Šta je novo?
Jesi li probao taj ssd na drugom kompu?
 
Probaj da izgasis primary boot u biosu ili prebacis na nesto drugo.
 
Kod Rufusa, sta izabrati pod Partition scheme?

MBR for BIOS or UEFI
MBR for UEFI
GPT for UEFI ?
 
Nije, prebacuje format na fat32. Kad izaberem img, vraca na MBR for BIOS or UEFI tako da cu sad to da probam.
 
Udji u bios u BOOT MENU skroluj jedno po jedno i sa "x" ukloni iz boot.
Ostavi u Excluded from boot order
:USB MEMORY:
: USB ODD:
: USB HDD
Snimi i izadji, pokreni instalaciju sa usb.
 
Proradilo!!!!

@Vuk40
Hvala za link sa opisom za kopiranje instalacionih fajlova na jednu particiju i pokretanje instalacije. Evo upustva:
http://druss.info/2014/07/fixed-set...installing-windows-8-18-7-vista-etc-from-usb/

E sad, uradio sam i ovo sto si napisao gore za izuzimanje boot lokacija a i Rufus-om odradio ponovo butabilni fles.

Sve zajedno - instaliran Win 7 :) :)

Hvala ljudi, zasluzili ste svi po kriglu piva !! :)
 
Dok se ne odradi, kao terijeri ne pustamo...:D
 
Слави сад:). Чудан проблем баш.
 
Uh da slavim....Samo drajvere da spicim i odoh u komu.


Sad mi je ikonica C: kao setup, mogu li da obrisem nesto da mi to nestane i da se vrati normalan C: ? :)
 
U disk management idi change drive letter and paths promeni na C:
 
Trazio sam driver za win 7, na intelovom site-u ali nikako da se snadjem, a skidao sam driver, kao da su nesto menjali, da li bi neko mogao da mi da direktan link za driver cpu za laptop Intel Core i5-3230M, 2.6GHz u pitanju je gpu HD 4000?
 
Darkodar@, imam jos dva pitanja prvo imam 4GB rama da li 32-bitni ili 64-bitni (mada mislim 64-bitni) i drugo stoje site-u dva driver-a u cemu je razlika?
 
Jedan je spakovan u arhivu, drugi je exe fajl. Piše. Uzmi exe.
 
Hvala, na pomoci neznam gde sam gledao da toliko ne vidim da je .exe i .zip, bruka, hvala jos jednom.
 
U cemu je problem ovde : nakacim se preko lap top-a na wlan i pise da sam konektovan a ne mogu da otvaram stranice, nece nista, kao da nema neta, a udjem preko mob-a na isti wlan i radi sve normalno ?
 
U cemu je problem ovde : nakacim se preko lap top-a na wlan i pise da sam konektovan a ne mogu da otvaram stranice, nece nista, kao da nema neta, a udjem preko mob-a na isti wlan i radi sve normalno ?

Izgleda da je problem sa dns serverima. Promeni na google dns server. 8.8.8.8 i 8.8.4.4
Ja sam tako resio problem. Probaj i ti pa javi.
 
Jel moze neko da mi posalje link odakle mogu da skinem validnu kopiju win7 ultimate x64? Hvala
 
Drugari,imam neku staru plocu i ata hard.Kad ubacim usb sa butovanim win 7,izbaci mi gresku,please insert windows 7 instalation disc.
U biosu sam naveo boot na usb.Nista mi nije jasno.Na drugi racunar,noviji,instalira windows sa usb_a bez problema.
 
Ok, ali treba mi i aktivacioni kod, zar ne? Gde mogu njega da nadjem? Hvala
 
Nazad
Vrh Dno