Šta je novo?
Jel zna neko kako resiti onaj problem sa wlan-om lap top se nakaci nekad a nekad nece izadje onaj trougao i nece i nece, posle samo od sebe proradi, sta je tu problem ?
 
Imam problem, instalirao sam HD Sentinel neki piratski sa dobrim rateom odnosno bez minusa, pa kontam nece me zeznuti, ali ocigledno sam ispao glup. Dakle, obrisao sam program i sad i dalje mi se startuje sa sistemom, iako nikakav proces nije pokrenut, HD Sentinel.exe nije u startupu ali i dalje se pokrece, bez ikakvog razloga. Pobrisao i registre i foldere i sve zivo i dalje isto.

Sta bi mogao jos probati dok ne odem i zapalim prvo ove sto su postavili torent pa ove sto su napravili ovakvu glupost.

mrtva govna.png
 
Kako da iskljuci ako je obrisao program?! :D


Ako te ne mrzi, instaliraj ga opet, pa iskljuci ovako kao sto Darkodar rece. :d
Ili skini neki program, tipa CCleaner kojim ce procistiti registry i ostale zezancije...
 
Poslednja izmena:
Moze da pretrazuje HDSentinel.exe po reg kljucevima , mora da ga ima negde pa nek pobrise:

Capture.PNG

Moze da proba i da trazi HDSentinel bez .exe u reg kljucevima samo HDSentinel neka kuca...
 
Evo nestao je, instalirao ga opet pa obrisao sve sto je ostavio, zatim opet se on pokrenuo. Onda nafstam taj proces i open file location i nadjem negdje u nekom znj folderu dva fajla koja su izbjegla svo ciscenje i obrisem. Nije se pojavio sad na startupu, tako da je valjda otisao. Hvala na odgovoru vama.
 
Da li je realno da sistem trazi restart nakon apdejta od 28kB? :D
 
Pozdrav drugari,da li neko zna kako bi mogao da ubacim apdejte u windows 7 32 bita koga inace instaliram vec odavno,win je iz 2010 godine i nema ni sp1.
Hteo bih da implementujem sve do poslednjih apdejta.
 
Velika je sansa da ce se Windows "poremetiti", mada me cudi kako vec za 4 godine nije.

Savetujem ti da nabavis neizmenjeni Windows 7 SP1 .iso koji ima sve update-ove do decembra 2014. i tada reinstaliras Windows.
Najbezbolnije i provereno resenje. :D
 
Ma naravno,to sam dosad i radio.Ali ovo je edicija za stare racunare i netbook_ove...
 
Ovako, situacija je sledeca:

Fujitsu Lifebook AH530, ubacen Crucial M500 nov i boot Win7 sa flesa (Kingston DataTravel 3.0) ali dobijam error:


"Setup was unable to create a new system partiotion or locate an existing system partition. See the Setup log files for more information"

E sad, disk i kapacitet vidim u prozoru, BIOS ga regularno prepoznaje, pokusao sam sa AHCI disable i nista. Stalno ovaj error.

Pobao sam i formatiranje disk-a preko DISKPART komande prema uputstvu i opet nista.

Sta jos da pokusam? Drugi flesh? Nasao sam na netu da to MOZDA moze da pomogne, ali dok ja nadjem novi veceras potrajace pa reko da vidim moze li se nekako ovo rijesiti.
 
Брате пробај други usb port. Звучи ретардирано али мене је то јеб.... једном нисам знао шта је:).
 
Usb 3.0 ti pravi problem ako na ploci nije nativan tako da probaj drugi usb port ...
 
Ovako, situacija je sledeca:

Fujitsu Lifebook AH530, ubacen Crucial M500 nov i boot Win7 sa flesa (Kingston DataTravel 3.0) ali dobijam error:


"Setup was unable to create a new system partiotion or locate an existing system partition. See the Setup log files for more information"

E sad, disk i kapacitet vidim u prozoru, BIOS ga regularno prepoznaje, pokusao sam sa AHCI disable i nista. Stalno ovaj error.

Pobao sam i formatiranje disk-a preko DISKPART komande prema uputstvu i opet nista.

Sta jos da pokusam? Drugi flesh? Nasao sam na netu da to MOZDA moze da pomogne, ali dok ja nadjem novi veceras potrajace pa reko da vidim moze li se nekako ovo rijesiti.

Skini Windows USB/DVD Download Tool http://wudt.codeplex.com/
Instaliraj ubaci flach i pokreni tools sve ce odraditi..
 
Ма 100% usb port.
 
Meni je na jednom kompijuteru pisalo "Setup was unable to create a new system partiotion or locate an existing system partition. See the Setup log files for more information" zbog losih sektora ali nisam siguran 100% neka proba drugu flesku za pocetak!
 
Urose probaj da ostavis Unallocated Space i da ides na next..
Probao i jok.

Usb 3.0 ti pravi problem ako na ploci nije nativan tako da probaj drugi usb port ...

usb 3.0 je fles ali portovi su usb 2.0. Mislis da je to problem?

Skini Windows USB/DVD Download Tool http://wudt.codeplex.com/
Instaliraj ubaci flach i pokreni tools sve ce odraditi..

Sa ovim i pravim bootabilne fleseve. Do sad sam podigao 10-ak masina bez problema.

Nista probacu drugi fles.
 
Poslednja izmena:
Fujitsu AH530 ima mislim Hitachi 320GB , nakaci ga na PC i skini Hard Disk Senteniel i vidi jel ima koji los sektor...
 
Па јеси пробао други порт? Уштекај га позади. Знам да је то јбт:).
 
Probaj od komsije USB 2.0 flesku...podigni preko Rufusa Windows 7!
 
Ako je UEFI BIOS i ako ti je na SSD Guid Partition Table onda treba da bude i na flesicu isto GPT. U Rufusu mozes da napravis pravi izbor a za taj tool koji si koristio ne znam.
 
e nube jedan. mora da ti zato kresuje wot :p

Cuti capperu jedan. Idi tamo kaci one smijesne slike ili...vjezbaj arty :p :p

Ako je UEFI BIOS i ako ti je na SSD Guid Partition Table onda treba da bude i na flesicu isto GPT. U Rufusu mozes da napravis pravi izbor a za taj tool koji si koristio ne znam.

Nije UEFI bios.


Probao, nema efekta isto se desava.

Pokusacu sad sa instalacijom XP-a, na 85% je pa da samo podigne sistem pa cu da vidim opet sa flesa da bootujem dok je XP podignut, da vidim sta ce se desiti.

Ako nista od toga ne prodje probacu Rufus.
 
XP na SSD ne bih ti to preporucio...jos nisi rekao jel si probao drugu flesku...
 
Nisam je nasao nigdje u 23h...:(

XP je tu na 2 minuta samo. Valjda se nece nista lose desiti...
 
Nazad
Vrh Dno