna li neko gde se moze skinuti untouched windows 7?
Nasao sam neki link ka microsoftovom sajtu ali da bih otisao korak dalje, moram uneti broj licence koji nemam.
 
http://pastebin.com/raw/CaWSgByZ Mada to ti nije dobro jer ćeš imati tone updejta bolje je naći neku već updejtovanu verziju i u njoj ubaciš ključ koji imadeš.
 
Kao prvo uopšte mu neće ni raditi. Treba debelo da se potrudi kako bi uopšte krenuo. Matoro je to baš. Sa vec integrisanim updatovima je mnogo mnogo bolje

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Zato je tu Simplix package. :)

Untouched ISO i Simplix, dobitna kombinacija.
 
Poslednja izmena:
Jel to znači sa se Simplix package periodično apdejtuje? Može neki link za njega?
 
Nazad
Vrh Dno