Šta je novo?
imas li dovoljno ventilatora u kucistu (makar jedan napred i jedan pozadi)? jesi li kupio bas novu fabricki upakovanu plocu ili polovnu? pokreni jos neki program za ocitavanje temperature pa postavi slike...
 
nije do toga,ima ventilatora koliko hoces. 4 na kucistu ( napred,nazad,gore,bocno ) + cpu...
predpostavljam daje bag,posto stoji zakucano svaki put kad upalim 127stepeni..uvek mu je to maximum i minimum..probacu kasnije drugim programom..sta treba da opipam za temperaturu prstom?
 
nemoj nista, bolje skini jos neki program pa okaci temperature i ne bi bilo lose da popunis polje moja masina.
 
Ajde i ja da ti dam neku ideju sta da probas, mozda pomogne..

Meni je 124 greska uvek bila vezana za mali napon za CPU i NB (CPU-NB), doduse samo prilikom klokovanja.
Kazes da nisi klokovao, mozda da podesis napone u bios-u na fixne vrednosti (ako su na auto).
Ili da podignes napon za CPU i CPU-NB za jedan korak u + , pa vidi da li pomaze.
 
instalirao sam aidu64,recite mi jel treba jos neki screenshot da uslikam da bi ste me vi bolje posavetovali? Jel su ok temperature? Ne znam kako da nadjem to TMPIN1 ko i tamo... ja nemam pojma ni o tim voltazama,niti ista :/ molim vas malo detaljnije,sto se tice odrzavanja racunara pocetnik sam skroz :/
t3g5.png

P.S. skinuo sam ranije verzije hw monitor-a,i tamo ni nemam ispisan uopste parametar TMPIN1 nego ->
2rnu.png
Ne razumem vise...
 
Poslednja izmena:
pipao sam prstima te mostove,oba su normalne temperature :/ jel moguce da program baguje ? taj prvi hwmonitoring jedini pokazuje povisenu temperaturu? Jel se na slikama vidi nesto? Problem u voltazama? Predlozi?!
Ocajan sam :/
 
Ne obracaj paznju na te brojke,baguje program ne ocitava senzor kako valja.
Taj BDOS ti je od drajvera za graficku,izbrisi drajvere,restart.
podigni sistem u safe modu(obicno na F8)
Sa programom Driver sweeper http://www.guru3d.com/content_page/guru3d_driver_sweeper.html
pobrisi ostatke,pa sa CCleaner obrisi ostatke registry,restart.
Instaliraj zadnje drajere za grafu.
 
dobih sledeci zadatak ali mi ne ide, pa ako neko moze da me malo uputi. Vezano za windows 7

Instalirati lokalni štampač i konfigurisati ga tako da bude dostupan preko mreže svim korisnicima. Standradni korisnici ne smeju imati pravo štampanja u boji i moraju imati vremensko ograničenje prava na štampu u periodu od 09.00h do 17.00h.

Članovi lokalne grupe Administrators moraju imati sva prava nad štampačem i dokumentima za štampu

Unapred hvala
 
snasao se

snasao se

dobih sledeci zadatak ali mi ne ide, pa ako neko moze da me malo uputi. Vezano za windows 7

Instalirati lokalni štampač i konfigurisati ga tako da bude dostupan preko mreže svim korisnicima. Standradni korisnici ne smeju imati pravo štampanja u boji i moraju imati vremensko ograničenje prava na štampu u periodu od 09.00h do 17.00h.

Članovi lokalne grupe Administrators moraju imati sva prava nad štampačem i dokumentima za štampu

Unapred hvala
 
Treba ti rešenje za nečiji domaći zadatak?
 
Izvini, nisam osetio dovoljnu količinu sarkazma u početku :D
 
Izvini, nisam osetio dovoljnu količinu sarkazma u početku :D

Izgleda da se nismo razumeli.
Hoću da kažem, kad već postave pitanje, i u mediju vremenu nađu rešenje, bilo bi lepo podeliti i to rešenje, a ne samo da napiše "namestio sam".
Jer, veliki je forum, mnogo ljudi dolazi da potraži rešenje, dosta istih problema se ponavlja
 
To pitanje nije pravo, već je neko sa ispita / kursa ili domaćeg zadatka. Čovek se snašao, jer je verovatno prepisao od nekog drugog.
 
Pa zamisli da je u firmi onemoguceno printanje od 9-17, koja je onda svrha da uopste imaju pristup printeru?
 
Ne obracaj paznju na te brojke,baguje program ne ocitava senzor kako valja.
Taj BDOS ti je od drajvera za graficku,izbrisi drajvere,restart.
podigni sistem u safe modu(obicno na F8)
Sa programom Driver sweeper http://www.guru3d.com/content_page/guru3d_driver_sweeper.html
pobrisi ostatke,pa sa CCleaner obrisi ostatke registry,restart.
Instaliraj zadnje drajere za grafu.
Probacu,nisam stigao ovih dana. Sto je najgore,ovo su zadnji driveri za grafu :/
Hvala u svakom slucaju :)
 
Grešiš, pročitaj ponovo šta je zadatak. I ono što sam rekao odnosilo se generalno na odgovore "rešio sam", "snašao sam se " i slične bez korisnih saveta za druge
Kaze covek
moraju imati vremensko ograničenje prava na štampu u periodu od 09.00h do 17.00h.

Inace se potpuno slazem sa tim da bi uvek trebalo napisati resenja problema - naravno, ako nije rec o banalnim i pocetnickim problemima.
 
Jedno noob pitanje.
Kad rezem win na cd, u kom formatu treba da ga narezem da bi mogao da se boot-uje?
Dugo nisam rezao, pa sam zaboravio.
 
A jel moze to preko cdburnerXP?Cisto da znam.
 
Imam grešku na System restore, šta da radim?

Untitled.jpg
 
Imam sledeci problem. Pri podizanju Win7 64bit, zauzece memorije je oko 1.6gb sto je ok i normalno...Posle pola sata bude 2.5gb a nekad mi pise i 5gb zauzece. U proces manageru nista "teze" nije aktivno, cak mi je i pola servisa ugaseno. Racunar radi kao sat, svakodnevno brisem registry i temporary, nema virusa niti spywarea ali ovo me jednostavno iritira :) Sta moze biti problem?
 
Nista se ne brini,to nije problem.
Windows 7 se tako ponasa,drzi fajlove na "brzom potezanju"
u pripremi ali ako mu ustreba za nesto drugo,brzo oslobodi memoriju.
Kako sam kazes radi bez problema.
 
Nazad
Vrh Dno