Šta je novo?
Gde mogi da skinem one igrice sto idu uz windows(prvenstveno one karte) posto uz pro. verziju ne dolazi ni jedna igra??(Sta cu keva se navukla na solitaire:d)
 
jel moze windows x64 da se instalira na x86 procesoru?
 
Imam problem. Instalirao sam 7-cu, i sve drajvere. ali prilikom restarta i gasenja izbaci plavi ekran i restartuje se. Masina je iz potpisa. Neznam sta je u pitanju. Pozz
 
Poslednja izmena:
Jedno, mozda nekome, naivno pitanje:
- titlovi u Media Centru, a da nije K-lite
Kako, sta, gde ???
W7 je x64.
 
Poslednja izmena:
Gde mogi da skinem one igrice sto idu uz windows(prvenstveno one karte) posto uz pro. verziju ne dolazi ni jedna igra??(Sta cu keva se navukla na solitaire:d)

Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features

Turn Windows features on or off> chekiras Games> OK.

____________________________________________
Prestize me za TuneUp, zamalo.
ˇˇ
 
Poslednja izmena:
Jedno, mozda nekome, naivno pitanje:
- titlovi u Media Centru.

I mene ovo interesuje, danas prvi put se susrecem sa win7. BS player pro mi pusta zvuk i subtitle, ali slika crna. A instalirao sam klite codec pack 5.3. A u media cenru i winampu pustim film normalno, ali mi trebaju titlovi. Pa kako sta da iskombinujem :).

I jos jedno pitanje, call of duty 2 se stalno rusi kad udjem na server, ili napravim svoj. A danas sam igrao normalno malo, a nisam ista dirao. Skinuo drivere za graficku, za monitor nisam (samsung 940bf). Na visti nije bilo problema se sa manjkom frejmova, ni na xpu :s. Wtf?

I jos jedno, kako da ikonicu "show desktop" ubacim u task bar, da ne bude u donjem desnom uglu, i da ikonice u taskbaru budu jedna do druge, a ne da ima razmaka oko 1cm izmedju njih (stavio sam male ikonice).
 
Ima li neko problema sa updejtom sedmice. Konkretno mislim na KB974431 update.
Izbacuje sledecu poruku: failure configuring windows updates
 
Ima li neko problema sa updejtom sedmice. Konkretno mislim na KB974431 update.
Izbacuje sledecu poruku: failure configuring windows updates

Ne,ali moguce da zavisi od toga,koju verziju imas i da li je iz siroke "narodne mase"...:)

Na x64 7600.16385 sve radi,mada ja update-ujem samo vazne,one preporucene jok...:)
 
Jel ti to pitas za taj E6600 procesor sto ti je u potpisu ili za neki drugi?

Nije za taj iz potpisa, al nema veze nabavio sam 32 bit verziju.... a i potpis mi star, treba da zamenim pola stvari :D
 
Jesu. "All Programs" su radili normalno, a onda sam stavio Office 2007 (da vidim kako izgleda :d) i, cini mi se, da je tada nastao neki problem. Probacu ponovo da instaliram pa cu da vidim sta se desava.

Naleteo sam negde da ako ima u All Programs vise od 100 foldera/stavki ume da se izgubi i ne prikazuje listu.
 

Prilozi

  • DSC00104.JPG
    DSC00104.JPG
    184.2 KB · Pregleda: 72
^^
Moze biti modem.

"Files with the name INTELS51.SYS have been seen to have the following Vendor, Product and Version Information in the file header:

Intel Corporation; Intel V.92 Modem; 4.76.7.0"
 
Poslednja izmena:
Posle dosta mozganja, xxx neuspelih update restarta, resio problem sa KB974431 Update-om. Dakle ako neko ima problem sa ovim updejtom treba ovo da uradi:

1- Run command prompt as administrator
2- Type sfc
3- Type scannow


Posle toga restart, onda instalacija updejta, restart, i updejt je uspesno instaliran. Vise nema one famozne failure configuring windows updates poruke.
 
Poslednja izmena:
Da li neko zna kako instalirati starije drajvere preko novih u 7-ici? Pokusavao sam sve moguce i nikako da uspem, uvek mi vrati novije.
 
Ako je modem cemo da ga cupamo i stavimo nov! Hvala na pomoci!
 
Imam problema sa google chrom-om kada npr. stisnem ctrl + d da ubaci neki page u bookmarks i sada kliknem na padajuci mani pocne tako da trese sliku kao da ima problem sa directx-om i ovim transparentnim stvarima, kontam da necete skontati moj problem ali ne znam kako da ga opisem drugacije :)
 
Jel moze upgrade sa 7600 na finalnu verziju ,ili mora kompletna instalacija?
 
Slazem se sa ovim,nema potrebe za finalnu verziju,7600 ti je RC2 bio,tacnije finalna verzija,ili mi se cini samo...:-devil-:
 
Jeli neko zna kako da napravim sam svoj gadget radio, hteo bih da ubacim url jednog radio i da stavim njihov logo?
 
Ali u Winampu i dalje mi nerade svih 6 zvuchnika. Na dva prednja bez basa je zvuk odvratan.

Evo reshenje ako neko sluchajno ima isti problem:

Problem je bio u novom SoundMax CP u kojem ima neka opcija koje nema na XP-u:

Da rade svih 6 zvuchnika u winampu u SoundMax CP treba chekirati Enable Sonic Focus:

20091101024919.jpg


:wave:
 
Nazad
Vrh Dno