Šta je novo?
A jesi li probao sa drugom instalacijom?
 
Uspeo sam da instaliram na kraju ali lastXP sa drugom grafičkom, na ovoj koju smo uzeli preko limunda izgleda nešto crklo oko kontrole broja orbtaja pošto se kartica pregreva. 4870 u idle u prostoriji u kojoj je zima u 3 lepe ide na 75C dok mali rad greje na 90 malo veci i ide preko 100C i tu se resetuje komp. Tako da sada radi ali LastXP, probao sam 2 diska, ali probacu sutra jos jedan za koji znam da 100% radi (flash varijanta)
 
Ljudi, pitanje.
Da li je ovo zbog USB3 konektora?
Na system notification icons, onaj deo gde se radi customize pojavljivanja, stoji mi ovo: windowst host process (rundll32) i naravno posle toga show notification only...itd. A pre toga ima ikonicu kao za flesic, tj. safely remove hardware.

Naravno, win7 x64 i ASUS P8P67 Pro rev.3.1. je u pitanju.

Pitam jer na prethodnoj ploci, koja je imala samo USB 2, ovo nije postojalo.
 
Momci znate li kako da napravim normalan Windows 7, jedan dan mi se upalio sa classic temom i nema sanse da ju maknem (bilo koju da postavim opet isto) evo kako izgkeda:

 
Windows Sharing:

1. Windows 7 Pro 64bit (Desktop)
2. Windows 7 Home Prem 64bit (Laptop)


Na desktopu share-ovana 4 diska i sa laptopa mogu da pristupim svakom disku i svakom folderu unutar njih osim jednog jedinog foldera :(. Dobijam svaki put onu poruku

"Windows cannot access\\....bla bla...\

You do not have permission to access \\ bla bla "

Sta moze da bude problem?

Sa druge strane, sa desktop-a otvaram sve share-ovane foldere na laptopu.

Probao sam do sada da ponovo dodam taj problematicni disk i folder kao shared ali nista.
 
Moze li mi neko preporuciti koju verziju w7 da "kupim",ova sada je nikakva,milion problema imam,koje nisam imao prije nego sto sam stavio ovu verziju w7.Ako moze i link na pm bio bih vam zahvalan.. :) P.S. 64bitna mi treba..
 
Moze li mi neko preporuciti koju verziju w7 da "kupim",ova sada je nikakva,milion problema imam,koje nisam imao prije nego sto sam stavio ovu verziju w7.Ako moze i link na pm bio bih vam zahvalan.. :) P.S. 64bitna mi treba..

Poslo sam ti na PM :)
 
Postavljao sam linkove malo "iznad", potraži, oficijalni .iso, instaliraš i to je to. Za aktivaciju se snadješ malo drugačije...
 
Ma to nije nikakav problem...
Danas imaš "gomilu" nabudženih W7 instalacija koje su neaktivirane i to je sve "legalno" da se skine i instalira. Posle kako ćeš ti da je aktiviraš to je tvoj problem.
 
Nema potrebe da skidaš nikakve instalacije koje je ovaj ili onaj aktivirao. Najbolje ti da je skineš official iso i da skineš bilo kakav aktivator i središ posao, to je najmanji problem...
 
@swiper

mozes i meni poslati link za akt. na pm?
 
e,daj mi preporucite neki program za backup,posto ovaj sto dodje uz OS nesto zeza...
 
Acronis True Image.
 
wtf 200mb?? a dajj jbt, treba mi program da napravim backup sa koji cu posle restorovati.A ne... :// ne mogu sada skidati toliko,skidam win..
 
Acronis TI +1
 
Neki sistemski folder ili... ? Proveri security posebno za taj folder...
 
Imam jedan veliki problem... Pre neki dan je otac kupio laptop za firmu, u pitanju je HP Pavilion dv6-6090sm, i dosao je sa instaliranim originalnim windows 7 home premium 64 bit. Danas sam zvao firmu ciji program koristi za spediciju, i ispostavilo se da nema teoretske sanse da taj program radi na 64bitnom sistemu... Postoji li neki nacin da downgradeujem windows na 32bitni home premium?
Nije mi bitno neke podatke da sacuvam, nisam nista zanimljivo stavljao na njega, samo da imam 32bitni sistem na njemu... I bitno mi je da isto bude legalan, jer su kazne strasne... Imam CD Key za ovaj legalni home premium od 64 bita ako nesto znaci...
 
Imam jedan veliki problem... Pre neki dan je otac kupio laptop za firmu, u pitanju je HP Pavilion dv6-6090sm, i dosao je sa instaliranim originalnim windows 7 home premium 64 bit. Danas sam zvao firmu ciji program koristi za spediciju, i ispostavilo se da nema teoretske sanse da taj program radi na 64bitnom sistemu... Postoji li neki nacin da downgradeujem windows na 32bitni home premium?
Nije mi bitno neke podatke da sacuvam, nisam nista zanimljivo stavljao na njega, samo da imam 32bitni sistem na njemu... I bitno mi je da isto bude legalan, jer su kazne strasne... Imam CD Key za ovaj legalni home premium od 64 bita ako nesto znaci...

Nema potrebe ici na downgrade.
http://www.microsoft.com/windows/virtual-pc/
 
Poslednja izmena:
Koliko sam shvatio, taj virtual PC, tj windows xp mode ne podrzava windows 7 home premium, nego tek professional i bolje... :/
Receno mi je da mogu da nekako nabavim 32bitni win 7 home premium, i onda da prilikom instalacije koristim product key koji sam dobio za svoju verziju windowsa, ali ne znam da li se smatra piraterijom ako preko torrenta skinem 32bitni win 7 home premium, i umesto product key-a koji je podesen za ilegalnu instalaciju iskoristim svoj product key :/
 
Ja sam jednom kontaktirao microsoft telefonom i rekli su mi da key važi za obe verzije, i x86 i x64
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno