Šta je novo?
Treba mi program kojim bi na win7 zakljucao hdd.
Potrebno mi je da kada se hdd zakljuca ne omoguci nova instalacija bilo kod drugog OS ili makar windows-a.
 
Cini mi se daleko lakse da u BIOS-u stavis da se butuje najpre sa harda, a naravno stavis password na BIOS.
 
jel postoji one-click alat da mi sve u w7 izgleda kao u XP-u? :)

ALT-TAB me recimo nervira, ide prebrzo, itd...
 
Poslednja izmena:
Alt-tab je jednako brz kao na XP. Drzi alt dok "tabujes" pa ces videti sta radis. Pre ili kasnije ces morati da se naviknes na (ne tako) nov interfejs, pa je bolje sto pre poceti.
 
Sta da radim da bih naterao Nvidiu GeForce 7600gt da mi prepozna TV?Na XPu sve radilo ok,na sedmici nece.Povezano je sa SVideo - Cinc kabelom (tako je bilo i na XPu). Pokusavao sam i starije i novije drajvere za graficku,i jednostavno komp NE VIDI TV. Posoje li jos neka tajna podesavanja,sem u NVidia control panel i screen resolution?
 
Force TV detection?
 
Toj opciji mi nije dozvoljen pristup.Cekirana je,al zamagljena
 
Probaj da li se vidi nešto kad se prebaciš u Advanced mode (pod uslovom da to nisi već probao)...
 
Nece nikako,pokusavao sam preneti i LCD da probam na njega,ali nece... kontam da je verovatno do drajvrea,ali kako naci verziju koja ispravno radi? :(
Da li neko koristi Win 7,GeForce 7600GT i TV out?
 
Deinstaliraj driver i sve iscisti nakon toga , pa instaliraj 190.62 verziju drivera , meni je uspelo na taj nacin...
 
Jedno pitanje, ako neko može da predpostavi u čemu je problem... Nakon što obrišem bilo šta sa računara, bilo koje da je veličine, potrebno je oko 10 sekundi da dospe do Recycle Bin? Znači i ako se radi o Notepad fajlu od par KB...
 
Ma kakvi.Komp meni jednostavno ne prijavljuje TV,ne prijavljuje nikakvu promenu kad povezem komp i TV,kao da nista nisam ni radio.Probao sam i sa drugim TVom,menjao kabel... al nista.Niti na TVu ima bilo kakvih proman (na AV) niti na kompu
 
Jesi li probao sa Win tasterom i P u isto vreme?

Ovo:
 

Prilozi

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    25.7 KB · Pregleda: 70
Poslednja izmena:
Ma naravno da sam probao... na XPu sam koristio extended pa sam i to probao na sedmici i jednostavno ni znaka.Doda on meni kad idem na Win P kao nove analogne displeje,ali nista dalje od toga
 
Sto je protivan ako je on kupio original windows i prvi put u zivotu se susrece sa instaliranjem?
 
Pa nisam znao da je editovano... Onda mogu misliti sta je bilo,izvinjavam se :)
 
Treba mi savet kako da promenim ime User foldera? Prilikom instalacije sam pogrešio jedno slovo u imenu i sad to izgleda baš smešno. :)
To je onaj folder: C:\Users\'korEsničko ime' :p
Ime PC-a sam lako promenio, ali taj User folder ne mogu, tj. ne umem. :D
 
Poslednja izmena:
Probaću i mislim da će upaliti. Znači, moram da pravim novi user sa ispravnim imenom sa administrative pravima, i onda se logujem sa njim i brišem stari. Znao sam da ima malo više koraka nego na linux-u. ;)

Uspelo je. Hvala. :)
 
Poslednja izmena:
Kako da ISKLJUCIM prokletu HIBERNACIJU na WIn7?????
....
pise negde sigurno, al tema ima 414 strana....
 
e, to i radim! :)
a poluuspesno, malo malo pa se pojavi opet, aj videcemo na kraju dana sta ce biti, jos je sveza instalacija
 
Nazad
Vrh Dno