Šta je novo?
Jesi li dobro napravio butabilan USB? Probaj na drugom kompu
 
Da, proveri da li je USB butabilan, možda nešto nisi pravilno odradio. Ja sam pravio liveUSB sa ovim programima i kod mene radi bez problema.
 
Kakva glupost, jutros palim komp i sve radi (sinoć kad sam ga ugasio nije radio zvuk)... nigde veze sa životom :/ Hvala na svim savetima, ako se problem ponovo javi znam kako da ga rešavam ;)
I kako izgleda sad kad radi:
 

Prilozi

  • 4.JPG
    4.JPG
    70.8 KB · Pregleda: 62
Instalirao sam ga ali se nista nije desilo. Fora je sto i kad obrisem te fajlove filmove popunjenost ostaje ista i ako svaki film ima oko 1GB a obrisao sam desetak filmova to je 10 GB.
 
Da li si probao R-studio ili neki drugi program za vraćanje podataka, pa da povratiš filmove ili samo da promeniš ekstenziju u .mp4?
 
Od danas neće ove poslednje updejte da mi instalira sve failed tri puta. Jel se nekom još ovo dešava?
Takodje, počeo Explorer da puca sam od sebe. Posle restarta sve ok i onda opet kroz nekoliko sati/dana. Mislim da sam brisao neke tmp fajlove koje nije trebalo ili šta već. Savet neki?
Edit: Rešio ovako
 
Poslednja izmena:
Kako mogu da podelim moj 3G internet sto koristim na lap top-u na moj telefon preko wi-fi? Korisitm mts 3G internet na lap top-u, a hteo bih preko wi-fi da mogu da se nakacim na njega preko mog iPhone-a. :)
 
Kako da dobijem Service Pack na 64bitnom Win Ultimate? Odradio sam navodno sve update-e ali ne pise mi da imam SP..
 
Treba automatski da ti ponudi Service Pack kroz Windows Update.
 
Evo sad mi ga je tek ponudio, izgleda da sam morao nesto da instaliram pre njega.. zahvaljujem.
 
Prilikom svakog paljenja kompa win pokusava da instalira neki drajver i ne uspe da odradi. "installing driver software" i "failed to install" se zamene tako brzo da ne vidim za koji uredjaj pokusava ad nadje drajver, a u logu za fail instalaciju ne pise nista.
Probao sam da iskljucim neke od uredjaja za koje sam mislio da bi mogli da imaju veze, ali bez uspeha. Takodje sam ocistio registar i probao da iskljucim neke startup procese.
Kada odem u device manager, nijedan uredjaj se ne prikazuje kao neaktivan ili problematican. Skoro sam instalirao ssd, ali nema sta sa njim da ne bude u redu. Device manager sve pokazuje kako treba.
Ima li neko ideju kako bih mogao da proverim koji uredjaj mi buni win 7
 
Mozda je neki virus. Probaj program "Autoruns" da vidis sta se to pali pri bootu.
 
Uf, pa teško da ću se snaći ovde. Prikazuje mi jedno 500 fajlova u glavnom tabu.
 
Klikni gore na tab "Logon" ili tako nesto, nisam sad pored kompa
 
Pa to mi je isto sto i msconfig startup tab. to je pod kontrolom.
 
Imo bi jedno pitanje. Kupio sam nove komponete za racunar: Phenom 945 3.0, Asus M5A97, 4gb ram Kingston. Javlja mi se problem kada hocu da instaliram Win 7, pokrenem boot sa dvd, prodje ono ucitavanje (crno-belo), javi se onaj boot screen i posle toga neka nejasan sarena slika koja se prelamai nista drugo se ne desava. Probao sam sa dve razlicite verzije Win 7, koje rade na drugim racunarima i isto bude. Da napomenem da kad sam stavio komponente hteo sam prvo da pokrenem stari sistem (takodje win7) i nije hteo, pa sam probao onaj repair i isto mi se pojavili, ali posle drugog, treceg pokusaja otvorio se redovan prozor, no nije uspeo da ga popravi. Sad sam stavio vistu privremeno, hocu da pokusama da skinem neko novije izdanje Win7. Hvala unapred ;)
 
Gde si skinuo DVD? Jel original ili neki nabudzen?
 
Sa torrenta su, ali kao sto sam reko obodva su isprobana i rade na drugim racunarima.
 
Probaj neku original verziju, imas na mydigitallife dosta toga...

Ps: ajd slikaj to, nisam tr bas najbolje razuneo
 
Poslednja izmena:
Evo samo da javim da sam resio problem, prilikom pokretanja instalacije stisnio sam F8 i otvorio onaj prozor sa podesavanjima pa sam otisao na ono Run in Low Resolution (640x480), tako nesto je bilo i dalje je sve islo po planu. Hvala na pomoci svejedno :)
 
Izgubilo mi se na lap top-u ono kod wi-fi da mi prikaze koje su mreze otkljucane, a koje zakljucane. Nema onih katancica. Kako mogu da ih vratim da znam koje imaju sifru a koje ne? :)
 
Imam problem od skoro, izbacuje mi plavi ekran a evo i greske koje izbacuje, pa ako moze pomoc o cemu se radi.

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7601.2.1.0.256.1
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: 7f
BCP1: 0000000000000008
BCP2: 0000000080050031
BCP3: 00000000000006F8
BCP4: FFFFF80002F0B4DE
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\102912-20420-01.dmp
C:\Users\Branko\AppData\Local\Temp\WER-30186-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0409

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt
 
Pretrcavanjem preko google-a, sto si i sam mogao uraditi, ako je hardware, najvjerovatnije je memorija. A mose biti ako si instalirao skoro neki firewall ili drajver.
 
Instalirao sam nekih drajvera u skorije vreme i to za flesovanje telefona, tako da to nema veze verovatno sa mojim problemom, jel problem se javio pre toga. Imam nod smart scurity 6, od pocetka drugo nista od zastite tako da ni to nije sigurno. Danas cu pocupati slotove sa memorijom i izduvati prasinu iz kucista na kompresor, pa da vidimo sta se desava onda.
 
Nakon blagog razocarenja sa osmicom, resih da vratim staru sedmicu preko norton ghosta. Najnormalnije sa butovao norton ghost sa USB-a i izvrsio recovery. Medjutim posle restarta mi izbacuje poruku "missing bootmgr pres ctrl alt del to restart".
Jel moze nekako da se izbegne cista instalacija od nule i da se iskoristi vec postojeci backup sistema?
 
Nazad
Vrh Dno