Šta je novo?
Ikonice mi ne rade kako treba. Pokusao sam svakakve nacine da popravim i nije uspelo. Ako dodam nove, isto su korumpirane.
Nisam siguran ni sta je uzrok. Ima li neko ideju?
 
Juce restartovah komp posle ne znam koliko vremena i mis (Kone+) je prestao da radi ?! Jednostavno upalio pa ugasio nakon podizanja sistema i od tada ne reaguje na promjenu usb porta. Probao sam da reinstaliram drajvere i za trenutak se vratio u zivot medjutim opet isto.

Da li postoji nacin da obrisem svaki trag Roccat-ovog software-a za mis iz kompa i da probam nanovo da instaliram sve?
 
Pozdrav svima, imam problema sa windows-om... Posle iskljucivanja ili restarta racunara, sistem nije hteo da se podigne, vec zamrzne na onom delu "starting windows"..
Odradio sam sistem na racunaru, instalirao drajvere, ali problem je i dalje tu... Ono sto sam ja zakljucio da se to desava nakon instalacije drajvera za graficku... To sam zakljucio jer sam instalirao svez win, instalirao drajvere za graficku i eto problema...
Da li je neko imao slicnih problema?
 
Nisam proveravao, ali mislim da to nije problem... Komp uvece pred spavanje iskljucim, ujutru nece da se ukljuci iz prve, vec posle 4 5 restarta...
 
a zasto se onda problem javlja samo kada instaliram driver-e za graficku??? Evo, komp se koristi vec par dana bez tih driver-a i sve super radi...
 
Koja graficka i OS 64/32bit?
I koja maticna ploca?
 
Poslednja izmena:
У последње време сам приметио нешто веома чудно. Random shutter sound као кад се уради screenshot. Небитно је шта се ради појављује се ту и тамо. Систем ради ок тотално. Да ли је неко имао нешто слично или гремлини нападају? :)
 
Чини ми се да сам нашао шта је. У Chrome има нека екстензија camera.wav. Не знам тачно шта је и која је али сам избрисао фајл. Видећемо. Поз.
 
Gde se tacno gasi security warning kada pokrecem fajlove sa interneta?
Onaj dijalog sa pitanjem da li sam siguran da hocu da upalim.
Na brzinu sam trazio i nisam nasao.
 
Kako da obrisem svaki trag nekog sw-a iz Win-a?

Imam problem sa misem (Kone+), prije nedelju dana sam restartovao komp i od tada ne radi. Rade one svetlece trake na misu, kao da je sve ok ali se ne pomjera kursor. Probao sam reinstalaciju drajvera/sw-a i nista. Mislio sam da je mis riknuo dok nisam jutros probao na laptopu na kom sam ga ranije koristio i radi bez greske.

Instalirao sam identican sw i drajvere na desktop i nista.

Sta mogu da probam da uradim?
 
Kako da obrisem svaki trag nekog sw-a iz Win-a?

Imam problem sa misem (Kone+), prije nedelju dana sam restartovao komp i od tada ne radi. Rade one svetlece trake na misu, kao da je sve ok ali se ne pomjera kursor. Probao sam reinstalaciju drajvera/sw-a i nista. Mislio sam da je mis riknuo dok nisam jutros probao na laptopu na kom sam ga ranije koristio i radi bez greske.

Instalirao sam identican sw i drajvere na desktop i nista.

Sta mogu da probam da uradim?
Koristio sam Revo Uninstaller Pro, verujem da će ti odraditi posao.
Ako ne, probaj i druge.

2014 Best Uninstaller Software Reviews and Comparisons
 
A kako naterati IE da prestane da davi s tim da je nesigurno podesen? Nigde ne mogu da nadjem i svaki put kad ga pokrenem izbaci.
U Action Centar lepo ima da vise ne pokazuje tu poruku, ali za IE ne vidim da ima.
 
Može li neko da mi kaže u čemu je razlika izmedju windows 7 i windows 7 service pack 1? I šta ću ustvari dobiti sa service pack 1?
 
Može li neko da mi kaže u čemu je razlika izmedju windows 7 i windows 7 service pack 1? I šta ću ustvari dobiti sa service pack 1?

Dobices vecu stabilnost i sigurnost. Za OS treba redovno da radis update.

Service Pack je skup svih popravki koje su objavljene do tada.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko da mi kaze zasto mi s vremena na vreme taskbar poludi, iako je locked, unlockuje se, i pomeri language bar skroz ulevo, do aktivnih ikona? Desava se cesto, skoro svaki dan, i iritantno je, ali mi se ne formatira samo zbog toga
 
Pokušaj skenirati računar sa neki antispyware/antimalware programom možda se nešto pokupio na internetu. Superantispyware nije loš za tako nešto.
 
Kako da pin-ujem programe u taskbar? Probao sam sa prevlacenjem, ne dozvoljava, probao iz start menija pa desni klik, nema opcija pin to taskbar? Instalirao novi Win, instaliram Operu 18, automatski se ubaci, obrisem i instaliram Operu 12 (navikao sam na nju) i prilikom instalacije izbaci error i sanse nema da ubacim neki program u taskbar i pop****o sam vise...Pomagajte
 
Pokreni program. Pojavice se u taskbaru, desni klik na njega pa Pin this program to taskbar.
 
Nazad
Vrh Dno