Šta je novo?
Odradi image sa nekim programom (Acronis npr) i u slučaju da nije OK vrati. Ali nećeš da imaš potrebe...
 
Ova "premišljanje" ima da ti bude smešno kroz mesec dana :D
 
Ma radice ti odlicno ja imam slicnu konfu u laptopu,dual core,2gb ram,intel hd grafika i radi sve vec skoro godinu dana kao podmazano ;)
 
Pozdrav svima. Imam uzasan problem sa instalaciom windowsa 7, nije mi prvi put da ga instaliram ali mi je prvi put pokazao ovakvu gresku.
Instalira sistem skoro do kraja, kada mi pre konacne finalizacije napise poruku "Windows could not complete the installation. To install windows on this computer, restart the installation". Naravno kad to klinkne onda pokusavam da podignem sistem, i kada krene da podize servise, opet izbaci poruku da je problem sa podizanjem servisa i ugasi se.
Pokusavam danima da resim problem ali ne ide.
Ima li ko bilo kakvo resenje ?

Pozdrav
 
Prvo opravi komp ako je DVD instalacija win7 ok/cista... nemoze ti ovako niko pomoci
 
Pozdrav svima. Imam uzasan problem sa instalaciom windowsa 7, nije mi prvi put da ga instaliram ali mi je prvi put pokazao ovakvu gresku.
Instalira sistem skoro do kraja, kada mi pre konacne finalizacije napise poruku "Windows could not complete the installation. To install windows on this computer, restart the installation". Naravno kad to klinkne onda pokusavam da podignem sistem, i kada krene da podize servise, opet izbaci poruku da je problem sa podizanjem servisa i ugasi se.
Pokusavam danima da resim problem ali ne ide.
Ima li ko bilo kakvo resenje ?

Pozdrav

Koja masina je u pitanju, mozda nije kompatabilan sa njom, jel prvi put do sad na toj masini instaliras win7, mozda memorija zeza...?
 
Narode,evo da prvi put pitam vezano za win7 32-bita.Instalirao sam nov sistem,sve ok proteklo sve ok radi ali javlja mi se problem sa video fajlovima...koji god plejer da instaliram(KM,BS) jednostavno secka do zla boga.A pri tom ista je stvar i sa video strimingom preko neta...jednostavno je nemoguće gledati video formate,prvi out u životu imam problem sa 7-icom...
Inače konfa je nova X2,Asus ploča,4Gb RAM-a ddr3....

Ima li ko kakvo rešenje....
 
beta 12.7 malo pre instalirani...ma prethodni sistem koji je instaliran je bio rock stabile sa istim stvarima
 
Pa sto instaliras beta drajvere, probaj najpre 12.6.
 
@Jericho pa bez veze sam stavio betu,nisam nešto ljubitelj toga al eto! :)

Problem je bio verovatno u staroj mrežnoj kartici koja je bila ubodena u ploču!Po vađenju sve je ok :)

Inače za sad beta radi ok...videću kasnije da li da je uklanjam ili ne
 
Ne znam da li da instaliram 7-imicu?
Pentium 4 3.00ghz
2.6 gm ram
nvidia geforce 210. Naravno da li bi postojao problem sto se tice igrica,ne igram nista zahtevno samo league of legends...
 
Nema zasto da ne radi grafa novija solidan proc fina kolicina rama. Stavi x86 odnosno 32bitnu verziju
 
Pa samo nekolicina Pentiuma 4 ima 64-bitnu arhitekturu, a svakako ne bi uspeo da instalira x64 sa 32-bitnim procesorom.
 
Razumem da mi ne bi odgovarao Windows 7 x64 bita,samo pitam da li mogu da imam 7x32 bita bez ikakvih problema,naravno racunajuci na to da igram samo League of legends? :)
 
Ne znam da li da instaliram 7-imicu?
Pentium 4 3.00ghz
2.6 gm ram
nvidia geforce 210. Naravno da li bi postojao problem sto se tice igrica,ne igram nista zahtevno samo league of legends...
Potrazi Windows 7 Lite Rev 2, radio ga je ivankehayov. Po tome ces znati da si ubo pravi. Velicina je 700mb, ja sam ga instalirao na masu atlona, p4 i sl. konfi... cak se i brze instalira nego xp.
 
Reinstalirao sam sistem i sad se desilo nesto cudno. Naime imao sam razne filmove na drugoj particiji mislim da su svi bili u .mp4 formatu. Sad kad otvorim folder sa filmovima vecina je u .mta ekstenziji i zauzimaju oko 10 - 20 KB. Ne mogu da ih otvorim. Posto tih filmova ima dosta celokupna popunjenost HDD je ostala ista, nije smanjena za 100injak GB.
Sta se desilo sa tim fajlovima?
 
Poslednja izmena:
Jesi kojim slucajem koristio na starom windowsu Samsung AllShare?
 
Ja imam problem sa integrisanim zvukom, od jutros. U pitanju je integrisani Realtek ALC889A na p35-ds3p matičnoj, i win7 32bit. Do juče je sve radilo normalno, od jutros nema šanse da proradi, a u međuvremenu ništa nije instalirano. Problem je sledeći: komp "vidi" zvučnu, i sve radi normalno, samo nema zvuka na izlazu :) Pokušano sa Winampom, skajpom, YT itd, i dobijam samo tišinu, a nivo zvuka na volume baru igra gore-dole.

Pokušao sam sa instalacijom 2-3 verzije realtek drajvera, i tamo mi je potpuno zatamnjen front i rear analog panel, i mogu da podešavam samo digitalni panel. Kad ugasim "Front panel jack detection", onda mogu da podešavam i front analog panel (rear je i dalje siv), ali nema svrhe - nema zvuka... u attachmentu vidite na šta mislim.

Bilo koji savet je dobrodošao, sutra instaliram novi win ako se niko ne javi...
 

Prilozi

  • 1.JPG
    1.JPG
    29.3 KB · Pregleda: 41
  • 2.JPG
    2.JPG
    73.4 KB · Pregleda: 37
  • 3.JPG
    3.JPG
    66.3 KB · Pregleda: 37
Poslednja izmena:
Prvo probaj neku livecd Linux distribuciju, skini Ubuntu 12.04 LiveCD sa neta i pokreni kao LiveCD. Ako ni tamo ne radi znači da ti je crkla zvučna, ako radi onda trk na reinstalaciju Windowsa.
 
Poslednja izmena:
Imaćeš onda sporiji odziv tj. sporo ima da se učitava livecd, ali ok, to je ionako samo za probu. Probaj pa javi kakva je situacija.

Skini bilo koju Linux LiveCD distribuciju, možeš čak i OpenSuse 12.2 beta verzije, ili Ubuntu 12.04.
 
Hm, ne uspevam da pokrenem USB boot... podesio sam u biosu, pokušao i sa F12 pri startu računara, ali stalno ulazim u win, nikako da se digne linux. Ne znam da li je do ploče, USBa, ili nečeg trećeg :(
 
Nazad
Vrh Dno