Šta je novo?
Pošto nemam ni 1 DVD preko 4,5Gb, da li je neko probao ovako (sa HDD-a) da instalira W7 (neka nabudžena verzija sa gomilom programa)?
1. Unpack the .ISO with Winrar
2. Copy the whole files on your HDD drive (J:\SETUP.EXE, J:\BOOT, J:\EFI, J:\SOURCES, ....) NOT A SUB FOLDER!
3. ,,cd H:\BOOT" use your Stick not J: = just an example!
4. ,,BOOTSECT.EXE /NT60 H:" make it bootable!
---------------------------------------------------------------------------------------
5. Reboot your Computer. Go to the Bios, set the Boot Priority from your HDD/USB drive on the TOP
6. Install the Windows on a clean HDD
7. Boot from it and get some coffee...
8. After the installation is done, follow the instructions on the 1st Time boot.
Ili ima neki drugi predlog kako da instaliram Win a da pri tome nemam ni 1 USB flash ili DVD-DL disk?
 
Pošto nemam ni 1 DVD preko 4,5Gb, da li je neko probao ovako (sa HDD-a) da instalira W7 (neka nabudžena verzija sa gomilom programa)?

Ili ima neki drugi predlog kako da instaliram Win a da pri tome nemam ni 1 USB flash ili DVD-DL disk?

Pa instalacija Win-a nije veca od jednog obicnog DVD-a.Taman staje na jedan prazan DVD.Nemoj te budzevine ni da razmisljas da instaliras,ko zna sta su tu napakovali.Nadji neku "untouched" instalaciju-to ti je naj bolje.
 
Pošto nemam ni 1 DVD preko 4,5Gb, da li je neko probao ovako (sa HDD-a) da instalira W7 (neka nabudžena verzija sa gomilom programa)?

Ili ima neki drugi predlog kako da instaliram Win a da pri tome nemam ni 1 USB flash ili DVD-DL disk?

Ако си близу Делта ситија, а треба ти инсталациони диск, скокни до Супер вера, даћу ти ја нарезан win7.

У твом профилу пише Делта сити, па сам закључио да си ту негде.
 
Poslednja izmena:
Jel ima neki programcic koji meri koliko je komp radio bez gasenja, znaci da meri vreme od paljenja pa sve do prvog gasenja?
 
Pretpostavljam da je već negde objašnjeno ali da ne tražim sad među ovoliko stranica, ako može odgovor na pitanje kako da izbrišem Windows Genuine, smara me za pehar :crash:
 
BSOD ne broji i ako pise, jer sam ih imao. :D
 
Imam original Win 7 Pro 64-bit, dobijen preko faksa. Instalirao sam ga par puta na istoj mašini i uvek je bila moguća aktivacija.
Juče sam ponovo reinstalirao komp, ali nisam moga da aktiviram Win. Izašlo mi je obaveštenje da sam prešao limit. WTF :mad: ?
Da li ima legalnog rešenja ?
 
Nema, moraš da zatražiš od faxa novi MAK ključ ;)

PS: Kad si ga zadnji put instalirao?
 
Pre mesec dana. Crko mi je hard disk, pa sam instalirao na nekom starom od 80gb. Juče su mi je stigao novi, pa sam hteo da intaliram, ali prc
 
Mislim da mozes maksimalno tri puta. Za svaki sledeci moras da se obratis Microsoftovoj kancelariji, da ti daju novi.
 
Aha, znači ima rešenja ;)
 
Samo ti cimaj M$ srbija kacelaiju, ako budu pravili problema napljuj ih po forumima jer su generalno stoka...
 
Jel ti odbijena aktivacija preko interneta, ili si za aktivaciju zvao telefonom? Meni je posle 3-4 aktiviranja prestala da radi internet aktivacija, ali sam zato otad preko telefona aktivirao već dva puta.

Ako je ključ tvoj, tj. ti si student, možeš da uzmeš više ključeva (32 bit, 64 bit, sa SP, bez SP...) svi ključevi rade na svim verzijama, tako da stvarno nije problem dobiti "legalni-studentski" ključ.
 
Odbijena je aktivacija preko interneta.
Uzeo sam 32 i 64 -bit sa SP1, nisam moga da uzmem i bez SP. 32-bit koristim na ćaletovom kompu.
Poslao sam mail ovim sa faksa. Videću šta će da mi kažu.

Kako se aktivira putem telefona ?
 
Razmisljam da instaliram windows 7 na ovu konfiguraciju:

procesor: AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core 5000+ 2.61GHz
RAM: 2GB
Graficka: ATI Radeon 6570

koliko sam gledao, sto se zahtevnosti tice apsolutno ispunjava uslove. Ali ne bih ipak da menjam XP ako ce 7-ica da shtuca i radi sporije. Cilj mi je da imam stabilniji, efikasniji sistem.
 
Poslednja izmena:
Mislis da jedino mogu da izgubim desetak gigabajta? :D
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno