Šta je novo?
Ako te ne mrzi, preinstaliraj dvajvere za chipset i opet za graficku, ali skini novije sa sajta proizvodjaca.
 
Skinuo sam ih sa Asus-ovog sajta za taj model. Jedino ako ima nekih jos novijih.
 
Da ne otvaram temu. Treba mi da razdvojim .cue.
 
Da li postoji besplatna aplikacija za laptopove koja se instalira i onda skine i nstalira potrebne drajvere... ?
 
Driverpack solution ;)
 
Nirvana - Nevermind Vinyl rip FLAC 192/24

A zašto, jer volim da su odvojene pesme. Tako mi je lakše. Da pustim šta sam hteo.
 
Poslednja izmena:
Imam čudan problem sa računarom. 64-bit Pro original inače.
Zakuca se potpuno nasumično. Krene da se vrti kružić na mišu. Pozadina postane bela.
Sve prestane da radi. Ni na šta ne reaguje. Zadnji put je stojao praktično u mirovanju, jer sam gledao preko serviio na TV-u. Da bi onda prekinulo reprodukciju, da bih shvatio da se računar zakucao.
Nisam imao sličan problem, pa nisam baš siguran šta da mislim da je uzrok.
 
Nirvana - Nevermind Vinyl rip FLAC 192/24

A zašto, jer volim da su odvojene pesme. Tako mi je lakše. Da pustim šta sam hteo.
Заборавио сам на ово ... ако је у питању један flac и један cue фајл, онда се тако и пусти а плејер добије одвојене нормалне нумере. Ако ипак хоћеш да их насецкаш на песмице, ја за тако нешто користим фубар који има апсолутно сва подешавања за конверзије ... а ово може да се сматра неком врстом конверзије. Лепо направиш разне пречице, једна од њих да оно са плеј листе насецка и после једним кликом одрадиш посао.
Ја ипак најволим да је музика у комплету један аудио лослес, један cuesheet и један log фајл плус омоти. Ништа више и није потребно. :)
 
Svaki put kada upalim komp krene prvo download updatova,a zatim i instalacija ali mi uvek izadje "'Failure configuring Windows updates. Reverting changes. Do not turn off your computer""..Da li imate neku ideju kako ovo da sredim?Koristim Win 7 Ult..
 
Idi u safe mode pa isključi Auto update. Stavi "Notify" samo pa posle iz normalnog moda probaj jedan po jedan update. Samo Important prvo.
 
Zna li neko zašto su poslednjih nekoliko meseci tako veliki apdejti za Office 2013? Mesečno pojede više od 1 GB prostora. Postoji li način, osim uklanjanja MSOCache foldera, očistiti ih?
 
Zna li neko zašto su poslednjih nekoliko meseci tako veliki apdejti za Office 2013? Mesečno pojede više od 1 GB prostora. Postoji li način, osim uklanjanja MSOCache foldera, očistiti ih?
Kukaju Kinezi na security offica.
 
Dogodio mi se BSOD posle vise meseci stabilnosti, samo sto mi je ovaj vrlo cudan. Naime, stop code je 117 koji je navodno prouzrokovan losim driverom za graficku kartu ili je sama graficka karta losa, ali to je sve lepo radilo mesecima. Kad sam otvorio minidump file sa Bluee Screen View vidim da su netbios.sys i swenum.sys prouzrokovali BSOD, samo sto oni nemaju veze sa grafikom, ili imaju nisam siguran. Nema uopste indikacija u minidumpu da je driver za grafiku izazvao BSOD.
Ja vise ne znam sta da mu radim, prvi put vidim ovaj BSOD, ranije obicno 024 ili nesto slicno ako je malo napona za OC. I cak i kada je los driver ide samo crash bez BSOD-a i minidump file-a.
 
Na D particiji (sistem je naravno na C) pojavila su se dva foldera koja nikada ranije nisam video.
Prvi je oko 800mb a drugi oko 3.3gb.
Odakle dodjose i smem li da ih obrisem, ipak pise da su windows folderi.
Meni 4 gb nije malo prostora.
 

Prilozi

  • Capture.PNG
    Capture.PNG
    33.2 KB · Pregleda: 109
To je verovatno ovo, ona "rezervisana" dodatna particija je zasebna i skrivena, i mislim da nije veca od 1GB.
 
Da, sigurno je to.
Pre par nedelja sam preinstalirao windows i par puta je pucala instalacija, a onda je vracao na prethodnu verziju, sigurno iz tih foldera.
Ako sam dobro razumeo, posto mi sada windows lepo radi, mogu da obrisem ove foldere?

Sacekacu jos dan, dva da vidim da li ce jos neko da napise nesto a onda brisem foldere.

Hvala :)
 
Ako ti je sistem na C, onda mozes obrisati bilo sta na D, pa i ovo.
 
Instalirao sam ove zadnje update-e na par racunara i svi su se strasno usporili, da li je ovo slucaj i kod drugih ili samo kod mene? Radio sam na vise racunara sa win 7 i 8.1.
 
Nisam uočio neko usporenje takodje sam instalirao na nekoliko računara. Ako misliš na usporenje kod butovanja ono je isto kao i do sada.
 
Meni je posle danasnjeg update-a pao BSOD. Zaboravio sam da pogledam log da vidim o cemu se radi. Inace, ne pamtim da sam ga skoro imao na ovom kompu, mozda 1-2 puta, a mozda cak ni toliko. Usporenje nisam primetio.
 
Nazad
Vrh Dno