Šta je novo?
Znaci prvo otkacim internet, pa install win7 pa za ono sto nevidi win skinem driver ili postoji za nesto za sta mora da se skine driver
i moraju da budu originalni driver-i a ne windows-ovi.
 
Ima li neko ideju zasto mi win7 prilikom podizanja izbacuje otvoren ovaj ini fajl?

thx
 

Prilozi

  • desktop_ini.txt
    174 bajta · Pregleda: 41
Google je cudo ali mi to uvek nekako promakne... :)

Hvala!
 
Da li mi neko moze dati najbolju ideju za download youtube videa, ali da bude dobar kvalitet?
 
Joj, znam da sam promasio temu, tacnije sada sam shvatio. Jutros sam pop..... i nisam mogao da verujem sta mi se desava. Morao sam da zatrazim strucnu pomoc. :)

Hvala momci!
 
Sta koristite za defragment?
 
Kako to? Jel to samo u sedmici slucaj? Nisam zna o za to.
 
Epa to meni nije podeseno.
Koliko je bezbedno tako da se namesti? Sta ako ja bas u tom trenutku gasim komp ili nesto kopiram ili instaliram....?
 
Imam problem sa (re)instalacijom, naime iako je u Bios-u podešeno CD-rom za 1st boot, i izbacuje mi ono "press any key to boot from CD", win se podiže sa harda.
Već neko vreme pokušavam i reinstalaciju OSX-Snow Leopard, takođe bezuspešno, moguće da je krivac CD/DVD rom?
Inače normalno radi, i jako retko ga koristim.
Drugo DVD sa instalacijom je već korišćen ranije, tako da nema greške da je loše narezan.
Instalirao sam i Win XP u Virtual boxu više puta po potrebi.
 
Ja bih prvo probao drugi CD/DVD kao i drugi CD/DVD ROM :)
 
Ispostavilo se da opimized def bios gasi usb pa tako i tastaturu, pa moje press any key nije imalo nikakvog značaja.
Mislim da me to i prošli put zezalo, ali sam zaboravio na tu sitnicu.
 
Reinstalirao sam windows i par programa i vidim ima malo slobodnog mesta na particiji, svega 27gb od 100 !
Otvorim ja C i vidim "windows.old" folder i u njemu cela C particija iz prethodne instalacije, wtf! da pošaljem ceo folder u recycle bin, da li je ovo normalno?
 
Pita da li hoces upgrade ili custom(tako nesto) na pocetku instalacije i ako izaberes ovo prvo onda ti ostane old windows..
 
Kako mogu da iskljucim na ACDSee 14 programu da mi ne izlazi prozor da je izasao novi update? Nervira me stalno mi se pojavljuje dole kod sata a i ovako iskoci nekad.
 
Kako mogu da iskljucim na ACDSee 14 programu da mi ne izlazi prozor da je izasao novi update? Nervira me stalno mi se pojavljuje dole kod sata a i ovako iskoci nekad.

Firewall. Dal softverski ili neki "advanced" ruterov, blokiraš ACDSee-u svaku konekciju...
 
pa u opcijama ugasi "check for updates automatically", ili kako je vec na toj verziji... precesljaj opcije i naci ces.

Cesljao sam i cesljao i ne mogu nikako da nadjem. Zato sam i pitao, a jako me nervira to sto stalno izlece.

Firewall. Dal softverski ili neki "advanced" ruterov, blokiraš ACDSee-u svaku konekciju...

Koristim ESS Nod32, kako kod njega ti onda mogu da namestim?

Mada bih pre isao na ovi opciju da iskljucim automatic update samo ne znam kako....
 
Poslednja izmena:
Reinstalirao sam windows i par programa i vidim ima malo slobodnog mesta na particiji, svega 27gb od 100 !
Otvorim ja C i vidim "windows.old" folder i u njemu cela C particija iz prethodne instalacije, wtf! da pošaljem ceo folder u recycle bin, da li je ovo normalno?

Windows.old se brise tako sto ce ode na desni klik na C: ili gde ti je windows 7 instaliran pa onda disk clean up pa onda ovo:

http://i49.tinypic.com/2uxw9z7.jpg
 
moze li mi pomoci neko oko ikonica, totalno su posuntavele u win7 64bit, iako ih ja izpremestam, uvek se vrate gde one zele...sta bi mogao da bude prob, ono desni klik i ona sortiranja su lepo podesena, i opet se vracaju ikonice na mesta koja one zele i to me izludjuje a ne radi mi se nov sistem -.- help!
 
Nazad
Vrh Dno