Šta je novo?
Radilo sve ok(upravo sa tim driverima) dok nisam instalirao MSI Afterburner 3.0.0 beta 18+ Riva 6.0.0
Brisao i sweeperom samo nisam u safe modu.
 
Probaj da da izbrises RivaTuner Statistics Server.
Ili odradi sistem restore pre instalacije istog.
 
Ебени Виндовс! Тек га инсталирао, све драјвере, програме и после рестарта рикнуо! Не може ни да се поправи, мора нова инсталација поново. Да ли је могуће да га је ово зезнуло: http://www.filehippo.com/download_speedfan/comments/
Ту се људи жале да им је зезнуо Виндовс 8, а ја користим 7. Плус сам на старом рачунару (овај је тек склопљен) користио овај програм без проблема.
 
SpeedFan je bio i kod mene na win7 x64 i nije bilo problema.
Leteo je jer je skroz amaterski.Zamenila ga Aida.:)
 
Imam problem, prilikom instlacije Win7 32Bit instalacija puca, dok Win7 64Bit prolazi ok.. Odredjeni software ne radi na 64Bit pa mi je potreban iskljucivo 32.. U pitanju je neki laptop chilligreen sa i3 i nVidia grafikom, akoje uopste bitno, a nije.. :D Jel imao neko slican problem...
 
U kom smislu puca?
Prekid instalacije ili zabaguje i nece daje?
 
Reseno, problem je bio RAM.. greska je bila 0x80070570 , eto ako neko bude imao tu muku, neka zna..
 
Jel ok dvd?
Probaj jos jednom da narezes i to obavezno oficijalni iso, mani se budzevina
 
Poslednja izmena:
Delete
 
Poslednja izmena:
Ma probano i sa dvd i sa usb, tako da nije do toga, a prethodno je i na drugom kompu probano sa tim i radi...
 
Imam problem sa laptopom koji ima Win 7 Pro 64-bit, i stalno mi izbacuje cannot setup Homegroup on this computer.
Nisam nasao resenje, nije mi jasno ni zasto se buni. Pre nije hteo da se poveze sa Win 7 Ultimate 64-bit.
Sad nece na 8.1 Pro 64-bit...
 
Neće ni kod mene, ista poruka. Neće ni PC da se poveže kada iniciram Homegroup na Laptopu.
 
Laptop, win7 x64. Ima nešto što me malo nervira, a ne mogu da pronađem neko rešenje. Preko nedelje koristim na poslu, konektovan sam na nekoliko network mapped drives, vikendom laptop uglavnom nosim kući, pa kad uključim win, onda mu treba jedno skoro 2 min (crn ekran pre pojavljivanje desktopa) da uđe u win, zato jer čekira ove drajvove koje ne može da pronađe, uz ispisivanje da ne može da pronađe drajvove (kad se pojavi desktop),...što naravno već znam, !#$. Jel ima neka komanda negde, da privremeno disable/enable to čekiranje, znam da mogu idem na disconnect (i onda naravno momentalno ulazi u win posle win loga), ali onda moram svaki put ispočetka da mappiram drajvove kad dođem na posao, a to naravno ne želim. Ili ako recimo i uradim disconnect, da ima neki način da se sačuvaju path-ovi, ili bilo kakvo normalno rešenje bez puno muke, a bez onog dosadnog čekanja kao da je P1.
 
Poslednja izmena:
Imam problem sa laptopom koji ima Win 7 Pro 64-bit, i stalno mi izbacuje cannot setup Homegroup on this computer.
Nisam nasao resenje, nije mi jasno ni zasto se buni. Pre nije hteo da se poveze sa Win 7 Ultimate 64-bit.
Sad nece na 8.1 Pro 64-bit...

Problem se rešio sam od sebe.
Pokušao sam iz zajebancije više da napravim Homegroup na njemu, i iz nekog razloga je sad htelo. Nemam pojma zašto mi predhodno mesecima nije....
 
Jedino mi pada na pamet da koristis jedan batch file na desktopu npr unutar koga ces da imas par komandi "net use..."
 
Jedino mi pada na pamet da koristis jedan batch file na desktopu npr unutar koga ces da imas par komandi "net use..."

Jeste, dobra ideja, hvala, tako sam i uradio.

Kreirao sam dva *.bat fajla, napravio prečice na desktopu, jedna ikonica instalira drajvove, druga ih uklanja. Potreban je samo dupli klik...

 
Poslednja izmena:
Tako je. Ovaj persistent parametar ti je visak :)
 
Ma, ne nije, to sam kombinovao više stvari, samo još eksperimentišem. Ovaj mount bat stavim u startup folder. Tako da ovaj persistent parametar radi ovako: ako nađe drajvove - mauntuje, ako ne nađe preskoči, a win diže normalnom brzininom. Kad izađem iz win-a, automatski briše drajvove, tako da u suštini ni ne treba komanda za delete, ako baš prinudno ne želim da ih izbacim.
 
Koja je poslednja verzija Windows- a 7? Planiram upgrade sa xp-a pa da pitam za neke tips?
 
Service Pack 1, nece ni objavljivati SP2, jer su u medjuvremenu lansirali 8-cu, a stici ce ubrzo i neka "devetka".
 
Jedno noob pitanje... Veceras cu da reinstaliram windows jer imam ovakav nekakav plan u glavi... hocu da ogranicim neke stvari roditeljima i sestri. Konkretno, hteo bih da napravim tri particije, jednu samo za sistem i programe koji ce biti za sve usere, drugu za porodicu na kojoj ce biti instalacije samo onoga sto oni koriste (mozilla npr) i njihovi podaci i trecu za mene na kojoj ce biti instalacije programa koje ja korstim i moji podaci. Dakle napravicu dva usera. E sad, mene interesuje kako da tu svoju particiju ''sakrijem'' od tog drugog usera. Znaci, kad sam ulogovan na svom useru, koji ce biti ujedno i admin, da imam normalnu particiju (dakle bez kucanja sifre i slicnih vidova zastite), a kad se uloguje ostatak familije na svoj user da ne vide particiju uopste? Koliko je ovo izvodljivo i da li mozda postoji bolji nacin za resavanje ovog ''problema''? :)
 
Uff, pa to baš i nije noobovsko pitanje kao što si ti mislio. Ima tu šta da se odradi i ništa nije baš tako elegantno kao što mislimo (po pitanju skrivanja particija). Evo kako bih ja išao. Intaliraj win 7, sve programe što ti treba, uštimaj, ... itd, zatim kreiraj drugi user (guest account ostaviš off).
Drugi user "standard" user type. Na svom (administrator) accountu uradi parental control za drugog usera (imaš onaj deo za programe, koji želiš ili ne želiš da koriste), čisto čekiranje kvačica. Sve ovo do sada elegantno zvuči, ali ovaj zadnji deo - ima par vaijanti, ali nijedna nije ono - kad uđeš u svoj user, vidiš particiju, čim izađeš da niko ne može da joj pristupi. Preporučujem neki softwer za zaštitu particije passwordom, znači svaki put šifra kad želiš pristup particiji, naravno može recimo da se remove letter u computer/device/disk management, u standard accountu ne mogu da pristupe tom delu da vrate slovo, ali se vrlo lako može desiti, da zaboraviš skinuti slovo kad isključuješ ili ostavljaš računar, a to je upravo ono što ne želiš. Gledao sam tamo neke stvari i "Using Group Policy Objects to hide specified drives" da bih "Hide these specified drives in My Computer", ali nisam skontao da li to može tako da se podesi...
Eto toliko od mene, nadam se da će ti se javiti neko stručniji od mene.
 
Poslednja izmena:
Moze sigurno sa group policy da se to odradi, ali cemu sakrivanje particija, dovoljno je onemoguciti pristup drugim korisnicima.
 
Nazad
Vrh Dno