Šta je novo?
Bez price o aktivaciji i slicnom.
 
Na koji update bese treba obratiti paznju, da se ne bi zalkljucao Windows 7 domaca verzija? :)
Znam da sam negde citao ovde na forumu, ali ne mogu nikako da nadjem i ne mogu da se setim kako ide oznaka tog update-a.
 
Mislim da je to taj update. Da on zezne domacu verziju i da je zakljuca i da mora da se obara sistem.

Hvala ti na brzom odgovoru. cheers
 
Imam neki cudan problem sa Windows 7, kada upalim komp pojavi se dos sa donjom crtom (_) i ne pomera se, jedino reset pomaze. Znaci ovo nije vezano za svako paljenje nego random. DOS screen se pojavi pre paljenja onog ekrana Windows is starting.
 
Imam neki cudan problem sa Windows 7, kada upalim komp pojavi se dos sa donjom crtom (_) i ne pomera se, jedino reset pomaze. Znaci ovo nije vezano za svako paljenje nego random. DOS screen se pojavi pre paljenja onog ekrana Windows is starting.

Resio problem, bilo do TV kartice posto je prijavljivalo nov hardware.
 
Ljudi imam jedan mali problem i molim za pomoc. Dakle u pitanju je startup sound na win 7 koji je misteriozno prestao da radi nakon danasnjeg "kriticnog" update-a ,da li je jos neko imao slicnih problema i kako mogu da resim ovaj problem? Hvala
 
Imam cudan problem.
Upalim komp i kada hocu da pokrenem total comander ili operu ili google chrome i jos neke aplikacije, jednostavno se ne startuju. Kao da pocne da se pali aplikacija i nista.
Probam da restartujem kom i gasi se beskonacno.
Mogu da koristim samo windows-ove aplikacije ili ono sto se startuje sa sistemom, drugo nista.
Gasim ga na dugme. Posle nekog vremena samo od sebe prestane ili ja cacnem nesto jos nisam nasao zicu.

Pomagajte, nadam se da je neko imao slican problem.
 
Kada naprvaim prečicu na desktop, kako da u toj prečici ne stoji "imefajla.nešto" već da uvek bude samo "imefajla"?
 
Ako misliš na ekstenziju to možeš da središ u "Folder Options". Po default-u za poznate tipove fajlova ne stavlja dok za ostale stavlja uvek ekstenziju.
 
Imam original win xp,prije neki dan sam instalirao windows 7 profesionel koji vazi 30 dana i ocu da predjem na w7 da ga registrujem,moze li kako da se kupi kljuc kod microsofta za win7,stim dali imam neki popust preko mojeg orginalnog kljuca xp-ea ,oem na w7,Ono kao doplata za update_ Fala unaprijed na odgovoru
 
Koji bi ste mi dobar program preporucili za uninstaliranje? Hocu da kad nesto uninstaliram da mi obrise sve gluposti od tog programa ili igrice.


Tapa iPhone Talk
 
Imam W7 x64.

AVG mi cesto prijavljuje preveliko trosenje memorije od strane Chrome-a. PC mi nije inficiran, a u samom browseru imam tek par ekstenzija. Da li je neko imao slican problem?
 
Jednostavno kad vidim zarazen komp na njemu je uglavnom AVG ili neka matora verzija krekovanog nod-a...
 
A sta koristis ti? Valja znati iskustva drugih... ja koristim Nod samo sto ga redovno update-ujem i do sad nisam imao nikakvih problema, ili barem nisam znao za njih...

Pozz
 
Ja recimo koristim mse(microsoft security essentials) vec vise od godinu dana(od kad sam presao na win7) i nikakvih problema nemam,besplatan je,redovno se updajtuje,ne davi komp i nemam nikakvih virusa,malvera i ostalog s**nja.
 
Ne znam da li se neko do sada sreo sa ovim ali imam krajnje cudan problem. Masina iz potpisa, naime Win je poceo da mi se gubi u smislu da sam menja aktivan prozor/program i to najcesce kada hocu da kliknem na npr. neki link ili na bilo koju povrsinu web stranice, isto se desava i u igrama. Primera radi: pokrenuti su Chrome (Chrome je samo primer, probana mozzila, opera i safari), Skype i AIMP, u toku surfa putem Chrome-a hocu da otvorim link u novom tabu i preko browsera mi se pojavi Skype ili AIMP. U toku igranja je situacija jos gora, spusti mi igru u taskbar kada koristim klik i podigne mi neki od programa koji rade u pozadini, trudio sam se da ne obracam paznju na to ali postaje sve iritantnije. Masina je chista, nema gamadi, odradjen sfc /scannow i nikakvi problemi nisu detektovani, driveri su updatovani (koliko je to moguce obzirom da je masina bajata). Win poseduje sve svezhe zakrpe. Ima li iko ideju zbog cega se ovo desava .. ????
 
Zaglavljeni i alt i tab? :D Salu na stranu, stvarno moze da bude neispravna tastatura, ali svako bi bio u rebusu da mu se tako nesto desi.
 
Danas isprobah jos 3 tastature i 2 misha, tastature sa PS2 (Microsoft) konekcijom i 2 sa USB (Logi i Genius), misevi su bili kaceni preko USB-a, isprobani svi portovi, problem i dalje prisutan, imam utisak kada kliknem misem (ovo cu sada krajnje plasticno objasniti posto ne bih mogao da nadjem bolje reci) kao da "kursor prolazi kroz igricu" i klikce direktno na desktop ... e sad ko me je razumeo .. :)
 
Cekam da neko smisli resenje za tvoj problem, pa da okacim svoje pitanje. Mozda si skoro instalirao neku nestandardnu aplikaciju? Pogasi sve pozadinske procese (osim sistemskih), pa onda vidi da li se isto desava.
 
Kako da dodam nešto u "Start Menu" tj "Optimized Programs" ovde u W7.
U XP-u sam radio tako što dodam prečicu u "X:\Documents and Settings\Administrator\Start Menu\Programs\", kako ovde u W7?
 
Nazad
Vrh Dno