Šta je novo?
Nema u toj temi, greska je "SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED_M (1000007e)"

Da li Win cuva dump file za svaki crash? Jer imam samo ovaj jucerasnji, sto ce reci da je ovo prvi BSOD, i to izazvan apdejtom.
 
Imam jedan problem, hocu da na laptopu obrisem Vistu (ima dual boot), ali ne mogu da formatiram particiju, jer su neki programi iz Win 7 instalirani u Program Files na Visti (zbog male particije na Win 7). Obrisati rucno C:Windows? Sta jos?
 
Izbrisi Windows folder i sve sto ti ne treba iz Viste. Na kraju izmeni boot manager da ti ne pokazuje Vistu prilikom startovanja racunara.
 
OK, to sam svakako i planirao. Posto je ova particija sa Win 7 premala, videcu da nekako sistem prebacim na vecu, ali sad nemam toliko vremena, pa cu zasad samo ovo.
 
A jesi li uopste ukljucio BT preko tastature?
 
Desni klik na driver od bluetootha i Uninstall i obriši ga ovako:

Capture.PNG

Onda restartuj i pokusaj onaj drajver sto je dao Jericho!
 
Da li imaš Bluetooth file transfer u startu uopšte posle instalacije drajvera? Pokušaj sa pretragom ovako:

startsearch_bluetooth[4].png
 
Mozda glupo pitanje, a da li si od tada mozda menjao rom na telefonu ili reinstalirao sistem?
 
Nista specijalno, za normalan rad laptop-a nikakve igrice i tako to.
 
Win 8.1 je brži. Jedino treba da instaliraš Classic Shell ako hoćeš i normalan start meni.
 
Brzini i odsustvu start menija. Kao najprimetnije za običnu upotrebu.
 
U stvari se za 5 min naviknes na start meni i super je. Iako sam mislio da mi nece odgovarati, na poslu me zadesio 8,1 i nema nikakvih problema. Nije to uopste velika promena u odnosu na 7 i ne kontam paniku oko start menija kad je ustvari lepsi i funkcionalniji.
 
Preskačem 8.1 jer mi 7 lepo radi. Kada budem kupio ssd gledaću da onda instaliram nov os pa bila to 8 ili 10. Za sada sam na 7 i zadovoljan sam.
 
Obratite pažnju na update KB971033, petlja nešto oko aktivacije.
 
Dobro da si prijavio, moglo je promaci nekome ko ne azurira redovno. Desni klik - hide update. Sram ih bilo :d
 
Ovo je update iz februara 2010. godine.... izgleda da ga povremeno pustaju u opticaj :)
vec u to vreme su se zalili na validnost win-a posle instalacije ovog update-a
 
Nazad
Vrh Dno