Šta je novo?
Upalio sam obe opcije u servisu, resetovo mašinu i opet ista poruka. :S:
 
Premestam poruku u novu temu.
 
Poslednja izmena:
Sta valja za ciscenje smeca? Koristim ccleaner, medjutim dosta fajlova/foldera ostaje posle deinstalacije i ccleanera.
 
Argente Utilities je dosta dobar, dosta bolji od CC.
 
Upotrebi "Revo Uninstaler" za deinstalaciju programa, on očisti većinu ako ne i sve zaostatke. Posle ne treba da se čisti ništa, možda samo neki zaostali prazan folder ako je bio otvoren baš tada. Free verzija ima manje dodatnih mogućnosti ali za deinstalaciju radi isto kao i komercijalni.
 
+1 za Revo v1.9

Nego, kakav je po vama Acronis za restore point?
 
Poslednja izmena:
Koristim revo bas dugo, medjutim gledam nekidan sa treesize i imama dosta smeca na c particiji. Probacu veceras i argente. Hvala na odgovorima.

Ne znam dal ste primetilo, al jedno od zadnjih azuriranja donelo je mogucnost brisanja starih update fajlova preko disk clean up opcije.
 
Pa pre ces podici novi sistem i sve podesiti nego da cekas da se to sve ocisti (ako se ocisti) i pitanje je kako ce raditi posle .
 
Malwarebytes resava i pogani delta toolbar, search engine... Meni su se u poslednje vreme na to najvise zalili
 
Ma, najlakse je reci podigni nov sistem. Ako radis za sebe i ako znas kako i gde imas i mozes da formatiras ali ako drugom radis...

Ovako, Combofix plus malwarebytes ce dosta toga da ociste, ponekad koristim i Emsisoft emergency kit.
Hijackthis isto zna da pobrise neke gluposti iz registry-a
 
Podebno ako korisnik ima 40GB mailova, jos toliko slika, par sertifikata koji ne mogu da se exportuju, Autocad 2006 na kome jedino ume da radi plus maksimalno podesen za njega itd.. ;-)
 
Kako god neka se javi za tri dana da je nesto ocistio :D . Ako pak ne zna da podigne novi windows sto bi se bakcao sa virusima na tudjoj masini ?
 
Ma nije problem sam Windows nego instalacije i podaci na njemu. Zasto bi se bakcao? Za pare npr.
 
Ako pazis neces imati gomile programa na start-up i gomile toolbarova na Mozili , razlog je sto se ljudi ne razumeju i kad instaliraju neki program i pita ih da li zele da instaliraju i toolbar oni idu na next a nemaju pojma o cemu se radi , ne shvataju da im to donosi usporen internet , sporo podizanje sistema i bagovanje mozile , vec 4-5 puta mi neki donose kompijuter zbog toga i moram novi windows da im ubacim!
 
Neko resenje ako moze za Javu posto sam prso:S: Ovako,nakon instalacije programa na ssd ne mogu da instaliram 64bitninu javu na WIN 7 ult 64bit instalira mi se 32bitna koja blokira i pravi mi uvek probleme sa pluginima trazio sam resenja koja sam naso na netu ali nista ne pomaze ima neko resenje,inace koristim Mozilu pokusao sam deinstalaciju i onovi instal ali ni od toga nista jednostavno kad pokusam da registrujem 64bitnu javu nece....
 
To je taj :)
 
Ako obrišeš ei.cfg, dobićeš (skoro) sve verzije.
 
Ma dovoljna je ova :)
 
Pokusao sam preko pretrage naci sledece sto me zanima ali mi nije uspelo, valjda nisam ukucavao advekatne reci ili sta vec.

Zanima me sledece.
Hocu da uradim na jednom laptopu sistem, ali sistem je dosao uz kupovinu laptopa i licenciran je. Izgleda je sistem upakovan u nekoj particiji na hard disc... moze li neko objasniti u nekim kracim crtama kako re-instalirati sistem?
 
Ajde ti u jos kracim crtama napisi tacno model :)

Neki imaju ceo sistem na posebnoj particiji i samo se aktivira Wizard pri bootu, a za neke je za isto to potreban i DVD koji dolazi uz komp.
 
Ajde ti u jos kracim crtama napisi tacno model :)

Neki imaju ceo sistem na posebnoj particiji i samo se aktivira Wizard pri bootu, a za neke je za isto to potreban i DVD koji dolazi uz komp.


Ne bih sada znao tacan model, rec je o marki TOSHIBA, procesoru i5... nije dobio DVD valjda je sistem na hard disku toj posebnoj particiji... pa me sada to zanima kako krenuti dizati sistem iznova..
 
Nazad
Vrh Dno