Šta je novo?
Sto bi znacilo da nije npr ilegalno ako ja preko torrenta skinem home premium 32 bit, i ukucam cd key od ovog originalnog?
 
wtf 200mb?? a dajj jbt, treba mi program da napravim backup sa koji cu posle restorovati.A ne... :// ne mogu sada skidati toliko,skidam win..

Potrazi na netu njegov bootabilni rescue disk, on ti je nekoliko mb veliki i narezes ga kao butabilni i sa njim napravis back up.
 
uuuu ekstra, to je to onda :D
To onda narezem na disk, i onda redovno instaliram? Ima neke razlike kada instaliram na laptopu ili ne bi trebalo da bude problema? Formatiram disk i mogu lepo da instaliram? :D
Hvala puno, ustedeli ste mi 10000 dinara :D
 
Vec neko vrijeme popup mi izbaci i javi da mi je spor PC te mi tokom igranja ili ovo pokaze:

cdc21fcb7d95edf67797d2619c386827.jpg


Ili sam prebaci na classic. Kako da ovo blokiram da mi ne dira temu ? Naravno klikno sam na zadnju opciju ali se opet pojavljuje. Takodjer ako kliknem na nesto drugo ili nastavim sa igrom pa izadjem, ovaj prozor nestane pa neko vrijeme nisam znao ni sto me upozorava.
 
uuuu ekstra, to je to onda :D
To onda narezem na disk, i onda redovno instaliram? Ima neke razlike kada instaliram na laptopu ili ne bi trebalo da bude problema? Formatiram disk i mogu lepo da instaliram? :D
Hvala puno, ustedeli ste mi 10000 dinara :D

1.da 2.ne 3.da :D enjoy!
 
Nisam znao za te linkove dok mi ostoja88 nije dao te linkove, pa zato, nisam znao ni da ima tako nesto, mada bi mi bilo cudno da nema tako nesto... Eto, pomogli ste mi da resim jednu veliku muku, i sada jos samo preostaje sutra ujutru da formatiram disk, i da instaliram windows... Vec sam napravio recovery diskove za svaki slucaj, tako da eto, ne bi trebalo da bude problema :)
Hvala vam puno svima! :)
 
Da li bi mogfao neko da mi pomogne oko jednog problema koji do sada nikada nisam imao. Naime upaljen mi je windows update i kada mi skine neki update internet mi ne radi, nemam pojma zašto ni koji je update u pitanju, ali znam da je u prvom pack-u posle service pack-a. Pre neki dan je bilo isto, samo prestao net da radi od kada sam resetovao računar i danas se isto to desilo. U network connections windows prikazuje da je na internetu, ali interneta nema. Isto tako kada ga pustim da sam detektuje problem isto bude. Stvarno nemam pojma šta je u pitanju
 
Potrebno mi je nesto na ovu foru http://downloadsquad.switched.com/2...o-change-the-default-audio-device-with-a-hot/ ali da nije u pitanju hotkey nego ikonice.
Npr. kad hocu da mi se zvuk cuje na tv preko graficke (hdmi) samo kliknem na ikonicu koja je namenjena za to ili kad hocu zvuk na slusalice isti postupak samo druga ikonica.
Znaci da nebih rucno uvek podesavao koji mi je default device za zvuk nego da ih preko ikonica po potrebi menjam. :)
 
Evo sam sebi da odgovorim, nasamo sam mali programcic kojim se samo na klik menjeju izvori zvuka :D
Ima cak i opciju da napravi ikonicu za svaki izvor posebno.
http://funk.eu/ssd/
 
Vec neko vrijeme popup mi izbaci i javi da mi je spor PC te mi tokom igranja ili ovo pokaze:

cdc21fcb7d95edf67797d2619c386827.jpg


Ili sam prebaci na classic. Kako da ovo blokiram da mi ne dira temu ? Naravno klikno sam na zadnju opciju ali se opet pojavljuje. Takodjer ako kliknem na nesto drugo ili nastavim sa igrom pa izadjem, ovaj prozor nestane pa neko vrijeme nisam znao ni sto me upozorava.

Refreš. Mnogo mi smeta i mnogo ometa pa ako moze pomoc.
 
I meni je počelo ovo da se pojavljuje kada se alt tabujem, a na starom sistemu se nije pojavljivalo. Nekako kontam da je možda do grafičke, i da nešto baguje. sa 4770 mi se nikada nije javljalo, sa 6850 mi se javlja često
 
Imam problem: Win7 HPremium32bit (legalan) je naprasno prestao da refreshuje. Znači, kad obrišem, kopiram, kreiram novi fajl/folder moram manuelno f5 da pritisnem. Veoma iritirajuće. Avast ništa nije našao, nisam stavljao nikakve stikove sumnjive niti posjećivao xxx/crack sajtove. Ako neko ima kakvih ideja bio bih zahvalan...
 
Sta preporucujete za HD power saving mode, da ih ostavim da se gase na 20-30 min ili uvek ukljucene?
 
Ja ih drzim uvjek ukljucene. Nervira me kad ih cujem da se pale kad trazim nesto s njih.
 
Da li neko zna kako namestiti da su u exploreru ikone uvek namestene na TILES velicinu, u koji god folder da udjem, svaki ima razlicito podesene velicine. Vrlo iritantno :)
 
Da li neko zna kako namestiti da su u exploreru ikone uvek namestene na TILES velicinu, u koji god folder da udjem, svaki ima razlicito podesene velicine. Vrlo iritantno :)

Trebali bi da uvek budu namestene onako kako ih jedanput stavis u tvom slucaju TILES, posle gasenja explorera i ponovnog pokretanja ikone moraju biti u TILES pogledu.
Ako u kom slucaju nisu onako kako si ih postavio, onda nesto sa winom nije u redu.
 
Imao sam nekoliko verzija windowsa, i ni u jednom mi ne ostavi ikone u TILES kad izadjem iz explorera. Otvori ih u tiles modu u onom direktorijumu gde sam kliknuo na tiles, ali ne i u ostalima. Nema veze, to me je podsetilo sto sam celog zivota koristio Total commander
 
Izabereš u jednom folderu Tiles, klikneš na ALT nakon čega će da ti se pojavi menu gore, ideš na tools > folder options > view > apply to folders
 
Bravo Swiper, to je to. A i pitao sam se gde je taj glavni meni skriven :)
 
Ne može tako :) Nemaš opciju da uradiš Apply za sve foldere. Onako kako sam ja rekao lepo podesiš željeni "view" i ostale stvari i postaviš za sve ;)
 
Može li W7 Ultimate da se uvek butuje mutiran (kao kad stisnem "Mute" dugme na tastaturi, znači ne ugašen servis i sl rešenja) i kako? :)
 
Ako mislis kad gas upalis da se ne cuje nista onda idi u control panel pa hardware and sound, izaberes sound pa karticu sounds i odstikliras windows startup sound
 
Da li je moguće da Win 7 premium x64 SP1 zauzme 21GB na particiji C?
 
Da. Meni win 7 pro x64 zauzima 30GB a sve sto sam mogao, instalirao sam na drugi disk. Cak i browsere.
 
Nazad
Vrh Dno