Šta je novo?
imam jedan glup problem.
kad sam instalirao daemon tools lite i njegov gadgets, odjendnom mi je prestao da radi gadget za vreme. non stop mi kaze service not avaliable in your region. do tad je radio normlano. probao sam sa uninstalaciojom daemon-a i njegovo gadget-a i opet nista.
jel zna neko kako mogu da resim taj problem?
 
Neki gadgeti su vezani za regional settings, probaj da postavis sve na United states.
 
Ako želiš da koristiš naš regional settings, skini MSN Weather 2.0 gadget, izgleda isto kao i onaj koji dolazi sa Win7
 
sta je bolje instalirati win7 32bitan ili 64bit.. da li je sto se tice softvera isto podrzana i jedna i druga verzija?
 
Ima li neko slican problem i kako da ga resim? Instalirao sam nod pre mesec dana kada i windows 7.
Radio je normalno do pre neki dan, onda je prilikom paljenja pokusavao da instalira neke drajvere za nod, ali nije uspeo.
Na kraju je izbacivao ovu gresku. Probao sam da ga uninstaliram ali opet ista stvar.
 

Prilozi

  • Clip.jpg
    Clip.jpg
    291.1 KB · Pregleda: 141
Prvo pitanje, koliko brzo kod vas radi bivši Safely remove device, sad znan kao Open devices and printers? Kad kliknem, čekam 4-5 sekundi da se pojavi opcija za Eject, nešto je to previše.

Drugo pitanje, zašto se pojavljuje za optičke diskove? Ovo me samo interesuje, ako neko zna.

Treće pitanje, gde se gasi dijalog za skeniranje drajva koji iskoči kad priključim fleš (ono Scan and fix i Continue without scanning)?
 
Treće pitanje, gde se gasi dijalog za skeniranje drajva koji iskoči kad priključim fleš (ono Scan and fix i Continue without scanning)?
Pa ako fajl sistem na flešu nema nikakvih problema neće se ni pojavljivati taj dijalog.
 
Nema problema, skenirao nekoliko puta i ne nadje nista. Otvara prozor za bilo koji flash koji spojim.
 
Vidiš, meni se još nijednom nije pojavilo od kada sam instalirao Win7 (mesec dana). Doduše nisam bockao mnogo fleševa u međuvremenu.
 
Ne znam ni jedan regularan način da to uradiš.
Nego... to bi trebalo da se javlja ako nisi uradio safely remove flash-a. Da li koristiš uopšte safely remove?

edit:
Pogledaj ovo.

I was able to recreate the error by forcibly ejecting my own ipod from a Windows XP machine. The reason for the error is that his IPOD was formatted FAT32 on Windows XP; this can affect thumbdrives, cameras, smart cards. What happens is the device was not properly dismounted by Windows XP and there is an archival bit set that Vista needs to reset before it will stop reporting there is an error.

At this point if you don’t read anything else read this: don’t click the “Scan and Fix” button.

Instead open up a command line prompt by clicking on the windows logo key and then clicking on the command prompt icon.

At the command prompt type the following command.

chkdsk (device drive letter): /f
 
Poslednja izmena:
UVEK koristim safe remove. Zato i pitam zašto mu treba 5 sekundi da se pojavi kad kliknem na njega u trayu.

Chkdska je rešio stvar, hvala. :)
 
Do sinoc sam imao jedan problem sa W7 RTM 64bit koji mi je nedelju dana jeo dzigericu:wall: i za koji se ispostavilo da ipak nije bio hardverske prirode.

Sve je pocelo kada sam reinstalirao W7 posle menjanja proca, ploce i memorije. Za nedelju dana sam popio preko 10 BSOD-a i u gamingu i u toku testiranja stabilnosti.:wall:

Ni u servisu nisu nasli da je problem harverske prirode sto me je nateralo da se prebacim na softver. Prvo sam posumnjao u losu terapiju za Windows 7 sto se ispostavilo kao tacno. Setio sam se da sam koristio veoma stari tretman i zaboravio sam na OEM.:p

Uklonio sam sve predhodno i primenio tretman od 177 mg koja se pokazala kao veoma delotvorna i resila je problem da vise ne puca Win i cak je i prime95 64bit prosao bez problema:banana: sto do juce nije bilo moguce kada je sledio BSOD posle nekoliko minuta.

Ni jednog sekunda mi nije palo napamet da losa terapija moze da napravi ovakve probleme koje sam imao.:wall: Zar je moguce da se Windows ponasa kao zivi ogranizam koji na losu "terapiju" lose "reaguje" ?:p
 
Dakle i tebe je strefio grip :)
Vidis nisam ni ja znao da losa terapija moze da donese toliko problema.
 
da li postoji resenje problema startovanja Reflexive igrica pod win 7 x64?
 
A problem je koji?
 
Kako 7mica radi na HD monitoru tj Asus 22'' VH222D ?Koja je radna rezolucija sistema i da li sve radi bez problema,igre,ostali programi itd?
 
Imam problem sa share-ovanjem, jedna masina XP SP3 a druga Win7, obe 32bit. Sa XP-a ne mogu da pristupim share-ovanim folderima na Win 7, osim onog default Users foldera. Ja vidim foldere ali ne mogu da im pristupim, access is denied.
 
Ljudi ajde i ja da postavim jedno pitanje na windows 7 nece da mi radi image grabber za pravljenje screenshotova moze li neko da mi preporuci program koji moze to da radi to jest da pravi multiple screenshots iz fajla?
 
Media Player Classic Home Cinema (može i običan MPC, ali moje je iskustvo da HC bolje radi pod sedmicom).
 
reinstaliro sam win i sada sve sljaka. verovatno se nesto zeznulo prilikom pronalazenja najoptimalnijeg overclock-a, pa se sam win par puta s*ebavao pa verovatno otisla glava motora :p
 
Iz nekih raloga Win je prestao da mi prikazuje nazive drajvova u My Computeru. Za svaku particiju pise samo "Local disk" .
Cudno je to sto u Disk Management-u prikazuje sve kako trena (System, Data)...

Sta to bi?
 
Iz nekih raloga Win je prestao da mi prikazuje nazive drajvova u My Computeru. Za svaku particiju pise samo "Local disk" .
Cudno je to sto u Disk Management-u prikazuje sve kako trena (System, Data)...

Sta to bi?

Obrisi autorun.inf sa root-a problematicnih particija.
 
Opet ostadoh bez memorije WTF???:mad::mad::mad:
Win7 x64bit->Ostavih komp sa jednim otvorenim prozorom, WMP i jedna stranica FF i ode 4gb kao da ih i nemam. Dodjem kuci posle 3 sata komp je toliko trom i stoji memorija na 97% iskoriscenja i ne pada?!?!?!?!
Zatvorih KIS2010, Yahoo widgets i ostala sra.. ali memorija ostaje ista?!?!
O cemu se radi ovde koji moj?
BTW od proslog puta kad mi je u Company of Heroes posle nekog vremena dao error da nemam memorije dovoljno, iskljucio sam Superfetch i pagefile stavio na 3gb.
Ovo je stvarno frustrirajuce. Nije mi zao memorije nego mi komp usporio gore nego na XP-u i ne razumem zasto.

Edit->Palo je iskoriscenje posle pola sata na 800mb?!?!?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno