Šta je novo?
Meni Audigy radi bez problema (na visti je bilo problema do duše). Na 7 je radio normalno uz Win Update drivere ali sam pronašao neku budževinu drajvera za vistu koji su nešto izmenjeni jer mi je trebao CMSS. Sa tim drajverima sve radi.

jel mozes da mi das link? meni je sve lepo instalirao ali nema CMSS i EAX podesavanja :( sinoc sam nesto nabudzio pa mi je davao te opcije ali nije reprodukovao zvuk tako da sam je reinstalirao
 
Ove drivere sto si naveo je potpisao " daniel_K " sto bi trebalo da garantuje valjanost drivera :)
 
Jel neko uspeo da dobije titlove u filmovima, i kako? Jos jedno pitanje, sta koristiti za maount-ovanje image file-ova, znaci alternativa DaemonTool-u ili Alcohol-u? :wave:
 
magic ISO... pise par strana ispred
 
Ok, hvala :)
 
Lepo, znaci svidja vam se iako nije doneo nista evolutivno? Sta znam, I stick to X f****n' P .

Evolutivno? ima brdo stvari

BTW ne pokusavajte da instalirate MAGIC DISK! Ni pod razno,meni se bio sjebao win zbog tog njihovog drivera...

Capture.jpg
 
hehe... ovi su stvarno maheri:

"Malware can turn off UAC in Windows 7; “By design” says Microsoft" link

dakle M$ prvo napravi UAC koji je totalno annoying u Visti i svi ga iskljucuju po defaultu.

pa onda u Vista Service Pack-u (aka Windows 7) napravi UAC da bude manje dosadan ali isto tako ostavi mogucnost da ga VB script skroz iskljuci bez znanja korisnika :D :D ... stvarno su zabavni :)

"Funnily enough, there is a very easy fix for this flaw: enable to the full-blown, Vista-esque UAC in Windows 7 (move the slider all the way up). This setting makes sure that if anyone tries to change you UAC settings, you'd see a UAC dialog. As Zheng accurately remarks, "Having UAC on at the policy as it is currently implemented in Windows 7 is as good as not having it on at all."" i onda kao ove reklame ne oslikavaju lepo stanje stvari ;)

evo i malog testa link :)
 
Poslednja izmena:
mislim strasnooooo, beta pa jos takav veliki propust :p
 
kod mene ce da ide w7 x64 i na 2GB rama :)
 
Zar nema sedmica DirectX 11?
 
Koliko sam upucen, postoji directX 10 za X f****n' P i to alpha verzija :)

Ti bas volis da uzdizes XP u temi za Win 7? :)

Mislim da si loshe upucen, bilo je nekoliko pokushaja, al neuspelih da se na XP strpa DX10.

A i pored DX10 svi koji budu imali 4 ili vishe GB rama ce prelazit na Vistu ili W7 jer je podrsha za 64bit XP slaba.

DX 9.0L je neuspeli pokusaj da se pokrene DX10 na visti.

Zar nema sedmica DirectX 11?

Tacno, imace i Vista posle Service Pack-a 2

Kod mene je vec W7 x64 i 4gb rama.

I za sad radi OK, dodushe nisam probao nijednu igru, al svi programi koje sam probao rade :smash:

Kod mene Win 7 Beta na Vmware-u radi bas fino (bez Aero teme naravno) i deluje mi dosta optimizovanije od Viste kad je bila u Beta fazi, da budem iskren.
 
Poslednja izmena:
Ladno IE8 RC1 ne moze da se instalira na W7.
Kakvi pajseri.
 
Da, to..

Tako je kad se tema zove Windows 7, a prica se o Visti i XPu :S:
 
Poslednja izmena:
Verzija IE 8 u Windowsu 7 je novija od dostupne RC verzije...
 
Jel instalirao neko neku verziju Vmware-a ili VirtualPC-a ne 7-icu. Da napomenem da je kod mene 64 bit verzija...pa kontam da je slicno kao sa Server-om 2008 i Vmware-om, ili se varam...?
 
Ja sam večeras instalirao VMware Workstation 6.5 radi normalno. Inače u pitanju je Windows7 32bit.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno