Šta je novo?
Evo ga moj 7 podesen da me podseca na xp
jos malo pa ce biti seVen to Xp bitno je da je x64 :)
Pined je samo u st.meni-ju a taskbar je odradjen sa 3x quick l.

Jel postoji nacin da se smanji razmak izmedju precica u taskbaru? Ne mislim na pined nego na ove kao kod tebe u sredini taskbara (tools, adobe..). Cak i kad se obrise tekst ostane razmak izmedju ikonica po 3-4 cm tako da sa 5 precica nemas vise mesta na taskbaru. :wall:
 
Kako i gde da odregistrujem Windows Media Player 12 kao default program za puštanje mp3 i ostalih fajlova koje želim da Winamp 5.56 pušta? A da ne idem ručno ekstenziju po ekstenziju.

Prvo, u Winampu je podešeno da on pušta npr. mp3 falove na prost dvoklik, ali bez obzira na to, WMP 12 se startuje i pušta fajl, a, drugo, u njemu nema opcije za (de)asocijaciju sa fajlovima. Bila je opcija pri prvom pokretanju programa kada sam mu deštiklirao sve. Video fajlovi su u redu, rade sa Media Player Classic HC, ali audio je izignorisao.
 
Nadji "Set programs nad defaults" pa odredi sta ce koji program da radi.
 
Hvala, video sam to na sekundu, ali sam mislio da će morati svaki tip fajla posebno. Select All>Ok. :)
 
Znaci koliko je los win xp toliko je dobar win7 prezadovoljan sam ;-) Napokon neki os koji je korektno optimizovan duze vreme ga koristim i zadovoljan sam do bola ;-)
 
. . ...hmm, pa dobro, josh uvek ima nekih bubica.. stoji da nema dedicated aplikacija, tipa kontrola ventilatora, SMART dzidzabidzice, josh uvek nema Sun-ovu podrshku... ali, na dobrom je putu da postane OK OS. mislim na Win7 x64..
 
. . ...hmm, pa dobro, josh uvek ima nekih bubica.. stoji da nema dedicated aplikacija, tipa kontrola ventilatora, SMART dzidzabidzice, josh uvek nema Sun-ovu podrshku... ali, na dobrom je putu da postane OK OS. mislim na Win7 x64..
Slazem se, bice solidan sistem u buducnosti...
 
Jedno prosto pitanje.Imam 3 particije i instaliran XP na C particiji,ako preko te C particije instaliram 7cu,da li ce podatke sa D i E paricije 7ca moci da vidi?
 
E sad jedno zaxebano,moze li neko da mi pomogne sa ovim aktivacionim problemom,istim koji ima i miodrag?Ako se kosi sa prvilima znate vec cega molio bih odgovor na pm!Unapred i vecno zahvalan!
 
U zadnjih desetak dana stalno neki problemi ........... te se grafika zapuca ......... te se sam restartuje komp

Evo sta kaze posle oporavka

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: 124
BCP1: 0000000000000000
BCP2: FFFFFA8007F468F8
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\111909-18267-01.dmp
C:\Users\MR.BIG\AppData\Local\Temp\WER-25428-0.sysdata.xml

Moze li mi neko od Vas pomoci da otkrijem u cemu je problem ......... ako se na osnovu ovoga moze ista reci

Da napomenem da se pojava svih problema poklopila sa menjanjem graficke kartice

Hvala unapred momci
 
Poslednja izmena:
U zadnjih desetak dana stalno neki problemi ........... te se grafika zapuca ......... te se sam restartuje komp

Evo sta kaze posle oporavka

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: 124
BCP1: 0000000000000000
BCP2: FFFFFA8007F468F8
BCP3: 0000000000000000
BCP4: 0000000000000000
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\111909-18267-01.dmp
C:\Users\MR.BIG\AppData\Local\Temp\WER-25428-0.sysdata.xml

Moze li mi neko od Vas pomoci da otkrijem u cemu je problem ......... ako se na osnovu ovoga moze ista reci

Da napomenem da se pojava svih problema poklopila sa menjanjem graficke kartice

Hvala unapred momci

Hmmm... od juče se i meni javio isti problem na W7 x64. A baš mi se igra CoD Modern Warfare 2... :crash:

Na drugom hardu imam instaliran XP SP3, i nema nikakvih problema...
 
