Šta je novo?
Imam problem posto ne mogu da otvorim novu temu(ne znam zbog cega duze vreme) moram ovde da se obratim.

Koristim ovaj adapter duze vreme sony dualshock 2 na pc usb.
images.jpg
Uvek mi je windows nalazio drajver i radilo sve bez problema ali sada ga ne prepoznaje.
Probao na drugi pc isto nabavio drugi adapter isto uradio sistem ponovo isto. ?
 
Da li iko zna gde može da se skine najsvežiji mogući image Windows sedmice? Trenutno sa nekog sajta digital river downloadujem neki x64 Windows 7 SP1 Media Refresh (SP1-U) iso koji se zove X17-59465 (linkove sam našao na zvaničnom Windows forumu, ovde : http://www.w7forums.com/threads/official-windows-7-sp1-iso-image-downloads.12325/page-2). Međutim nigde ne mogu da nađem informaciju da li je to najsvežiji Windows, tj. sa update-ovima zaključno sa današnjim datumom... Cilj mi je da kad instaliram Windows on bude automatski up to date, tj. da ne moram da skidam 59 update-a i da restartujem računar 10 puta. Dakle pitanje je :
Da li je ovaj iso najsvežiji mogući?
Ako nije, može li neko da mi pomogne i da mi pošalje linkove ka najsvežijem mogućem iso fajlu, ovde ili na pm (ako je narodna verzija :-D)
 
Poslednja izmena:
Evo ja baš skidam takav win od Somalijaca updejtovan.Mada i oni moraju da prođu kroz Autopačer. Neki updajt se uvek provuče.
 
Da li iko zna gde može da se skine najsvežiji mogući image Windows sedmice? Trenutno sa nekog sajta digital river downloadujem neki x64 Windows 7 SP1 Media Refresh (SP1-U) iso koji se zove X17-59465 (linkove sam našao na zvaničnom Windows forumu, ovde : http://www.w7forums.com/threads/official-windows-7-sp1-iso-image-downloads.12325/page-2). Međutim nigde ne mogu da nađem informaciju da li je to najsvežiji Windows, tj. sa update-ovima zaključno sa današnjim datumom... Cilj mi je da kad instaliram Windows on bude automatski up to date, tj. da ne moram da skidam 59 update-a i da restartujem računar 10 puta. Dakle pitanje je :
Da li je ovaj iso najsvežiji mogući?
Ako nije, može li neko da mi pomogne i da mi pošalje linkove ka najsvežijem mogućem iso fajlu, ovde ili na pm (ako je narodna verzija :-D)
w7forums nije ms - nije zvanican, ali je dobar forum, kao i linkovi na njemu. X17-59465 je najnovija ms verzija Windows 7 Ultimate x64 SP1 U, ali nije azurna sa danasnjim danom vec danom izlaska. Imas ovde sve od ms-a http://www.heidoc.net/joomla/technology-science/microsoft/14-windows-7-direct-download-links, zvanicni ms iso i zvanicni linkovi, dalje i sam znas sta treba da uradis. Sve drugo znaci da je neko umesto tebe uradio azuriranje do danas.
 
Kako da formatiram fles na kom je bio osx img?

My Computer ga ne vidi ali disk mgmnt vidi. Medjutim, tu nemam opciju za format, new volume .... nista.
 
Skini hp tool sa neta i obrisaces ga bez problema
 
Имам једно питање. Пао ми је систем (седмица је била), али не знам разлог. Како могу да проверим јел нешто цркло или је једноставно пао? Ни не разумем се нешто па је ово можда глупо питање :)
 
Kako da instalira kad mu je pao sistem?
 
Само још да је написао шта се дешава када покуша да упали комп... Па да му неко може помоћи.
 
Трепери само једна бела цртица у левом углу :)
 
U BIOS zavisi od ploče, i obično piše na početku koje treba dugme da pritisneš.
A Safe Mode je F8 pritiskaš dok pališ kompjuter.
 
У биосу је овако
1094948872ebd95ccef87f5e55287f57.jpg

А safe mode
8e85062dcafe07b5a8ccaffc8b0ff6e2.jpg

У овом сивом правугаонику пише "repair your computer", ништа нисам стискао за сад.
 
Poslednja izmena:
Izaberi safe mode ispod i vidi da li će se upaliti.
 
Ne, jer kažeš da ti je sistem pao i da se ne diže.
 
Оке, само сад неће да отвори safe mode, притискам f8, али ништа.
 
Sa tastaturom tj strelicama sidjes na opciju safe mode i kliknes enter
 
хаха, ма уопште не могу да отворим тај мени односно "advanved boot options" :D
 
Slucajno sam izvukao laptop iz struje dok je podizao sistem. Posle paljenja sam umesto "start windows normaly" izabrao opciju iznad, ne mogu tacno da se setim koju, ali bilo je cini mi se nesto "repair" ili slicno i pored je pisalo recomended. E sad, da li je povezano sa tim ili ne, uvek mi se kada ponovo upalim laptop pojavi poruka na ekranu i startuje se Windows sa crnom pozadinom. Da li mogu to da iskljucim nekako u podesavanjima, ili sam nesto drugo pogresio?
 

Prilozi

  • uploadfromtaptalk1417706233213.jpg
    uploadfromtaptalk1417706233213.jpg
    87.7 KB · Pregleda: 79
Ako je original, aktiviraće se sam najverovatnije. Ako nije, treba da aktiviraš kad pređeš taj ekran. I jeste zbog repair deaktiviran.
 
Imaš li nalepnicu na lap-u? Ako imaš, onda imaš i SLIC. Proveri pomoću SLIC toolkit-a.
 
Nemam, doso je sa Linuxom. Resio sam nekako sa Sistem restore. E sad da li je to trajno ili privremeno resenje ne znam. Ko zna sta da radim neka javi.
 
Nazad
Vrh Dno