Šta je novo?
Imao sam Windows 7 Ultimate 64bita i resio sam da ga izbrisem i instaliram. Uzeo sam od ortaka piratski,nije koji sam koristio pre. Instalirao sam Windows 7 Ultimate 64bit-a,desktop window manager has stopped working mi stalno izlazi na start-up i kad sam instalirao igrice koje su mi super radile, nakon pokretanja na pocetku pojavi mi se has stopped working. Probao sam par raznih i isti problem. Imam sve drajvere proverio sam, instalirane microsoft visual cc, directx 11 up to date, drajveri za graficku. Proveravao sam preko cmd-a, skenirao je sistem i nije nasao nijedan problem. O cemu se tu radi, da li je moguce da je do windows-a? Jeste piratski ali je krekovan. Postoji li neka mogucnost da izvrsim update na windows-u, neku nadogradnju i otklonim te greske?
 
Imao sam Windows 7 Ultimate 64bita i resio sam da ga izbrisem i instaliram. Uzeo sam od ortaka piratski,nije koji sam koristio pre. Instalirao sam Windows 7 Ultimate 64bit-a,desktop window manager has stopped working mi stalno izlazi na start-up i kad sam instalirao igrice koje su mi super radile, nakon pokretanja na pocetku pojavi mi se has stopped working. Probao sam par raznih i isti problem. Imam sve drajvere proverio sam, instalirane microsoft visual cc, directx 11 up to date, drajveri za graficku. Proveravao sam preko cmd-a, skenirao je sistem i nije nasao nijedan problem. O cemu se tu radi, da li je moguce da je do windows-a? Jeste piratski ali je krekovan. Postoji li neka mogucnost da izvrsim update na windows-u, neku nadogradnju i otklonim te greske?

Prestani da postujs jedan te isti problem na sve strane...
Prvo ne mora da znaci da je do windowsa, drajvera i sl.
Proveri temperature graficke i procesora, mozda je graficka defektna?
 
Postujem zato sto nisam dobio odgovor, a trebalo mi je hitno. To je razlog. Nije proverio sam, temperature su odlicne. Postoji li neka mogucnost na popravim windows,te neke greske, neki program, nadogradnja?
 
Nađi drugu verziju, koja je provereno ispravna i opet instaliraj.
 
Postujem zato sto nisam dobio odgovor, a trebalo mi je hitno. To je razlog. Nije proverio sam, temperature su odlicne. Postoji li neka mogucnost na popravim windows,te neke greske, neki program, nadogradnja?
Pokreni CMD kao administrator i kucaj sfc /scannow i pritisni enter i sacekaj da cekira.
 
Nema mi druge, ne postoji mogucnost da instaliram sa kompa, mauntujem iso i krenem?
 
Imam Windows 7 Ultimate 64 bit-a, kad sam napisao pitanje tu pise i da sam proveravao preko cmd-a, nije izbacio problem. Mogu li da popravim ovu svoju verziju ili da instaliram neki drugi windows 7 64 bita a da mi ne treba cd ili fles.
 
Imam Windows 7 Ultimate 64 bit-a, kad sam napisao pitanje tu pise i da sam proveravao preko cmd-a, nije izbacio problem. Mogu li da popravim ovu svoju verziju ili da instaliram neki drugi windows 7 64 bita a da mi ne treba cd ili fles.
Moze i to, sve moze...moras da shrinkujes jedan deo harda ca.5Gb i da na njega stavis instalaciju win7.
Probaj i sa daemon tools mount pokrenes iz windowsa i posle obrises windows old.
 
Poslednja izmena:
Znaci da ne idem format pariticije pa onda next, nego samo izaberem i next?
 
Nije ni bila opcija format. Izbrisace sve, sve sto sam imao na proslom windowsu, samo ce ostati to old windows, znaci ne mogu rade dva odjednom pa se nesto izbaguje? Znao sam da moze preko iso ili deamon toolsa :)
 
Nije ni bila opcija format. Izbrisace sve, sve sto sam imao na proslom windowsu, samo ce ostati to old windows, znaci ne mogu rade dva odjednom pa se nesto izbaguje? Znao sam da moze preko iso ili deamon toolsa :)
Ne brini taj old nije aktivan, sluzi samo za slucaj da hoces da se vratis na predhodni windows.
 
Imam jedan problem, instalirao sam Win 7 i mreža neće da radi. Konktujem se vidi sve je OK, radi update program i sl, ali preko IE, Mozile, Skype-a ne mogu da pristupim netu uopšte.
 
Nije blokiran u Firewall-u, firewall sam disable-ovao.
 
Kolege,jutros sam ubio ssd sa starim windows_om 7 i instalirao novi,medjutim...
Sada pri boot_u mi nudi 2 windows_a 7 i odbrojava onih 30 sekundi.
Kako da taj,da tako nazovem,dual boot ubijem i da odmah ucitava windows koji sam instalirao ?
 
Aj da pitam ovde da ne otvaram novu temu. Pri instalaciji w7 x86 preko usb-a imam cudan problem sa starijim asus plocama, npr m2n-xe. Preko cd-a hoce, preko usb nece. Evo greske koju mi izbacuje.
20151103_195358.jpg
 
Nije to do usb 3.0 nego do particije kod njega je mbr ili gpt mora da konvertira ili preko rufus da napravi kao uefi instalaciju
 
Dešavalo se to ranije često sa određenim verzijama wina. Promeni ga, probaj one od ESD-a ili murphy78, npr. Još bolje od m0nkrus-a.
 
Dešavalo se to ranije često sa određenim verzijama wina. Promeni ga, probaj one od ESD-a ili murphy78, npr. Još bolje od m0nkrus-a.

Koristim TeamOS HKRG, mada sad kad sam pokrenuo flesku iz win7 vidim da prisutan je .efi boot file. Jel moze to da napravi problem sa klasicnim biosom?
 
Nazad
Vrh Dno