Imam problem sa Cs 1.6,navikao sam dok sam igrao u XP da kad pritisnem windows key na tastaturi,izadjem na desktop,medjutim sad kad to uradim,pojavi mi se samo crn ekran sa kruzicem,i iz tog crnog ekrana nema shanse da izadjem ;( da li postoji reshenje a da izbegnem ovo crno ludilo zbog koga svaki put moram da gasim racunar...
 
probaj windows key+tab
 
jel moze da se stavi narodna verzija ofisa na original windows i da radi normalno?
 
naravno ... Mada uvek mozes i open office ako vec imas djani oridjinali win :D
 
Moze li mi neko na privatnu poruku poslati sta bih trebao da guglam da nadjem finalnu verziju win7 onu specijalnu za nas siromashniji narod :D
Gledam sad i po privatnim trakerima svuda final rtm i tako te verzije.
Treba da sutra instaliram sistem jednom drugu pa da ne zanoveta jer mu instaliram rtm
 
Poslednja izmena:
RTM je Final.
Reci drugaru da ne zanoveta bezveze. ;)
 
jel zna neko sta da setujem u win 7mici da recimo kad mi je otvoren chrome i na sta god da kliknem na qtorrent,film bilo sta sve mi ostaje u pozadini pretrazivaca znaci moram da mimimiziram chrome da video recimo qtorrent recimo ili sta vec, nece uopste da mi se to nesto drugo pojavi ispred chroma!!! e sad josh je veci problem sto ovo nece par dana pa par dana radi loodilo uopste ne mogu da izvalim zasto,valjda ste me skapirali win 7 rtm 7600.ima neko resenje???
 
Ovo imam od ranije:

SIZE: 2,400,387,072 byte
SHA1: F0F9454D1C0FAE0708B8E7D075FA872C939FAFFD
MD5: E88B1F8F5967B2DCAEBB6968E5ABA10F

*.*.O.* verzija, a od skora "Integrated November 2009" sa istog sajta.

Jesu obe u redu?
 
Meni se javilo sinoc ovo:

Problem signature:
Problem Event Name: BlueScreen
OS Version: 6.1.7600.2.0.0.256.1
Locale ID: 1033

Additional information about the problem:
BCCode: f4
BCP1: 0000000000000003
BCP2: FFFFFA800484BB30
BCP3: FFFFFA800484BE10
BCP4: FFFFF80002F7DD80
OS Version: 6_1_7600
Service Pack: 0_0
Product: 256_1

Files that help describe the problem:
C:\Windows\Minidump\112109-33618-01.dmp
C:\Users\Johnny\AppData\Local\Temp\WER-46597-0.sysdata.xml

Read our privacy statement online:
http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x0409

If the online privacy statement is not available, please read our privacy statement offline:
C:\Windows\system32\en-US\erofflps.txt
 
Da li neko zna kako da setujem numerički zarez kao tačku, za autocad-2008-64bit, na Windows-7.
Podesio sam Language na Srpski, jer koristim naša slova, ali čim pređem na srpsku tastaturu, umesto tačke na num-padu, kuca zarez.
Na istoj tastaturi u Windows XP nisam imao taj problem.
 
Da li neko zna kako da setujem numerički zarez kao tačku, za autocad-2008-64bit, na Windows-7.
Podesio sam Language na Srpski, jer koristim naša slova, ali čim pređem na srpsku tastaturu, umesto tačke na num-padu, kuca zarez.
Na istoj tastaturi u Windows XP nisam imao taj problem.

Control Panel -> Region and Language -> Additional settings
 
Ljudi jako mi ide na zivce sto mi indikator za pokzaivanje kopiranja nije tacan kako to da namestim??? znaci kopiram file na USB i kaze 10 sec i on kao iskopira do kraja i tako stoji i kao jos kopira i pise preostalo vreme jos 5 sec a dole u more info iskopirao tek oko 200. 300 mb u cemu je problem kako to resiti? Hvala!
 
Moze li mi neko na privatnu poruku poslati sta bih trebao da guglam da nadjem finalnu verziju win7 onu specijalnu za nas siromashniji narod :D
Gledam sad i po privatnim trakerima svuda final rtm i tako te verzije.
Treba da sutra instaliram sistem jednom drugu pa da ne zanoveta jer mu instaliram rtm
Instaliraj slobodno RTM to je finalna verzija RTM=Release to Manufacturing. Instalirao sam sebi W7 RTM i radi normalno odradio i update bez problema
 
Nazad
Vrh Dno